Skocz do zawartości

Informacje


Recommended Posts

Wróciłam!

Jak poprzednio zapowiadałam dopilnuję, by teraz w dziale panował ruch. Powstanie wiele nowych tematów, zapowiadam również konkurs. Jaki? A to tajemnica~

Z przykrością muszę stwierdzić, że zupełnie nie wiem co dzieje się z Timber. Korespondowałam z nią, jednakże nie wiem, czy dalej ma zamiar być Opiekunką Octavii. Porozmawiam z nią jeszcze i jeśli nie weźmie się do roboty będę musiała odebrać jej stanowisko, czego bardzo nie chcę.

 

To chyba wszystkie ogłoszenia na dziś.

Dziękuję za uwagę i dobranoc~

 

Edit:

Prawdopodobnie dział przeżyje reaktywację podobnie jak w dziale Pinkie, dosłownie, zrobię tu porządek i zastanowimy się co przywrócić.

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Uwaga uwaga!

Powracam do działu i ruszamy na pełnych obrotach! Czas wprowadzić tu trochę życia!

 

Z racji tego, że zdałam wszystko co zdać miałam i poprawiłam oceny w gimnazjum praktycznie mam już wakacje.

Chciałabym serdecznie powitać nową Opiekunkę Octavii Discordię i po raz kolejny życzyć szczęścia na nowym stanowisku. Tym czasem, ja również biorę się do roboty.

Do zobaczenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Uwaga!

Mam ważne ogłoszenie!

Ze względu na to iż ostatnio staram się wprowadzić ruch w dziale i od pewnego czasu planowałam już coś takiego tutaj wprowadzić (Dziękuję Ci, Chief, za to że mi o tym przypomniałeś bo mi z głowy wyleciało ^^"). Mianowicie chodzi o działową punktację. Postanowiłam zrezygnować z wyboru "najaktywniejszego użytkownika miesiąca" i zamiast tego wprowadzić tu właśnie punktację.

52-AwardImgMaster-1376306699.png

Właśnie, właśnie. O tą nagrodę tu chodzi. Ale jak to ma wyglądać?

Zasady punktacji - konkursy:

1 miejsce - 6 ptk

2 miejsce - 4ptk

3 miejsce - 2 ptk

Osoby które wzięły udział, ale nie są na podium - 1 ptk

Zabawy i Quizy:

Post w każdej zabawie "przydzielance" - 1 ptk

Post w każdej zabawie opisowej - 2 ptk

Za post w quizie - 1 ptk

Imprezy tematyczne:

Trzech najbardziej aktywnych użytkowników w danej imprezie otrzyma 3 ptk

Dyskusje:

Post w dowolnej dyskusji - 2 ptk

Galerie i zapytajki:

Za każdy post - 1 ptk

Sesje:

Post w jednej z sesji - 1 ptk

 

I teraz najważniejsze! Każdy, kto zdobędzie powyżej 25 punktów otrzyma nagrodę ukazaną powyżej i zostanie ona z ni na 2 miesiące, a żeby znów ją otrzymać gdy ten czas się skończy musi zdobyć koleje 15 punktów czyli 25+15=40, a następnie 40+15=55. Zrozumiano? Mam nadzieję! 

Póki co, to wszystko na dziś, obecnie biorę się za odświeżanie tematów.

Miłego dnia wszystkim~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wiem, wiem. Nie było mnie ponad tydzień... Wybaczcie, ale wyjechałam i miałam mnóstwo spraw na głowie w tym zajmowanie się dwójką natrętnych dzieci ale już wróciłam! Jestem w domu, co łączy się z tym że ogromnie mi się nudzi więc dział na pewno ruszy pełną parą, zwłaszcza, że forum jest zaktualizowane.

Nie ma więc na co czekać! Do zobaczenia niebawem! :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Miało się dziać a się nie dzieje...
Chciałam robić generalne porządki, pozamykać tematy i poprzenosić je do archiwum a tu nagle się okazuje że nie mogę :")
Chciałam uzupełnić nagrody działowe oraz regulamin działu, jednak się nie mogę otworzyć tematu :")
Eh... Najwyraźniej trzeba czekać aż to naprawią... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie!
Oto kolejne ogłoszenie z mojej strony.
Otóż od kilku dni jestem chora więc moje myślenie i ogólne funkcjonowanie działa raczej średniawo :rainderp: mimo to postaram się poprowadzić jakoś dział, gdyż wszystko w końcu zaczęło działać jak należy.
Kolejną rzeczą jest fakt, iż Discordia nie daje mi żadnego znaku życia, na forum wchodzi raz na ruski rok i w ogóle nie odpisuje na moje wiadomości. Po raz kolejny nie wiem co robić. Być może jest to spowodowane tym, że to początek roku i trzeba się ogarnąć też mam ten problem niestety więc mamy jeszcze trochę czasu~
Od razu zapowiem jedną rzecz mianowicie Event Halloweenowy, który pojawi się w przyszłym miesiącu. 
Co do ostatniego konkursu... Okazał się niewypałem, ponieważ tylko jedna z drużyn oddała pracę c trochę mnie dobiło. Notka odnośnie tego powinna się pojawić do jutra. ;-;
Na razie to chyba wszystko z mojej strony...
Dziękuję za uwagę i życzę miłego weekendu~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
 

Witajcie!
Jako Opiekun Octavii (a raczej opiekun na okres próbny czyt. tydzień, dwa. Później może się to zmienić.) zostaje przyjęty FirstChoice. Przepraszam za moją nieobecność, jednak nie mam na razie czasu dlatego właśnie znalazłam dobrą pomoc. Spróbuję ruszyć coś tutaj w przyszłym tygodniu, jednak na ten moment zostawiam dział w rękach kolegi, oczywiście pod kontrolą, ale tak x"D

Wiem, wiem. Miał być event Halloween'owy, ale moje zdrowie jest w fatalnym stanie... Zobaczymy jak to jeszcze będzie. Teraz idą święta, więc pewnie coś się zadzieje.

Do zobaczenia wkrótce~!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...