Skocz do zawartości

Rainbow Dash Quiz!


Aretra

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Wyjście Smoka - barwy wojenne robione z tęczy... nie do końca kamuflaż, ale wpisuję dla porządku. Tak samo przebranie za Shadowbolts w "Luna Odmieniona".

Samotna Imprezka - kamuflażem był zegarek na kopycie ;) Kamuflowała swoje zamiary

Czytaj i Płacz - czarny kombinezon

 

Poszukiwacze Smoków: 2 razy (mundur + przebranie za smoka)

 

Spike do Usług - od biedy można uznać, że jej ryczenie miało kamuflaż, że nie jest patykowilkiem xD

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość Nie sądzę

Faktycznie w części 1 też jest, wiedziałam, że w piosence też wkłada zbroję, ale myślałam, że ta piosenka jest w części 2.  :rainderp:

Link do komentarza

Właściwie, to wszystkie odpowiedzi dobre, ale nikt nie wpadł że RD założyła swoją zbroję też w [PL] Wigilia Serdeczności, podczas przedstawienia.

Spidi w nagrodę(że odpowiedziałeś pierwszy).. dostajesz 0,5 punkt, super, co nie? :soawesome: Odpowiedź była dobra, ale to co wspomniałam wyżej.

Dolicz sobie do reszty, ciekawe ile już ich masz..

A teraz pytanie quizowe:

 

W jakich odcinkach RD płacze(oprócz śmiania się ze śmiechu)

 

No, kto będzie pierwszy? :rainpriest:

Edytowano przez Aretra Dashu
Link do komentarza
Gość Nie sądzę

w odcinkach: 

sposób na zaklęcie (płacze gdy twilight mówi do tłumu)

konkurs pupili (płacze zanim przyjdzie żółw, by uwolnić jej skrzydło)

super szybki wyciskacz soku 6000 (gdy applejack beczką wytrąca jej sok i gdy dla niej braknie soku)

kucykowe dyscypliny (gdy opowiada, jak dowiedziała się, że igrzyska nie odbywają się w Cloudsdale)

 

można powiedzieć, że płakała też przy ponaddźwiękowym bum (ponaddźwiękowe bum i z kronik znaczkowej ligi)

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...