Skocz do zawartości

Beztalencie + kartka i ołówek, czyli wypalacze oczu Lamy


Recommended Posts

Flut ma jakieś dziwne tylne nogi, ale tak, to ładna.

Nie zgadzam się z tobą. Nie jest ładna, nie jest przeciętna, jest po prostu brzydka, tak, tak, nawet ją potrafię oszpecić.

TY! To mój talent! Oszpecanie normalnie niemożliwych do oszpecenia! :ming:

Dziękuję, pomogłeś odkryć mój talent. :ming:

 

Ja wiem co narysuj!!! FlutterVampire wysysająca SSmana :ming:

A że wtf?

Kiedyś to narysuję, kiedyś. Nie jutro, nie za dwa jutra, nie za dzisiaj dzisiaj to już ostro za późno na jakiekolwiek rysunki, tfu, bazgroły, nie za kilka tygodni, może w przyszłym tysiącleciu tak samo jak z Kryzysem. :ming:

 

 

handlujesz rysunkami? Też chcę pohandlować *u*

Nope, nie handluję, bo kto chce śmieci wzamian? Ale ty sobie handluj. :ming:

 

Nadal czekam na mą Natalkę :ming:

Hehe...No bo ten...Narysuje ją jutro. :ming:

 

Sebcio *q*

Oh, jak ja chciałam go narysować na matmie. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona przynajmniej wygląda jak Flutters... Dlarego można ją zaliczyć do (przeciętnie, skoŕo się upierasz) ładnych. Aczkolwiek nie do arcydzieł (Picasso się wypowiada :ming:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona przynajmniej wygląda jak Flutters...

 

Skąd ten pomysł? :ming:

 

Dlarego można ją zaliczyć do (przeciętnie, skoŕo się upierasz) ładnych.

''Dlarego''? Nie wiem co to oznacza. Dobra, już przestanę się bawić w nauczyciela polskiego... :ming:

Do przeciętnego? Nawet nie. Oszpecona przez moją pamięć i basta.

 

Aczkolwiek nie do arcydzieł

Zastanów się. Czy jakakolwiek praca z tego tematu nadaje się do arcydzieł? Odpowiedź prosta jak skład majonezu(ta, ta, mam wykuty na pamkę :ming:)(o ja cie, wychodzi smutna minka ->): NIE.

 

Picasso się wypowiada :ming:

 

Jesteś Picasso. Dzisiejszy. No, może nie aż taki jak łuna. ale nadal coś. :ming:

Szczególnie w temacie rysowania kucyków. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Ale jednak nie ma to jak dzieffczynka w zielonych włosach zaciachuje babe z urzędu. :ming:

 

Co do requestra, to może go zrobię, a jeżeli już będę chciała go zrobić, poczekasz sobie tak jak Tavi na Natalcię. :ming:

No dobra, okej, może trochę mniej.

Edytowano przez Fagglenorusie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli napiszę, że poszczuję Alucardem, to wyjdę na...maniaczkę [albo na osobę dziwaczną, ale nie aż tak dziwaczną, ewentualnie na osobę niestabliną, która natychmiast musi wyglądowac w psychiatryku, ponieważ wymyśla sobie że kurde jakiś facio-wampir ponad życiem a śmiercią, nieśmiertelny, natychmiastowo-regeneracyjny, kurde dziewczynka gadająca męskim głosem, powstanie z ekranu laptopa i tak 'pstryk' wysłucha tego bezsensownego(może nie bezsensowne tylko MEGA SUPER bezsensownego) rozkazu]?
 
Słuaj, znaczy paczaj:
Brak natchnienia - brak kakałka - brak rysunku - brak kasy do spłaty kredytu (ale to tutaj Klasowa Mafia jest powiązana, więc sza) - brak... brak czegoś tam do weny. xd
Proste, a zarazem nie do pojęcia. Czyż nie?

Edytowano przez Fagglenorusie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może rysunki powinnam powstawiać w spoilery?

Ten wstawię.

 

Rysiol, z przejściami. Bardzo zła przeszłość. Spocony w kieszeni od spodni, czyli również pognieciony, brany z ręki do ręki, a nawet przez kogoś (już nie napiszę(bo najpewniej on tu nie jest zarejestrowany :ming:)) pobrudzony drożdżówką.

 

Także nie przedłużam już więcej i wstawiam śmieć do spoilera.

 

rhv69n3r46mb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A no, jestem, po krótkiej przerwie zaleję...nie mam kogo zalać...No dobra, to zaleję siebie aż dwoma rysunkami!

Oł em dżi! TO CUD!

i4kuc15x2eio.jpg

uaitv5808r00.jpg

Ajm sorry za jakość (nie chodzi o wykonanie, bo i tak jest okropne) rysunków, nowe urządzenie, HP, jednakże brak mi już Lexmarka :c

I drugie ajm sorry, za to, że nie ma kucyków.

Innymi słowy: Bardzo ciebie przepraszam, Faggle :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...