Skocz do zawartości

Informacje


Recommended Posts

Konkurs za konkursem! Wiosna zbliża się wielkimi krokami, ale najpierw trzeba posprzątać po zimie. Aby umilić kucykom Sprzątanie Zimy postanowiliśmy zorganizować konkurs.

 

Waszym zadaniem będzie ułożenie słów piosenki lub wiersza. Więcej szczegółów wkrótce. 

 

Start - 10 marca. Koniec - 30 marca. Dlaczego nie 21? Zima nie raz nas zaskoczyła, prawda? Equestria nie jest wyjątkiem. 

Pamiętacie jak rok temu na Ziemi wróciła 1 kwietnia?
  :MJTQO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z małym zainteresowaniem :octcry: w dziale "Lista Przebojów Vinyl Scratch postanowiłem zmienić nieco zasady. Możecie umieszczać tam swoje ulubione utwory.

1. W spoilerach

2. Max 3 na post

3. Zakaz pisania postu pod postem, chyba że od ostatniej wypowiedzi minęło min 24 godziny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No dobra... nawet nie wiem od czego zacząć, ale chcę być z Wami szczery. Tak z "szarymi" użytkownikami jak i Administracją. Zależy mi na tym dziale, będę go prowadził, chcę to robić, ale chwilowo muszę zwolnić. Powód jest poważny. Część z Was wie, że mam w domu alkoholika. (Zmuś do pracy resztki szarych komórek zanim pomyślisz "lol/omg ale ból zadka" :fluttercry:) Zgłosiliśmy się o pomoc do fundacji Arka Noego i nie mamy lekko. Szczegółowy opis w tym wątku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Jako nowa Opiekunka Octavii chciałabym Was wszystkich serdecznie powitać *szturcha Octavię*.
- Mhm... Ja również Was witam. Mam nadzieję, że będziecie aktywnie brać udział w Kąciku Muzycznym.
- Ja też mam taką nadzieję.
 
Korzystając z okazji, chciałabym zachęcić Was do zadawania pytań Octavii, do recenzowania utworówpodawania propozycji i pomysłów oraz do oceny naszej pracy!

 

Wkrótce będzie można się spodziewać nowości w dziale.

 

Pozdrawiam, Opiekunka Leah wraz z Octavią.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wątek ten poświęcony jest informacjom, ale wyjątkowo jako Avatar Kącika Muzycznego serdecznie witam nową Opiekunkę Octavii i życzę przyjemnej pracy oraz owocnej współpracy. Jestem pewien, że wspólnymi siłami postaramy się o to, aby w dziale dało się poczuć powiew świeżego powietrza. 

 

Vinyl podchodzi z miną typu "oczy kota ze Shrek'a": 

 

A czy ja mogę mieć opiekuna?  :fluttershy3: 

Umm... NOPE

 

iMac się znalazł. To nie fair! Domagam się Opiekuna! Przypominam Ci, że to już drugi Opiekun, którego posiada!

 

Mam Ci przypomnieć, że od pół roku "proszę" żebyś nie słuchała w mojej i całego osiedla obecności dubstepu? Poza tym opiekuje się Tobą Avatar.

 

Pocieszające. Po prostu Twoja funkcja kojarzy mi się z dwumetrowym smerfem z ogonem... :burned: 

 

Jak widzicie Vinyl kocha wtrącać się nieproszona. Jeszcze raz gratuluję świetnego podania, wielu pomysłów, które postaramy się dopracować i wprowadzić, a przede wszystkim życzę cierpliwości. Przyda się  :fluttershy3:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Poważna sprawa. Arty w galeriach siadły. Większość grafik umieszczonych w serwisie tinypic została skasowana(?). Nie wiem czy to sprawa Hasbro czy serwisu. Szkoda ponieważ dzięki Wam, galerie tętniły życiem.

Na dzień dzisiejszy proponuję serwis imgur lub DA. 

 

Wedle jego zasad arty znikają po pół roku od ostatniego obejrzenia. 

 

Mam nadzieję, że wina leży po stronie tinypic - serwery nawaliły? Oby po kilku dniach wszystko wróciło do normy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy.

Wiem, że ostatnimi czasy bardzo zaniedbałam dział. Powodem było to, że kończę szkołę, a w edukacji muzycznej trzeba przejść przez szereg ważnych egzaminów. Dzisiaj był ostatni z nich, więc powracam do opieki nad działem. Mam nadzieję, że wybaczycie zaniedbania z mej strony i z radością będziecie uczestniczyli w zabawach, dyskusjach oraz innych atrakcjach Kącika Muzycznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem - szkoła przede wszystkim :) A skoro już wróciłaś to witam ponownie. Od Vinyl na powitanie:

 

 

Aha... mam nadzieję, że nie namieszałem za bardzo w Twoich działach  :fluttershy5:

 

PS. Ruszyła sesja. Jeszcze dziś zamieszczę odpowiednie ogłoszenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Drobne ogłoszenie. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że część artów z galerii padła na dobre. Szkoda ciężkiej pracy forumowicza BRONIESiPEGASIS.

Druga informacja jest co najmniej bardzo pozytywna. Już 23 czerwca wystartuje konkurs z nagrodami. Szczegóły? Wkrótce  :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ciągłe nieobecności i zaniedbywanie sesji, ale jak nie neurolog to neurochirurg. Jak nie neurochirurg to wniosek o orzeczenie niepełnosprawności... a jutro kolejny wyjazd. Ja chcę, w końcu pospać, a nie stać w kolejkach i po godzinie dowiedzieć się, że minęło pięć minut. :sab:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...