Skocz do zawartości

Frozen Rainbow [NZ][Crossover][Dark][Violence][Human][Random]


Rainbow Wave

Recommended Posts

Hejo!
Przedstawiam wam kontynuację dwóch fików, "Tęcza ponad wszystko" oraz "Chaos i człowiek". O ile tego drugiego nie trzeba czytać, to jeśli przeczytacie to zrozumiecie 99% więcej. I zrozumiecie głównego antagonistę.

Rozdział I
Rozdział II
Rozdział III
Rozdział IV
Rozdział V
Rozdział VI
Rozdział VII
Rozdział VIII
Rozdział IX
Rozdział X
Rozdział XI

ROZDZIAŁ XII WRZUCI HILIANUS, NA OSTATNIĄ STRONĘ TEMATU.


Fik jest tworzony przez:
Rainbow Wave - Naczelny leń, ten frajer od Snowa
Lis Pustyni - Właściciel Biga
Foley - Władca Ziemi; panuje nad Dark Calmem/Arturem
Hilianus - Sky Shield, nasz Władca Porządku
Raveler - Korektor, tatuś Cobalta


Tak, to praca wspólna.

Edytowano przez Dolar84
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Wytykanie każdego przecinka w komentarzu i pisanie "to mi nie pasuje" jest wnerwiające. Tylko Discord lubi chaos (spam)

Wiesz, ja to już tak mam, że gdy coś czytam staram się w miarę moich możliwości zaznaczać błędy które popełnił autor. W końcu, jako odbiorca mam do tego prawo, a autor (Lub jak w tym wypadku autorzy) powinien być wręcz wdzięczny, jako że ma to na celu tylko i wyłącznie poprawienie jego (ich) dzieła. Tak wiec wasza postawa, obrażanie się i tupanie nóżką jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Ale skoro tego chcecie, to mogę tego nie robić. Proszę bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrażanie, tupanie nóżką? ("Skoro tego chcecie, to mogę tego nie robić" spoko, przy okazji- powtórzenie, popraw)

Poza tym wytykanie każdego przecinka zamiast napisać "Poprawcie interpunkcję" albo czepianie się że raz duże raz małe litery- to już jest pokazywanie się na siłę.

Prosiłbym raczej o skupienie się na treści. Dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wytykanie każdego przecinka zamiast napisać "Poprawcie interpunkcję" albo czepianie się że raz duże raz małe litery- to już jest pokazywanie się na siłę.

Przecież to właśnie tu ułatwiam tylko autorom późniejsze poprawianie tekstu. Jeśli napiszę "poprawić interpunkcję", to będą musieli przestudiować cały tekst w poszukiwaniu tego przecinka, a tak mają jasno pokazane, gdzie ten przecinak powinien być. Zaś co do rozmiaru literek, to nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie opowiadanie, w którym rozmiar czcionki zmienia się co parę zdań zupełnie nie wiadomo dlaczego, to nie jest normalny, poprawny zapis. Jeśli zaś chodzi o samą treść to z chęcią ją też skomentuję, jak tylko skończę czytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to wyjaśnia wszystkie moje wątpliwości z epilogiem, dzięki :)

Zapowiada się fajnie i ciekawie, piszcie, jakby wam zabrakło pomysłów to piszcie =3

Testar, miło, że starasz się troszczyć o poprawność interpunkcji, ale myślę, że gdybyś wysłał pw do Rainbowa z przykładami braku/złych przecinków temat nie byłby zaśmiecany wzajemnym dogryzaniem sobie, a wszyscy doceniliby twój wkład :fluttershy4:

P.S. Solaris was dorwie za zamrożenie Lyry ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balansujecie blisko granicy gore, ale jej absolutnie nie przekraczacie. Na razie dodam na listę jako autora tylko Rainbow Wave. Jeżeli chcecie być tam wzmiankowani wszyscy dajcie mi proszę znać, tutaj lub na PW/SB a zmiana zostanie dokonana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

მე წავიკითხე ... ეს იყო დიდი დრო სავსე, მწუხარებით, რისხვა, სიხარული, იმედი, სიყვარული, საშინელებათა, ა.შ.

დიდი უზრუნველყოფს სუნთქვას სუფთა ჰაერი, სავსე მოულოდნელი და უხვევს, ხდის ამბავი არ არსებობს მომენტი მოწყენის.

გაფართოვდა კონცეფცია არის გასაღები წარმატება ამ კეთილშობილური მუშაობა.

ჩვენ არ შეგვიძლია დავივიწყოთ პრეზენტაცია გმირები, რადგან ისინი ქმნიან ძალიან ექსპრესიული, ეს კიდევ ერთხელ ადასტურებს რიგებში

'S დიდი ხედვა, ძალიან ცოტა ადამიანს დამიჯერეთ, იდეა იქნებოდა, რომ სიკეთე 'არ ვიცი რა "რესი".

უბრალოდ ოსტატურად იყენებს კურსივით და ასოებით, აძლევს გრძნობები შეიცავს ამბავი საგანგებო ძალა ურთიერთობა, თანაგრძნობა კი გაძლევთ კარგად, წელს გაბატონებული სიტუაცია.

მინდა გირჩევთ ამ ამბის ყველა პირი შეუზღუდავი წარმოსახვა, როგორც შეიცავდა აღწერა ადგილებში და სიმბოლოები, იმდენად Epic, რომ თუნდაც მე მოკლებული სიტყვები, რომელიც მე შეიძლება იგი.

შექმნა დიდი საფრთხე, რომ ეს მაგონებს დამოკიდებულება ბევრი თამაშები , როდესაც გმირი იბრძვის თაგვების, და მხოლოდ ამის შემდეგ, როდესაც "რთ" ერთად დრაკონები. + წარდგენის დიდი მსხვერპლი თავდაცვის ცხოვრების სანამ არის ბოროტი.

დიდი საკრედიტო გამო ავტორს, რომელსაც ასრულებს როგორც უკვე დავიწყებული კითხვა - "ვთამაშობთ ასწავლის." დაყრდნობით რამდენიმე მაგალითები შეცდომები... და ასეთი რაღაც რამაც ამით გააძლიერონ თავიანთი აქტიური, რომელიც ხელს უწყობს განავითაროს უნარი მკითხველი.

მისი იდეა სწავლების, ავტორი, კერძოდ, ეხება დიდი ძალისხმევა იმისათვის, პუნქტუაციის, რაც საშუალო მკითხველს იწყებს ითვლიან თავისუფლად, სადაც დაკარგული პუნქტუაციის.

მაგრამ მიმდინარეობს ჯერ, მოგვცა საშუალება ჩვენი ტექსტის დამუშავების შესაძლებლობების, რომელიც საშუალებას გაძლევთ ჩამოტვირთვა მუშაობას ,ასე რომ ჩვენ შეგვიძლია დაფიქსირება კოდი თავის შესახებ: ყველა შეჩერდა "ვაკუუმი" მძიმეები, ორმაგი ფართები და ა.შ.

გამომხატველი სახით გარდამავალი შორის სცენები, ხდის შესაწყობად ერთ, შექმნა შეკრული მთელი, ისე ეს აუცილებელია დღეისათვის დონე საშუალო მოსმენით, პასაჟი მოუწოდებს მართლაც, წაიკითხონ ტექსტი რამდენჯერმე, რათა დაინახოს, როცა დრო და ადგილი შეიცვალა, და ეს ქმნის რომ დონეზე სწავლა, არის გაცილებით. დიდი პლუსია გამოყენება ამ ფორმით უარი უკვე.

დასასრულს, მინდა გამოვხატო ჩემი გულწრფელი იმედი, რომ მიმდინარე სამუშაოებს გაგრძელდება ოცნებებს, და ფორმა არ შეიცვლება.

სიმონ39

Tak, to oczywiście był troll z okazji dnia 1 kwietnia.

Jeśli któryś z autorów tego FFa zażyczy sobie skasowanie tego posta, to go skasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah' date=' zarąbisty rozdział :D Na jednej stronie zuy snow-slenderman zabija klacze a na drugiej bar z kucykiem - korektorem i fajnie ponumerowanymi pokojami (69? srsly?) :D Ale fajnie to wyszło, czekam na więcej ;)[/quote']

Z tym numerem pokoju to nie przypadkowo ;)

Skąd wiedziałeś że wzorowałem się na Slendermanie? ("Tarantuli" z pewnej animacji ze stickmanami też)

Nom, Snow to wredny gość, bo wzorowałem go nieco na sobie :D

PS.: Snow ich nie zabija, tylko zamraża. One żyją, więc gdy Snow będzie chciał (albo zginie) lód się roztopi. A te wszystkie "dodatki" czyli numery pokoi, kucyk wzorowany na pewnym korektorze to smaczki od Lisa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[justify]Zgodnie z obietnicą daną Foleyowi, zgodnie z którą miałem wypowiedzieć się, jak tylko pojawi się coś więcej i nie komentować przy tym niczego robię to teraz. Muszę przyznać (Uwaga, uwaga!) że w kwestii błędów jest lepiej niż przy okazji rozdziału pierwszego czy "Tęczy ponad wszystko". Choć i tak czasem zdarzają się przypadki w rodzaju "niebieską skórę i czarnom grzywę" (Nie wiem czy to było zamierzone, ale poważniej kłuje w oczy. I sierść! Jaką skórę?) ale nic poważniejszego nie znalazłem (Może dlatego że rozdział nie należy do przesadnie długich). Zaś co do fabuły, to wciąż posiadam lekkie obawy, że zmierza to w kierunku "Epicka bitwa Alicornów. Tego złego i dobrego. I wielka, niezaprzeczalna miłość na dodatek", lecz mam nadzieję, że autorzy wykażą się odrobiną inwencji, jako że obraz Ponyville terroryzowanego przez Snowa, stwarza duże pole do popisu.

Klacz czytała gazetę i komentowała:

-Jak ja mam to czytać?! Gdzie oni stawiają te przecinki? Kto ich uczył pisać!? A tutaj jest powtórzenie!! - Jakiś ogier się zwrócił w jej stronę.

-Nie możesz się zamknąć Toster Cavil!!? - Wykrzyczał.

-Sam się zamknij! - Krzyknęła.

Przyznam, że to mnie urzekło. Stąd też zapewne tak pozytywny wydźwięk mej opinii. Mam jednak nadzieję, że tak jak rozdział drugi był lepszy od pierwszego, tak autorzy nie spoczną na laurach i przy kolejnej części opowiadania wymyślą coś ciekawego.[/justify]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Ciekawe. Muszę powiedzieć, że ciekawe. Rozbawiły mnie te liczne nawiązania do... Właściwie, to do wszystkiego. No i oczywiście, jako, że współautorem jest nasz Rainbow Wave, nie mogło zabraknąć tej magicznej liczby :D Te "grzywom" i "som" na początku odrzuciły mnie na 2 metry od ekranu, ale poprawiający barman jakoś mnie przekonał, że były one specjalne. No i jestem pewien, że Snow miał swój interes w (tak sądzę) przenoszenie RD do Big Wingsa... Tylko jaki? Ale tego zapewne dowiemy się w następnym rozdziale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...