Skocz do zawartości

Beztalencie + kartka i ołówek, czyli wypalacze oczu Lamy


Recommended Posts

Tak, to właśnie ja xD Nie no ... trochę inne włosy mam xD. Czekam na kolejne prace ^^

No to oczkuf oczęt gratuluję. xD

Następna praca to będzie Discord, ale cii, nikomu nie pisz. xd

PS. Będzie miał bicepsy i okulary.xd

No dokładnie mąż za którego chcę wyjść. xD

No może drugi w kolejce, bo pierwszy to hotdiggedydemon jest. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, Discord to zawsze może być twój kochanek xD

Hmmm...

6tajve933ssm.jpg

Nie pomyślałam o tym. xd

d8s90fi1lkn8.jpg


Discuś z pamięci. ju2imdhnbzlz.jpg

Rysowałam tak, żeby się na kartce zmieścił, i dla tego ma taki zmiażdzony nos, albo to coś co wygląda jak nos, no.. pysk ewentualnie.xd Ostatecznie pyszczek. (fee, mogłabym to użyć do kucyka.xd)

No chociaż zawsze jest wymówka, że walczył i trochę mu się pysk zmniejszył. :fluttershy5:

Pokolorować go? :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzę ci sekret... Też nic z tego nie zrozumiałem xD Ale ja już milknę i pozwalam naszej artystce pracować =3

*.* Jaki super tajny sekret. Też ci coś napiszę...

Uwielbiam keczup. *.* xd

Artystka? :rarity5:

Hmm...

g0ofoynd8qkv.jpg

Niech ci będzie. xd

Huh, ale spam z tym Spike'em. xd


Dzięki keczupowi, świat staje się lepszy! No i czekoladzie. ^.^

ixpzv6vhu9vz.jpg

Cóż. Szarym dysponuje tylko jako ołówek...

Czarny jest chyba za czarny.

Brąz..., a może bordo? :_:

Yay, co za psychol. xD

Emm... Poje paluchy(no od czekolady, kto by się jej nie oparł? :rarity5:) zostawiły trwały ślad, a czarny (też się kupa rozmazał .__.) nie chciał się zmazać gumką chlebową.

Gumka chlebowa nie chce zmazywać... Idę do gumkologa .__.

No błagam, która gumka nie chce zmazywać?! :rarity5:

I jeszcze pozostają te cośki od gumki .__.

ZAMORDUJĘ!

Ale później, najpierw pochłonę czekoladę oblaną keczupem. *.*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flutterkowe 'YAY'. xd

et65jwdl79jv.jpg

Ekhem, błędy o których WIEM:

- stanowczo za otyłe to 'A'

- Zbyt grube włosy Shy.

- Za małe ucho Shy.

- brzydko pokolorowane.

- za mała tęczówka i źrenica w oku

- ogólnie jest przeokropnie. :<

Dlatego chcę się poprawić wstawiając (od teraz) NAJBRZYDZIEJ rysunki które narysowałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce czekolady, bo świąteczne zapasy (ok. 2kg słodyczy) już się skończyły...

Hmmm...

g0ofoynd8qkv.jpg

Lubisz małe jajeczka (proszę bez skojarzeń .__.) z nadzieniem mlecznym z oblewą o smaku czekolady mlecznej? :pinkie2:

Mam ich około (aktualnie) 8 paczek, po jednym kilogramie(no może trochę przesadziłam.xd). (no tam, z hurtowni. xd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle zacytowałaś, ale walić to xD W każdym wypadku, jeśli chcesz sobie popsuć oczy, to odbierz pw :P

Ja źle zacytowałam? Wypraszam sobie. xd

No mogę se popsuć oczy, i tak mam brzydkie. xd

Moje słodkości... Uwielbiam was... Daj mi jeee... Proszę... Schön bitte... Ja bez nich umrę...

Ookkeejj...xd

g0ofoynd8qkv.jpg

Ale ja nie wiem...Czy moja siostra mnie nie zabije, one je ubóstwia i będzie mnie truła 'Czemu?! Czemu, czemu oddałaś?! ZABIiJĘ CIĘ!' być może mnie zabije, a być może nie.

Moja siostra żre jak walnięta, że zjadła 2 paczki po 30 sekundach. (no z tym też chyba trochę przesadziłam. Może około 30 minut.xd

Na pocztę nie chce mi się leźć, bo długich spodni jestem, a chyba w samych gaciach nie wyjdę .__.

A poza tym plan 'Tajemnie przenieść jajka dla Viega' nie wypali. Wbije mi nóż w serce ta 4latka.xd

Chyba muszę... znaleźć... rodziców i poprosić o podwyżkę kieszonkowego. Ewentualnie znajdę prace. xd (to nawiązuje do niczego.xd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja tam się zbytnio na szkicach nie znam( nawet prosta kreska u mnie krzywo wychodzi;/),

Ale uważam że z każdym rysunkiem wychodzi ci coraz lepiej.

Ale nie formuje tej opinii opierając się na jakiejkolwiek wiedzy artystycznej, tyko na mych paczadłach :pinkie2:, więc RYSUJ DALEJ!!

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2 więc emotki wkuwam na pamięć;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naśle na twoją siostre mojego ośmioletniego terminatora. Za czekolade zrobi wszystko :P

Cóż... Lepiej tego nie rób, to dostaniesz (cokolwiek tam masz.xd) go w ćwiartkach.

Nie wiesz do czego zdolna jest ta mała diablica .__.

Chciała mi spalić moje piękne włosy, bo nie dałam jej dać lizaka! .__.

Wiesz, ja tam się zbytnio na szkicach nie znam( nawet prosta kreska u mnie krzywo wychodzi;/),

Ale uważam że z każdym rysunkiem wychodzi ci coraz lepiej.

Ale nie formuje tej opinii opierając się na jakiejkolwiek wiedzy artystycznej, tyko na mych paczadłach :pinkie2:, więc RYSUJ DALEJ!!

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2 więc emotki wkuwam na pamięć;/

Mikser *.* Cudowny nick. *.* xd

Wracając do tematu :

Mhm, rozumiem. ;3 Spróbuj podwójną linijką. xd

A osiągnę pewnego rodzaju perfekcję? *.*

Rysować dalej będę, ale nie mam pojęcia co dalej narysować.

Może mikser? xd

I tak ci wyszło z tą emotą, ja pamietam połowę(tych forumowych), a wcale takiej potrzeby nie ma. (jeeszcze.xd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój diabełek mi się kiedyś na 2cm w rękę wgryzł :v Reason? ZĄBKOWANIE :forgiveme:

A jakby ci siostra coś zrobiła, to powiedz, że wbije jej do domu Władca z kałachem w lewej ręcę i miotaczem ognia w prawej :ming:

P.S. Jak możesz, to narysuj Lunę w skarpetkach, to będzie takie piękne :lunaderp: Możesz wzorować się na tym: (uwaga, [saucy]!) http://puu.sh/2qWam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mojego diabła to osikowy kołek w rozmiarze XXL. Tak wgl. to ona mi się w aorte próbowała wgryść, ale wylądowała na ścianie :ming:

Ej, narysuj moją siostre, to jej pokażę jak w przyszłości będzie wyglądać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiła ci diablica metrową szramę na plecach twoim własnym piórem? Bolało to jak cholera' date=' a ja dostałem ochrzan, bo niby zprowokowałem ją..[/quote']

Hmm...

g0ofoynd8qkv.jpg

Nie odczuwam teraz bólu, więc określić nie mogę, a pleców sobie nie sprawdzę. xD (No co? Wyjść do salonu i plecy obczajać? .__.)

Pff. A miałeś kiedyś w ręce wbity ołówek?

Myślisz, że rodzice ukarzą takiego 'szkarba'? Nigdy w życiu.

Zawsze jakaś wymówka się znajdzie ._.

Ale widelcem w głowę nie dostałeś. Koło oka i skroni .__.

Ciesz się.^^

Cóż, nigdy eksperymentowanie nie zaszkodzi, ale założę się że powie mi 'Spadaj, kłamiesz' (co będzie prawdą.xd) po czym zrobi mi tzw. harakiri. xd

Invalid url :3

Kocham to...:discordfly:

To to, tak? To mam narysować? Cóż, skoro chcesz. xd

@UP - Spoczko... xd

Chwila moment...

Aż tak źle rysuję?! O ja nie mogę. xd Trudno.xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wbity wkład od długopisu, na 1\4 długości...

Tak wgl. to narysuj spike^a egzorcystę. Soo cool!

@Up

Ufam twoim zdolnościom... Serio. (Narysuj ją jak Pinkie z .MOV)

Faktycznie, niezbyt przyjemne to było, nieprawdaż?

Ale tak szczerze - bardzo bolało? xd

Spróbuję, ale jeszcze mam inne prace do wykonania (rysik do książki, i invalid url dla pana chorego, bez dostępu do gimpa i do komputera, ale z tym to można się nie śpieszyć, chory jest, za 30 lat wyzdrowieje i będzie miał wtedy dostęp do kompa. ^^)

Nie oczekuj, że to będzie jakieś super i w ogóle, bo aż taka w tym to nie jestem.

JESZCZE. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...