Skocz do zawartości

Snowdrop


Recommended Posts

Własnie obejrzałem animację i muszę powiedzieć, że z zdjęłą u mnie z piedestału Nyx jeśli chodzi o OC, a to nie lada wyczyn. Sama animacja jet wręcz idealnie i pięknie zrobiona i to w każdym calu, a historia wręcz mnie rozczuliła tak, że przestałem się już gniewać na pogodę za oknem (naprawdę miałem dość już tej zimy, a dzisiaj było Apogeum Hejtu, ale po obejrzeniu, hejt znikł a na twarzy pojawił się Lunarny uśmiech o taki :TWcU3:. Sama zaś Snowdrop spodobała mi się bo pokazała że niepełnosprawność nie musi być przeszkodą w marzeniach. To w chyba jedyny"niepełnosprawny" OCek w Fandomie i dlatego autor postaci ma u mnie wielkiego plusa

nie wiem tylko czy mogę się wpisać na listę fanów skoro jestem już na liście fanów Luny

PS

Chyba jestem jednak prawdziwym Lunarnym, bo podobają mi się ocki które mają jakiś związek z Panią Nocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. Przyznam, że znajomość z Luną bardzo mi się podobała. Szkoda jednak, że nie było powiedziane nic więcej na ten temat. Ale cóż, ta nie wiadoma może oddziaływać trochę na wyobraźnię. Może jakiś ff powstanie na ten temat....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj na pewno powstanie a jeśli nie to ja coś naskrobie w końcu też jestem osobą niepełnosprawną choć u mnie to raczej dotyczy że tak powiem kończyn zarówno górnych jak i dolnych posiadam też niedowidzenie i zeza :derpy: Oczywiście muszę dokończyć 1 rozdział mojego obecnego FF, a nie wie, kiedy to uczynię ( eh bycie przyjacielem nie jest łatwe zwłaszcza jeśli twój przyjaciel cierpi, a ty nie możesz mi w niczym ulżyć i musisz pilnować aby się nie załamał i nie zrobił sobie celowo kuku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...