Skocz do zawartości

[Zabawa] Wciśnij CTRL+ V i wyślij (bez zmian!)


Cipher 618

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hmm... post z Brony Gaming?

Wczoraj wieczorem ukończyłem SS. Powiem krótko. To Patapon nowej generacji. Na konsolach przenośnych nie ma lepszej gry muzycznej. Początkowo dziecinnie prosta, z czasem zebranie wszystkich nutek będzie wymagało podnoszenia ich w określonej kolejności. Ale to i tak bardziej "muzyczno-wizyalne" doznanie, niż wymagająca gra zręcznościowa. Jedni powiedzą, że ma paskudną grafikę (a grajcie sobie w "Krajzysa" na PC na modach i zachwycajcie się trawą). Drudzy docenią artystyczne podejście do wyglądu poziomów - szczególnie w 8-bitowym świecie Deadmau5a (ekran Vity tylko dodaje uroku), ale o to chodziło autorom. Ma być klimatycznie, a nie ładnie. I jest. Synchronizacja dźwięku i grafiki to mistrzostwo (miażdżące nas młoty robią za basy, lasery za coś tam jeszcze... miodzio). Aby pokonać trudniejsze etapy trzeba się "wsłuchać". "Kampania" to jednak tylko rozgrzewka.

Prawdziwa zabawa czeka nas w edytorze. Jedyną pomyłką jest konieczność używania tylnego panelu dotykowego (nigdy nie zrozumiem po co w ogóle istnieje). Wiem, że pisanie "ogranicza nas tylko wyobraźnia" jest nieco na wyrost... ale kurcze. Jeśli w jednej grze, mogę stworzyć industrialny świat, po czym płynnie przejść do laserowego S/F, zrujnowanego świata, biurowego... czegoś by ukończyć poziom na "zielonej, soczystej trawce" to coś w tym jest. I nic nie stoi na przeszkodzie by łączyć te elementy ze sobą. Dla mnie jako miłośnika trance przydały by się sample np Tiesto. Może kiedyś? Tak czy inaczej jeśli macie PS3 lub Vitę - brać w ciemno. Za 50zł trudno znaleźć coś lepszego. 

Prawdziwa zabawa czeka nas w edytorze. Jedyną pomyłką jest konieczność używania tylnego panelu dotykowego (nigdy nie zrozumiem po co w ogóle istnieje). Wiem, że pisanie "ogranicza nas tylko wyobraźnia" jest nieco na wyrost... ale kurcze. Jeśli w jednej grze, mogę stworzyć industrialny świat, po czym płynnie przejść do laserowego S/F, zrujnowanego świata, biurowego... czegoś by ukończyć poziom na "zielonej, soczystej trawce" to coś w tym jest. I nic nie stoi na przeszkodzie by łączyć te elementy ze sobą. Dla mnie jako miłośnika trance przydały by się sample np Tiesto. Może kiedyś? Tak czy inaczej jeśli macie PS3 lub Vitę - brać w ciemno. Za 50zł trudno znaleźć coś lepszego.

 

Dla mnie 10/10

Link do komentarza

Nowe anime - Higruashi no Naku Koro ni Kaku powstanie jako adaptacja noweli Higurashi Outbreak napisanej przez twórcę Higurashi o Naku Koro ni, kryjącego się pod nickiemRyukishi07 (07th Expansion). Nadzorujący scenariusze wcześniejszych projektów animeHigurashi Toshifumi Kawase został jego reżyserem.

Akcja Higurashi Outbreak rozgrywa się w tej samej co we wcześniejszych seriach, wiosceHinamizawa
Wioska została w 1983r całkowicie odcięta z powodu tajemniczego wirusa a Keiichi Maebara iRena Ryūgū muszą uporać się z epidemią..

:rainderp:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...