Skocz do zawartości

[Zabawa] Uznanie na członka WB!


Aretra

Recommended Posts

3860174027-1.jpg

Siema!

Witam w nowej zabawie, w której staracie się o stanowisko w wspaniałej grupie lotników - Wonderbolts! Oczywiście bycie jednym z Wonderbolts, to marzenie większości pegazów.. To wielki zaszczyt, więc nie może się do nich dostać byle kto, więc nie wystarczy zostać za pierwszym razem wybranym, trzeba przejść kilka etapów!

Waszym zadaniem jest przekonanie członków tej drużyny, czyli - Soarina i Spitfire, że się nadajecie na bycie jednym z nich, waszymi 'listami', które będziecie zamieszczać w tym temacie.
W liście piszecie: imię pegaza, CM, o nim(tym pegazie).
Na końcu, najważniejszą rzeczą to napisanie, dlaczego chcesz zostać członkiem drużyny. Pamiętajcie, że na listę kadetów może się dostać tylko jedna osoba, na jeden nabór. Co kilkanaście postów(10) zamykam nabór, a Spitfire i Soarin wybierają jeden najlepszy list, na jeden nabór. Jeśli już wybiorą danego pegaza, zamieszczam go na liście, w tym poście. Następnie otwieram kolejny nabór i znowu piszecie listy(to samo) lecz ten który wygrał przedtem, nie może pisać więcej listów.. Będzie 3 naborów, więc jeśli nie uda ci się za pierwszym razem, masz jeszcze 2 szanse.

Przy każdym wybranym zawodniku będę dawać spoiler z jego listem.
Jeśli lista wybranych się zapełni do 3 pegazów (dlatego, że jest 3 naborów), to na koniec zabawy, wy będziecie głosować na jednego pegaza. Otworzę ankietę i wy patrząc na listy wybranych (które będą umieszczane w spoilerach pod każdym wybranym pegazem na liście na dole) wybierzecie najlepszy. Kto dostanie najwięcej głosów, do podanej później daty, zostaje członkiem Wonderbolts!

Myślę, że wszystko jest dobrze wytłumaczone, jeśli nie - od czego jest Priv? :)

Co oceniane w listach?
- Przekonanie i ciekawość
- Interpunkcja i ortografia (i różne inne błędy)
- Sens w zdaniu

Uwaga, uwaga! Otwieram I nabór! A to oznacza, że możecie już pisać listy!

__________________________________________________________________________________________________

Lista zawodników:
1. Rainbow Gloss [by łuna] list:
..

2. Trwa nabór..

 

Edytowano przez Aretra Dashu
Link do komentarza

imię: Speedy Beans

opis: Lubię czekoladę::pinkiehappy:.

Jestem szybka (stąd przydomek Speedy) i umiem robić ponaddźwiękowe bum. Wyścigi (jak i muffinki) to moja pasja. Ogółem mówiąc sportowiec.

Jeżeli chodzi o wygląd to trochę przypominam Derpy.

Jeżeli potrzebne są jakieś dodatkowe informacje proszę pisać.

Z poważaniem dla członków Wonderbolts.[ :derptongue:

Link do komentarza

imię pegaza- Fire Fly

CM- Przedstawia płonące skrzydło. Potrafi ona Doskonale latać, tak właściwie, jest ona najlepszym lotnikiem z tąd gdzie pochodzi. Fire Fly, będąc mała zdobyła go, poprzez wytworzenie ognia przez swoje skrzydła. Choć bazuje to bardziej na magii, Fire Fly nie ma z tym najmniejszego problemu.

o nim- Fire fly, urodziła się jako mała czerwona, z żółtą grzywą klaczka, w ubogiej rodzinie. Nie miała przyjaciół. Gdy zawsze chciała się z kimś zaprzyjaźnić, oni odpychali ją. Był to głównie ten powód, iż mała Fire Fly nie potrafiła latać(...) Pewnego dnia, gdy osiągnęła wiek 4 lat, postanowiła wyrwać się z domu, na Polanę. Uczyła się latać dzień w dzień(...),aż pewnego dnia, zrobiła to i na dodatek przy swoich rodzicach. Podlatując wysoko do nieba, silnie zaczęła machać skrzydłami i kręcić się dookołaa własnej osi. Po krótkiej chwili jej skrzydła stanęły w ogniu, lecz nic on nie zrobił małej klaczce.(...) Do tej pory, Fire Fly potrafi zrobić tę sztuczkę z ogniem, tak dobrze, jak inne, których zdołała się nauczyć przez te lata.

Dlaczego chce się dostać do WB?- Fire Fy, wierzy, że dzięki temu, Zyska uznanie przyjaciół, robi to głównie po to, aby zyskać lekką sławę i zarobić pieniądze dla jej ubogiej rodziny, którą ledwo stać na jedzenie.

Link do komentarza

Imię: Blazd

CM: Ul

O niej: Ma duże skrzydła które jej umożliwiają więcej akrobacji. Jej skrzydła mają 100 cm długości a szerokości 70 cm. Marzy żeby dołączyć do WB i robić to co chciała czyli latać. Nigdy się nie wstydziła pokazywać innym skrzydła chyba że, się z niej naśmiewali. Lubi wymykać się nocą żeby poćwiczyć latanie. Jej futro jest zielone a, włosy żółte.Lubi się trochę uczyć ,ale lubi najbardziej latać. Podoba jej się kostiumy i akrobacje WB.

post-3805-13662250332611_thumb.png

Link do komentarza

Imię: Ceceliah

CM: Czaszka

O niej: Urodziła się w Cloudsdale. Jej rodzice z powodu młodego wieku oddali ją do rodziny zastępczej.Kilka lat później Ceceliah odkryła swój wielki talent do akrobacji. Swój CM otrzymała gdy była w Lesie Everfree broniąc się przed drzewnym wilkiem. Ceceliah zdobyła wiele nagród między innymi za pierwsze miejsce w wielkim wyścigu oraz za najlepszą akrobacje i wiele innych. Ceceliah ma różową sierść,fioletowe falowane długie włosy i zielone oczy.Jej siła skrzydeł to 21.

Dlaczego chce dołączyć do Wonderbols?Ponieważ chce pomagać biednym i móc poczuć co to znaczy być sławnym.Według niej jest fanką Wonderbolts nr1.

Link do komentarza

Podanie

Imię: Fiery

Nazwisko: Speed

CM: płonąca asteroida

O mnie: Jestem pegazem z czerwono-żółtą grzywą i brązową sierścią. Mam ciemne piegi i pomarańczowe oczy. Urodziłam się w Cloudsdale i jestem jedynaczką, rodzice nie bardzo się mną interesują. CM zdobyłam podczas wyścigu na torze z przeszkodami, gdy zwyciężyłam zrozumiałam, że kocham sztuczki powietrzne i szybkie latanie. Często trenowałam skrzydła i ćwiczyłam triki. Moja obecna siła skrzydeł 15.

Dlaczego chcę być w Wonderbolts:

W WB chcę robić to co kocham, czyli uczyć się trików i pokazywać owoce ćwiczeń fanom. Dążyć do perfekcji i osiągnąć szczyt swoich możliwości. Wyruszać na misje specjalne i poczuć moc swoich skrzydeł, "dawkę" adrenaliny.

http://imageshack.us/photo/my-images/18/48043587.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/29/fieryspeed.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/547/fieryspeedg.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/839/flyingq.png/

Link do komentarza

Imię i nazwisko: Rainbow Gloss

Data urodzenia: 18.12.1996

Miejsce zamieszkania: Cloudsdale

CM: tęczowa gwiazda na białym tle.

Specjalna umiejętność: Wykonuje sztuczki w wodzie i w powietrzu z wielką gracją. Może wykonywać sztuczki pomiędzy tymi strefami. Potrafi stworzyć tęczę za pomocą wody.

Historia:

Gdy Rainbow Gloss była jeszcze mała, jej rodzina przeprowadziła się z Cloudsdale do Windsoar. Podczas transportu mbli nastąpiły jakieś problemy. Rodzice wysłali ją, żeby sprawdziła co się stało. Okazało siię, że sznur, który utrzymywał kanapę pękł i teraz mebel może w każdej chwili spaść i zrobić komuś krzywdę. Rainbow bez wahania wyrwała nowy sznur z kopyt kierowcy i rzuciła się przed siebie, wywołując przy tym mocny podmuch powietrza. Pod jego wpływem kanapa przesunęła się i zaczęła spadać. Rainbow zahaczyła skrzydłem o śrubę wystającą z kanapy i zaczęła spadać razem z meblem. Próbowała odhaczyć skrzydło, ale nie udawało jej się. Podczas 'lotu' zauważyła, że nie znajdują się nad ziemią, tylko nad wielkim jeziorem. W końcu, gdy była parę metrów od tafli wody, udało jej się uwolnić skrzydło. Nie miała szans wzbić się w niebo, więc zwróciła się ku wodzie. Kanapa wpadła do wody z wielkim pluskiem. Osoba stojąca obok mogłaby stwierdzić, że to już koniec; nie da rady jej uratować. To rzeczywiście byłaby najbardziej prawdopodobna wersja... Woda spieniła sie pod wpływem uderzenia dużego mebla. Nagle z woly wsniosła się jakaś sylwetka, a na tle nieba pojawiła się tęcza. Rainbow zamachała skrzydłami, lecz z powrotem wpadła do wody. Doczołgała się do brzegu, skąd dwa kuce ziemne, które akurat przy tym były, zabrały ją do szpitala. Gdy była już na sali (trzeba było nastawić złamane skrzydło), pielęgniarka zwróciła uwah=gę na "ciekawy znaczek". Wtedy Rainbow zauważyłą, że ma CM. Była to tęczowa gwiazda na białym tle. Klacz dowiedziała się, że podczas gdy spadała, stworzyła coś na kształt ponaddźwiękowego bum, jednak to nie miało kolorów tęczy; było śnieżnobiałe.

Gdy wróciła do do domu, postanowiła, że zacznie ćwiczyć latanie. Jej rodzice zrezygnowali z przeprowadzki, więc znowu była w Cloudsdale. Rainbow rosła, wymyślała nowe sztuczki i doskonaliła sie w tym fachu. Obecnie ma zamiar dostać się do Akademii Wonderbolts, aby uczyć się od najlepszych.

Dlaczego chce dołączyć do WB?: Rainbow ma świadomość, że jest to wielki zaszczyt należeć do Wonderbolts,i że nie każdemu pisane jest nawet ich spotkać, lecz wierzy, że jej sztuczki i umiejętności znajdą uznanie pośród tych wytrawnych lotników.

Inne: -zdjęcie :

Rainbow_gloss2.png

Link do komentarza

Imię: Speedy Dash

wiek: 20 lat'

CM: metalowa błyskawica

talent: Szybkie latanie i jest w zespole havy metalu xD

Historia:

Ona mieszka w Los pegazuz i tam się urodziła i zdobyła CM. Dotąd nie zna swoich rodziców, ale wie, że kiedyś ich odnajdzie. W ciągle samotnie trenuje po godziny i nie obchodzą ją inni, którzy się z niej śmieją, bo kiedy mówiła im o chęci dołączenia do Wonderbolts, śmiali się i wątpili z niej, mówili, że nie ma szans. Lecz ją to nie obchodzi, po prostu robi swoje i tego się trzyma. Chce zostać najlepszym lotnikiem w Equestrii, to jej marzenie. jest spostrzegawcza i potrafi wypatrzeć najmniejszy błąd.

Czemu chce dołączyć do Wonderbolts?:

Chce udowodnić wszystkim jej wartość, i pokazać wszystkim na co ją stać.

Link do komentarza

Imię : Light Day

Wiek:20

CM: lornetka

Talent: szybkie latanie i obserwowanie

O mnie: Żółty pegaz z pomarańczowo czerwoną grzywą. Mieszka w Los Pegasus. Jest wesoła miła i otwarta ale również sprytna więc nie da się jej wywieźć w pole.

Dlaczego chce dołączyć do WB? Che dołączyć bo:

1. Są jej idolami

2.Jest dobrą akrobatką

3.Dobrze pracuje w grupie

4.Chce zawrzeć nowe przyjaźnie.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

To może ja? :>

Imię: Luminous Mist

CM: czarno-biały kapelusz magika, srebrna różdżka w złotej mgiełce

Talent: iluzja, latanie

Wygląd: ciemnoszary, wręcz burzowy pegaz o złotych oczach. W jego grzywie przepalata się kolor czarny-srebrny-lazurowy. Skrzydła są nieco ostrzej zakończone niż zwykle, a końcówki lewego nietypowo podkręcone - pamiątka po starym wypadku, który odmienił jego życie.

Zamieszkanie: jest wędrownym iluzjonistą, naciągaczem - ciągle się przemieszcza.

Link do komentarza
  • 2 months later...

Imię- Flame Storm

CM-płonąca chmura burzowa

Talent-bardzo dobrze i szybko lata, potrafi wykonać wiele trudnych ale efektownych sztuczek, doskonale radzi sobie z pogodą.

Wygląd-z kształtu grzywy i oczu przypomina trochę Spitfire. Jest jednak czarna, a jej grzywa jest  czarno- pomarańczowa. Jej oczy są pomarańczowe.

Opis- Jest miła, ambitna i pomocna. Lubi pomagać, ale nie jest natrętna. Jest bardzo żywiołowa. Jej idol z Wonberbolts to Spitfire. Chce się tam dostać żeby zdobyć nowe umiejętności i przyjaciół ale również ze względu na umiejętności. 

Link do komentarza

Dobra, No więc czas ogłosić zwycięzcę, pierwszym kadetem zostaje...

 

(przerwa)

 

Flowershine_Gallery.png

 

łuna! wcześniej czytałam historię, kiedy spoilery jeszcze działały, uważam, że zasługujesz na wygraną. Jeśli to możliwe, prześlij mi swój list na priv(bez spoilerów), a go zamieszczę w tym temacie.

 

Są też dwa listy, które oba wskoczą na 2 miejsce, są to listy: PrincessCelestii i Kiargtu - możecie spróbować jeszcze raz w drugim naborze. Gratulujemy. Wszystkie listy mi się podobały, ale musiałam wytypować najlepsze.

 

Uwaga, uwaga, otwieram nabór II, 9 lipiec. ZACZYNAMY!

 

Zapraszam!

Edytowano przez Aretra Dashu
Link do komentarza

Imię- Flame Storm

CM-płonąca chmura burzowa

Talent-bardzo dobrze i szybko lata, potrafi wykonać wiele trudnych ale efektownych sztuczek, doskonale radzi sobie z pogodą.

Wygląd-z kształtu grzywy i oczu przypomina trochę Spitfire. Jest jednak czarna, a jej grzywa jest  czarno- pomarańczowa. Jej oczy są pomarańczowe.

Opis- Jest miła, ambitna i pomocna. Lubi pomagać, ale nie jest natrętna. Jest bardzo żywiołowa. Jej idol z Wonberbolts to Spitfire. Chce się tam dostać żeby zdobyć nowe umiejętności i przyjaciół ale również ze względu na umiejętności.  To skromny, młody, obiecujący i zdolny pegaz który zrobi wszystko, byleby tylko dostać się do swoich idoli. Ma w sobie ducha konkurencji. Lubi wygrywać, jednak świetnie pracuje w grupie. To bardzo pojętny i inteligentny kucyk! :rdblink: 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...