Skocz do zawartości

Informacje


Recommended Posts

Przepraszam że tak ciągle zgłaszam nieobecności, ale to nie ode mnie zależy.

Przez około 10 dni będę rzadziej. Jadę do babci na wieś... tam nie ma nic. Będę starać się łapać zasięg i czasem wchodzić, ale nie obiecuję.

Dziękuję za uwagę i jeszcze raz przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zgłaszam nieobecność od dzisiaj do następnej soboty. Powód - wyjazd. Po wakacjach wszystko się uspokoi, przepraszam za te wyjazdy.

Miłego pobytu życzę i po raz kolejny informuję, że za zgłoszone nieobecności nie trzeba przepraszać :) Co innego, te nie zgłaszane, które mogą wyglądać jak czyste lenistwo. To rzekłem ja...

Triste Cordis

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Uwaga! 1 października przypada "Dzień Muzyki". Nie możemy przejść wobec tego obojętnie! I nie przejdziemy. W najbliższą niedzielę wystartuje konkurs, w którym do wygrania będą figurki ze "ślepych torebek". Komu, Celestię, komu... 

 

Detale - w niedzielę. 

 

Zdradzę tylko, że będą mogli wykazać się zarówno muzycy, pisarze jak i plastycy! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasowałem kilka tematów i zabaw. Były przeterminowane, zarastały pajęczyną, a frekwencja wołała o pomstę do Luny. Poproszę Administrację o stworzenie pewnego działu. Co w nim będzie? Niespodzianka. Bynajmniej nie Kinder Niespodzianka :) 

 

PS. Czekam na Wasze prace związane z konkursem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady konkursu uległy niewielkiej zmianie:

 

1. Macie czas do końca października. 

2. Jeśli utwór zawiera cokolwiek związanego z MLP - wrzucajcie go na Google Docs, nie YT. Dlaczego nie YT? Dawno, dawno temu... Hasbro stało w rozkroku. Fandom, czy prawa autorskie? Przeszli na ciemną stronę mocy, Nie wiadomo co i kiedy może zniknąć, zanim się pojawił. 

3. Stworzyłem temat z dyskusją na temat muzyki. Co jest lepsze i łatwiejsze do tworzenia? Elektronika? Tradycyjne instrumenty? Zapraszam.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich!

Jak część z was już na pewno wie, że jestem nowym opiekunem Kącika Muzycznego. W związku z tym wprowadzę tu parę zmian.

Przede wszystkim odkurzę większość tematów. Niebawem powstaną nowe zabawy, dyskusje i pojawi się również konkurs z nagrodami.

Zamknę i przeniosę do archiwum tematy, które "nie mają już życia" xdd

Regulamin tego działu z pewnością zmieni się niebawem. Wprowadzę tu własne zasady.

 

To by było na tyle~

Edytowano przez Szeregowa WW
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Tam tam o tam wyżej ^ wspominałam, że niebawem pojawi się nowy regulamin działu. Niestety jestem zbyt leniwa parę spraw mi na to zwyczajnie nie pozwoliło.

Zamiast tego powstało kilka nowych tematów. Regulamin powstanie w swoim czasie, obiecuję.

 

Informacje o działowych nagrodach znajdują się tu - Klik~!

Zabawa Jaka to melodia...?, w której można otrzymać nagrodę jest tutaj - Klik~!

 

Pamiętajcie, o udzielaniu się w dziale, ponieważ pod koniec tego miesiąca zostanie wybrana osoba, która otrzyma tę oto działową odznakę:

52-AwardImgMaster-1376306699.png

 

To wszystkie ogłoszenia na dziś~

Dziękuję za uwagę. c:

Edytowano przez Szeregowa WW
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

W dzisiejszym ogłoszeniu chciałabym wszystkich przeprosić za to, że dział stoi pusty i w ogóle...

Niestety... W tym roku zdaję dyplom w szkole muzycznej. W związku z tym mam tysiącpięćset stodziewięćset obowiązków, dlatego nie za bardzo mam na wszystko czas.

Zaraz pewnie ktoś wyskoczy z pretensjami, że bardzo często mnie na forum widuje.

Może i tak, ale w większości przypadków korzystam tylko z telefonu, co łączy się z ogromną trudnością tworzenia tematów itp. itd.

Obiecuję, że w ten weekend pojawią się nowe zabawy i dyskusje, oraz myślę, że skoro póki co nie daję sobie rady z obowiązkami...

Otworzę rekrutację na opiekuna Octavii.

Tak! Właśnie! Wszyscy słyszeli? Chyba nie muszę powtarzać~ 

 

To wszystko na dziś.

Dziękuję za uwagę C: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hejoł~!

 

Patrzcie wszyscy! Nowe ogłoszenie!

Informuję, że zgodnie z moją obietnicą, oficjalnie otworzyłam nabór na opiekuna Octavii. c:

 

Link do tematu z rekrutacją znajdziecie tutaj - http://mlppolska.pl/watek/11705-rekrutacja-a-mo%C5%BCe-ty-chcia%C5%82by%C5%9B-by%C4%87-opiekunem-octavii/

 

I pamiętajcie że pod koniec miesiąca zostanie wybrana osoba, która otrzyma nagrodę za wkład w dziale za ten miesiąc~! Także radę wam się pospieszyć~!

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka~!

Mam dla was nowy konkurs Świąteczny, który znajduje się tu~ http://mlppolska.pl/watek/11746-event-%C5%9Bwi%C4%99ta-nadchodz%C4%85-wielkimi-krokami/

 

A co do nagrody, którą ktoś miał dostać za udzielanie się w dziale... W związku z tym, że aktywność w dziale jest mała, nagroda ta będzie przyznawana raz na 2 miesiące.

Niebawem pojawi się również punktacja co do tej nagrody, bo bez tego ani rusz.

 

To tyle na dziś. c:

Szeregowa WW

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie! ~

 

Na początek dziękuję Skajowi za uprawnienie do używania kolorku, jak i Szeregowej za to że zaufała mi i powierzyła tą posadę.

Zostałam wybrana jako nowy Opiekun Octavii już parę dni temu, szkoda byłoby więc nie robić nic dla tego działu.

Z mojej inicjatywy już dziś możecie zapytać Octavię, porozmawiać o słuchawkach i wziąć udział w quizie na temat muzyki fandomowej.

Zapraszam serdecznie!


Timber
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Informuję, że przez najbliższe 10 dni nie będzie mnie tj. do piątku 17 kwietnia. Powodem jest to, iż wyjeżdżam na zieloną szkołę. 

Wiem, że moja aktywność w dziale ostatnio jest dość mała no ale cóż, przykro mi, wybaczcie ale nie miałam czasu. Postaram się zrobić co w mojej mocy żeby się poprawić. Dwie szkoły to ciężka sprawa, niestety. 

Powierzam Kącik Timber i błagam nie naróbcie bałaganu xD

 

Pozdrawiam i do zobaczenia! ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...