Skocz do zawartości

Inka odrysowywuje w paincie.


inka2001

Recommended Posts

Hehe, no wiesz :rd11:...

W Paincie? Może zaopatrz się przynajmniej w gimpa(gnusiek :rainpriest:), albo PS'a...(można pobrać wersję demo)

Używaj wypełniana kubełkiem, nie koloruj, wypełniaj.

Nie chcę cię urazić... ale jest okropnie. :lyra3:

Paint jest raczej do...do...no nie wiem do czego, ale na pewno nie do rysowania. (no chyba że ktoś ma taki talent i nawet z kupy może zrobić arcydzieło. xd)

Odrysowywanie? Se co?

Taka mała rada :

Najpierw naucz się na kartce, potem na kompie 8.8

Albo tak jak ja :

Nie umiesz nic, zaczynasz digital i ci coś wychodzi. xd

(Ale ze mnie to przykładu nie bierz... Na prawdę x_x)

Może na tablecie graficznym, co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no wiesz :rd11:...

W Paincie? Może zaopatrz się przynajmniej w gimpa(gnusiek :rainpriest:), albo PS'a...(można pobrać wersję demo)

Używaj wypełniana kubełkiem, nie koloruj, wypełniaj.

Nie chcę cię urazić... ale jest okropnie. :lyra3:

Paint jest raczej do...do...no nie wiem do czego, ale na pewno nie do rysowania. (no chyba że ktoś ma taki talent i nawet z kupy może zrobić arcydzieło. xd)

Odrysowywanie? Se co?

Taka mała rada :

Najpierw naucz się na kartce, potem na kompie 8.8

Albo tak jak ja :

Nie umiesz nic, zaczynasz digital i ci coś wychodzi. xd

(Ale ze mnie to przykładu nie bierz... Na prawdę x_x)

Może na tablecie graficznym, co?

Wiem, że jest okropne, ale to było na szybko. Mam gimpa, ale nie umiem się nim obsługiwać. A pro po tableta nie mam go. Mam laptop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimp to, gimp tamto, gimp s... stop! U mnie gimp po prostu nie działa. Nigdy nie działał. A gdy ruszy swoje szanowne zera i jedynki to po góra 5 min popełnia samobójstwo poprzez samozawieszenie. Może to wina 64bit systemu? (trzy komputery i to samo) Poza tym. Rysowanie myszką jest dla mnie równie wygodne jak granie w strzelankę na kierownicy.

A co do rysunku - żebyście widzieli moje "prace"... oj ale by był ubaw :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimp to, gimp tamto, gimp s... stop! U mnie gimp po prostu nie działa. Nigdy nie działał. A gdy ruszy swoje szanowne zera i jedynki postanowi popełnić samobójstwo poprzez samozawieszenie. Może to wina 64bit systemu?

A co do rysunku - żebyście widzieli moje "prace"... oj ale by był ubaw :derp:

Daj jakieś zdjęcie to spróbuję je odrysować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimp to, gimp tamto, gimp s... stop! U mnie gimp po prostu nie działa. Nigdy nie działał. A gdy ruszy swoje szanowne zera i jedynki to po góra 5 min popełnia samobójstwo poprzez samozawieszenie. Może to wina 64bit systemu? (trzy komputery i to samo) Poza tym. Rysowanie myszką jest dla mnie równie wygodne jak granie w strzelankę na kierownicy.

A co do rysunku - żebyście widzieli moje "prace"... oj ale by był ubaw :derp:

Mam windowsa 7 64bity i chodzi dobrze :D

Może masz starszą wersję gimpa ? Nie wiem...

Ja rysuję myszką, piksel po pikselu, rzeczywiście jak strzelanka na kierownicy O.o Ale rysuję dalej :D

Co do pomocy w gimpie... Możesz się pytać! :pinkie4:

Jak zaczynałem, to była czarna magia :crazy: Warstwy, głupie zaznaczenia, dziwne narzędzia.... Teraz wiem co i jak i po co to było :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam nie muszę rozumieć gimpa, gimp musi rozumieć mnie.

Działa według moich zasad, a nie ja według jego. xd

Szlachta tak ma. :twilight4:

Gimp to' date=' gimp tamto, gimp s... stop! U mnie gimp po prostu nie działa. Nigdy nie działał. A gdy ruszy swoje szanowne zera i jedynki to po góra 5 min popełnia samobójstwo poprzez samozawieszenie.[/quote']

Jej! Samobójstwo gnusia *.* Emm..., ale i tak twierdzę że lepsze jest samobójstwo Skalmara (on ma flaki, a gimp nie .__.)

Nie, ja mam 64 bitowy system, a gimp działa bez problemowo.

(no chyba że skalowanie 9 miliardów pixeli na 8 miliardów pixeli...Wtedy wyskoczył by blue screen, lecz wcale nie posiadam Windowsa2000;>)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam windowsa 7 64bity i chodzi dobrze :D

Może masz starszą wersję gimpa ? Nie wiem...

Ja rysuję myszką, piksel po pikselu, rzeczywiście jak strzelanka na kierownicy O.o Ale rysuję dalej :D

Co do pomocy w gimpie... Możesz się pytać! :pinkie4:

Jak zaczynałem, to była czarna magia :crazy: Warstwy, głupie zaznaczenia, dziwne narzędzia.... Teraz wiem co i jak i po co to było :)

Musiałabym się pytać o wszystko.


Teraz odrysowywałam pinkie pie:

PMLiXz4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu rysowałem rysikiem w programie Colors 3D, ale ma dość... drogie wymagania - konsolę Nintendo 3DS. Jak dla amatora to świetna rzecz. Trójwymiar (5 warstw głębi!). Teraz czekam na premierę Colors na Vitę. Później kupić rysik i straszyć ludzi rysunkami. A co do moich bazgrołów to uchowało się tylko niebo, które w 2D wygląda fatalnie :sab:

Powtarzam - w 3D chmury mają głębię (jak filmy w kinie).

575281_432826533400676_1209473635_n.jpg

Daj jakieś zdjęcie to spróbuję je odrysować.

Odrysować coś mojego? Jeśli chcesz to weź na warsztat OCka - link ponizej :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.... Jeśli chodzi o paint, polecę ci funkcję zwaną "krzywa". Lepiej to wygląda wizualnie, niż rysowanie od ręki

Ja również rysuję w paincie, i używam tej funkcji, co widać w moim temacie

Moje Eksperymenty z Paintem

ps. poproszę o narysowanie mojego OC :lyra:

Dzięki za pomoc, na razie będę się uczyła od ręki, jak dalej mi nie będzie wychodzić, to wyprubuje tą opcję. Co do OC zrobię to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...