Skocz do zawartości

Cierpienie z Cloudsdale [NZ][Violence]


Co sądzisz o tej serii?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o tej serii?

    • Do kitu
      1
    • Poprwaiaj na ten tychmiast
      0
    • Coś z tego będzie
      4
    • Nawet fajne
      8


Recommended Posts

Cześć.

Masz 2 błędy w ankiecie:

1) "Poprwaiaj" ;)

2) Brakuje opcji w stylu: "Fanfik zarąbisty, koniecznie pisz odcinki dalej!". Gdyby było tam coś w tym stylu, niechybnie bym na nią zagłosował.

Miło się to czyta, błędów w tekście zero, ale jedyną wadą jest to, że jest krótkie. Lecz zapewne odc.1 jest pewnego rodzajem prologa, więc wszystko dopiero przed nami. ;)

Aj, jeszcze jedno: o co chodzi z "Całość". Przerzuca mnie do moich dokumentów...

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Co do udziału w ankiecie. Moim zdaniem nie można wyrobić sobie opinii po dwóch stronach teksu, napisz więcej to zagłosuję.

"Cierpienie z CloudsDale

Odc:1;śniegowa chmurka "

Nawet wypracowanie do szkoły( W czasach, gdy się jeszcze uczyłem) lepiej tytułowałem. Słabe, a można zrobić np tak:

Cierpienie z CloudsDale

Rozdział I

Śniegowa chmurka

Nie wygląda to o wiele lepiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się czcionka podoba' date=' i na razie zostawię jak jest(bez akapitów)[/quote']

No cóż, jeśli tak wolisz, to ja ci nie bronię. Mówię tylko, że według mnie lepiej by się czytało, jakby była mniejsza. Bez akapitów tekst się zlewa. O ile teraz nie jest źle, bo są tylko dwie strony, to czytanie tak jakichś siedmiu stron może być męczące. Nawet oddzielić te części tekstu jakoś od siebie. To tylko taka sugestia. Cóż, ja czekam na następne odcinki, wtedy będę mogła się bardziej wypowiedzieć na fabule, zwłaszcza, że zapowiada się ciekawie. (kurcza, powtarzam się)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

._. Czytam sobie, czytam. Po prostu super, ale mam jeden minus: robi się ciekawie, super i w ogóle, a tu nagle uświadamiam sobie, że muszę teraz czekać na drugą część! (Jestem niecierpliwa  :rainderp: ) Pisz dalej! Chcę jeszcze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...