Skocz do zawartości

[Ankieta] Rozpoczęcie Turnieju - kiedy?


Gość

Która data byłaby odpowiednia?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Która data byłaby odpowiednia?



Recommended Posts

Jak wyżej. Potrzebujemy zdania użytkowników na temat tego, kiedy ma rozpocząć się pierwsza edycja Turnieju Magicznych Pojedynków (a także informujemy, w jaki sposób będą rozgrywać się eliminacje). Na dzień dzisiejszy preferujemy trzy opcje, ale oczywiście możecie podać własne sugestie:

Pierwsza propozycja daty rozpoczęcia zapisów do eliminacji - 10. 4. 2013. (Dziesiąty Kwiecień, Piątek)

Druga propozycja daty rozpoczęcia zapisów do eliminacji - 1. 7. 2013 (Pierwszy Lipiec, Poniedziałek)

Odnośnie ilości uczestników - na razie planujemy szesnastu wojowników, aczkolwiek jeśli zainteresowanie będzie dość duże liczba ta może zostać zwiększona do trzydziestu dwóch.

Dlaczego te dwie daty są tak bardzo zróżnicowane? Cóż... Co do pierwszej - zapisy zostałyby otwarte wcześniej, dużo wcześniej, z powodu dużej ilości chętnych. Co do drugiej - głównie mamy na myśli to, żeby każdy, kto zapisał się już na pojedynek w Casualu i Epicu skończył swój bój (bo to trochę potrwa, niektórzy czasami zapominają o swoich walkach) i dopiero wtedy zapisy do turniejowych eliminacji zostałyby otwarte. Dlatego potrzebujemy Waszego zdania na ten temat, oczywiście możecie podawać także Wasze propozycje.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł! Nie mogłem się doczekać, aż wejdzie w życie działu, co w końcu widzę... genialnie!

Jestem za pierwszą datą. Rozumiem, że będą jakieś awardy za pierwsze miejsca? Taka mała motywacja za dobre walki. Piękno Emronna pokona wszystko! :raritylaugh:

Um, tak - turniej ma moje błogosławieństwo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że będą jakieś awardy za pierwsze miejsca?

Oczywiście, że będą. Planujemy jeden award główny dla zwycięzcy, oraz trzy ''nagrody publiczności'' dla trzech uczestników, którzy w opinii użytkowników, Avatara i Regenta również spisali się dobrze w rywalizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznać się z ogólnymi zasadami, a także zajrzeć do sekcji Casual (gdzie pojedynki toczą użytkownicy) oraz do sekcji Epic (gdzie pojedynki toczą oryginalne postacie wymyślone przez użytkowników). Znajdziesz tam też zasady obowiązujące w pojedynkach a także toczące się starcia. Zobacz sama jak wygląda taki pojedynek, oczywiście posty nie muszą być tak długie i obszerne, wszystko zależy od uczestników.

A zatem - turniej będzie po prostu zbiorem magicznych pojedynków, toczonych na podobnych zasadach, ale pomiędzy losowo wybranymi parami uczestników. Zwycięzcy tych batalii będą przechodzić do następnych etapów, aż w końcu zostanie dwóch finalistów którzy stoczą między sobą finałowy pojedynek. Przewidujemy jedną nagrodę dla zwycięzcy oraz trzy nagrody publiczności. Na razie planujemy kiedy rozpocząć zapisy no i właściwy turniej, w międzyczasie będzie miała miejsce aktualizacja regulaminów aby usprawnić to i owo

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matalos, dzięki Twojej uwadze zauważyłem, że chyba jedynie Ty dokładnie przeczytałeś mój post:rainderp:

Zatem postanowione. Na datę 10. 4. 2013 (dzisiejszy dzień) oddano najwięcej głosów. Niedługo zostaną otwarte zapisy turniejowe.

Tymczasem temat zamykam, przyda się ponownie w następnej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...