Skocz do zawartości

Twórczość Śliwy


Śliwa

Recommended Posts

Hejka ^ ^
Może i artysta ze mnie żaden, ale jak już założyłem Deviant Arta(burżuaaaazja... jak dla mnie :D ) to pomyślałem że krytyki nigdy nie za wiele i wrzucę moje bazgroły i tu. :) Nie wrzucam wszystkiego, tylko te które mi się najmniej niepodobają, tudzież najbardziej podobają, jeśli ktoś chce poświęcić dodatkową chwilkę to zapraszam na wyżej wspomnianego Deviant Arta.
Dzięki :pinkie2:

No to jedziem
 

 

 

Teraz Arty Flamastrowe:
1. Leżąca AJ ver Promarker

aj_lying_by_p0nfir3-d62r09r.png


2. Wypięta Vinyl ver Promarker

vinyl_s_plot_by_p0nfir3-d62qzsf.png

3. Pinkie!

pinkie_by_p0nfir3-d62mifo.png

4. Pinkamena z Pinkie Pie

toomanypinkiepie_s_by_p0nfir3-d62r04t.pn

5. Flutteryay

flutteryay_by_p0nfir3-d62r0dy.png

6. Vinyl's Need

vinyl_s_need_by_p0nfir3-d62qzzg.png

I na koniec 7. Najśliczniejsza moja Nelly

nelly_by_p0nfir3-d62r0qq.png

Mały dodatek 8. Żywiecki Ponymeet 1.6 Art

ponymeet_zywiec_art_by_p0nfir3-d62r0iw.p

 

 



No i szkice:

http://p0nfir3.deviantart.com/art/PONY-STRIKE-Equestria-Offensive-366211519?q=gallery%3Ap0nfir3%2F42862985&qo=10'>1. Parodia CSa - Pony Strike: Equestria Offensive  :rd8: (zdjęcie)

pony_strike__equestria_offensive_by_p0nf

 

2. Leżąca AJ

lying_aj__sketch__by_p0nfir3-d621761.jpg



3. Wypięta Vinyl xD

vinyl_s_plot__sketch__by_p0nfir3-d6216xu



I na koniec Stare arty kredkowe:

1. Fireblast przy pracy ^ ^ (zdjęcie) [stara wersja]
2. Fireblast z Vinylką   :flutterblush: (zdjęcie)[stara wersja]
4. Thunderbolt z RD - czyli rysunek dla przyjaciela (skan)
5. Fireblast z braciszkiem   :pinkiederpy: (zdjęcie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, prace nie są złe. ;>

Na deviArta to popatrznęłam, i prace na ogół mi się podobają...

Lecz...(niestety, użyję narzędzia zbrodni...-szczerości)

Na pierwszym obrazku mogę się przyczepić jak na razie do niczego.

Na drugim zaś rzekomy Fireblast ma dziwaczną nogę. Jakby przyklejona była...

Trzeci słabo pokolorowany.

Czwarty też.

W piątym, ja nie mogę. Nie mogę się do niczego przyczepić.

Szósty...Co oni z oczami mają? Chore?

Cutie mark powinien być inaczej położony, nie chylą się na 'profil', także więc wiesz o co chodzi. Ręka Moonashadow'a jest dziwnie narysowana, tam, gdzie zakłada ją na szyję Fireblast'a.

Z nim też. Ten CM jest wręcz na udzie! A nie na zadzie!

Czekam na nowe rysunki, z pewną poprawą ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szósty to dopiero szkic podmienię go na gotowy jak już skończę, ale wrzuciłem z nadzieją że ktoś coś doradzi, jak Ty ^ ^, wiem że CMki źle tam wrysowałem, a oczy są kompletnie do narysowania od zera ^ ^

A co do słabego kolorowania - tak to wygląda po wskanowaniu obrazka (a tak http://img705.imageshack.us/img705/3469/imag0711e.jpg - jak jest robione aparatem), dlatego wolę robić im zdjęcia z w miarę dobrym doświetleniem, niż skanować... wina kredek akwarelowych (tak wiem, głupota rysować czymś takim) z KOH-I-NOOR'a które znalazłem gdzieś w szufladzie, musze kupić jakieś inne, ale to dopiero moje pierwsze rysunki :)

Edit>> co do obrazka z vinyl - którą nogę?

Dzięki za krytykę czekam na więcej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie rysujesz, kolory przyjemne dla oka, i twój OCek ogólnie niezły :twilight2:

Jedyna rzecz, do której bym się przyczepił (właściwie nie ma znaczenia)

ale na 1 zdjęciu ''wpadł mi w oko'' pewien drobny szczegół :D

PONFIR3 jest DJ-ok

I to co zrobił nie daje mi spokoju, konkretnie:

To jest kontroler, czy zwykły- gramofonowy deck?

Te małe czerwone i zielone przyciski wyglądają na kontrolery

pod jakiegoś softa, ale nie mają potencjometrów do kontroli a widać, że to jest podwójny gramofon (igły)

Co to jest?! :molestia:

Bo jeżeli Fireblast tworzy/miksuje muzykę elektroniczną, to (wg mnie) powinien mieć kontroler midi do lapka, albo czegoś innego :)

Dodam jeszcze, że ułożeniem suwaków i przycisków wygląda jak kontroler, a ma igły :flutterblush:

Wiem, że to bez najmniejszego sensu, ale po prostu (trochę) mnie to drażni :crazy:

Ale nie zrażaj się tym! :pinkie4:

Rysuj dalej!!!:cGfSS:

Pozdrowienia od Pisklaka i Netiro :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szósty to dopiero szkic podmienię go na gotowy jak już skończę, ale wrzuciłem z nadzieją że ktoś coś doradzi, jak Ty ^ ^, wiem że CMki źle tam wrysowałem, a oczy są kompletnie do narysowania od zera ^ ^

A co do słabego kolorowania - tak to wygląda po wskanowaniu obrazka (a tak http://img705.imageshack.us/img705/3469/imag0711e.jpg - jak jest robione aparatem), dlatego wolę robić im zdjęcia z w miarę dobrym doświetleniem, niż skanować... wina kredek akwarelowych (tak wiem, głupota rysować czymś takim) z KOH-I-NOOR'a które znalazłem gdzieś w szufladzie, musze kupić jakieś inne, ale to dopiero moje pierwsze rysunki :)

Edit>> co do obrazka z vinyl - którą nogę?

Dzięki za krytykę czekam na więcej

A ja zawsze myślałam, że jak coś wygląda nie zbyt, to wina aparatu, a nie skanera .__.

Kurde, kredki akwarelowe...Noł koment.xd

Możesz nawet kupić z BSS'u. xd

Ja wolę NOSTER, ale to tam taka moja opinia, rysowałam nimi od pierwszej klasy, a potem źli rodzicie kupowali mi wredne BAMBINO .__.

Weź się zdzwoń z Flutterką, była u mnie dzisiaj o 12( w nocy.xd) i tam browarka popiliśmy i trochę kredek i takich innym głupot tego typu mi przywiozła.xd

Uhh, te caps locki... Nienawidzę. xd

@UP - Wątpię, aby ktokolwiek cię zrozumiał (chodzi o ten tekst o deck'u.).__.

Bynajmniej nie ja. ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pisklak

Nawet nie myślałem nad tym co to jest, gdy to rysowałem, szczerze mówiąc ^ ^ Nawet jeśli miałby to być tylko deck z płytami, to na kiego grzyba mu on na stojaku, bez żadnych głośników w pustym pokoju? :D To ma tylko wyglądać ^ ^ A na dobrą sprawę do tworzenia muzyki wystarcza sam komputer z odpowiednim softem i samplami... :P Tyle że jest to mozolniejsze i nie zawsze da takie same efekty jak by się chciało, ale dla chcccccącego nic trudnego :D

@Fagg -to był taki skaner yhm... biurowy? Raczej to to miało służyć do skanowania tekstów żeby można było je potem ponownie przedrukować, niż do rysunków :D Na tym się nie znam, ale takie efekty niewypełnionego kredką, lub źle wypełnionego obszaru powstają w wyniku wskanowania tego tym dziwactwem - efekt jak to wygląda w rzeczywistości podałem :)

A co do kredek, wiem że byle co byle nie te akwarelowe było by lepsze - ale chwilowo mam tylko takie, a jakoś tak nie było czasu na wycieczkę do sklepu po kredki :D Ale spokojnie, po świętach znajdę ten czas :D choćby przy okazji wycieczek do Centrum Handlowego w celach ponymeetowych xD

I dalej nie odpowiedziałas na pytanie, która noga?! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagg -to był taki skaner yhm... biurowy? Raczej to to miało służyć do skanowania tekstów żeby można było je potem ponownie przedrukować, niż do rysunków :D Na tym się nie znam, ale takie efekty niewypełnionego kredką, lub źle wypełnionego obszaru powstają w wyniku wskanowania tego tym dziwactwem - efekt jak to wygląda w rzeczywistości podałem :)

A co do kredek, wiem że byle co byle nie te akwarelowe było by lepsze - ale chwilowo mam tylko takie, a jakoś tak nie było czasu na wycieczkę do sklepu po kredki :D Ale spokojnie, po świętach znajdę ten czas :D choćby przy okazji wycieczek do Centrum Handlowego w celach ponymeetowych xD

I dalej nie odpowiedziałas na pytanie, która noga?! :D

Ja mam taki bardziej 'udomowiony' skaner :3

Lecz przyznam, że ładnie nimi się tymi kredkami posługujesz. :>

Ah, przepraszam. Miałam dać wcześniej, ale zapomniałam. Jak to się pisze i mówi : 'Lepiej później niż wcale'. ;>

Ta noga.

Nie mam pojęcia czy to po haszyszu sobie coś wyobraziłam. :ming:

Cele i Dead Pony (nie wiem jak się ten ogier nazywa(Ogier? Tak to ogier, na pewno.). xd) ładnie wyszli.

Kolorowanko jest tym razem bardzo ładne przy koniach, niestety już pozostałe elementy nie są dokończone tak ładnie jak poniacze...

Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos haszyszu, marihuaniny, i innych ciężkich dragów od których umiera się na zaćpanie żył, tętnic, a mózgu przede wszystkim... :lyra3:

black_afghan_pony_oc_by_p0nfir3-d60ok4v.jpg

W opisie obrazka na deviancie jest coś jeszcze... ale tego już na forum nie chciałem wstawiać... ot taka wizja artystyczna :cadance4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyy...Czapka by się przydała, taka w kolorze włosów :ming:

Yuum, ale z tego kucyka pewnie nie jest taki wielki ćpun, tak jak ze Spike'a (spod ręki Maxa Gilardia. :ming:).

Kolorowanie jest bardzo ładnie wykonane, chociaż ściany domu na którym opiera się Black są niedokładnie pokolorowane.

No niestety, nie umiem się odczepić...

:ming:

Maryśka z CM'a jak z reala wzięta. *.*

Dziiwne. :ming:

Czyżby to naklejka? :ming:

To jest takie...

Zachwycające. :ming:

Acz ten kucyk jest pokojowy - maryha powoduje że jesteś pacyfistą. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale dzisiaj na ponymeecie, prawie cały czas się nawijał ten temat, to w końcu zrealizowałem swoją fantazję dot. Rastakuca ;d

btw. zacznę chyba robić kontury ołówkowkiem/pisakiem - czarne... podoba mi się taki styl :# Jutro wrzucę co mi z tego wyszło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

imag0895p.jpg

imag0898e.jpg

imag0900s.jpg

A to jest to o czym wspominałem, czyli przerzucenie się na takie kontury... Może nie jest to nic cudownego ale to są pierwsze trzy arty z użyciem promarkerów (plot AJ na tym ucierpiał, bo najpierw źle pokolorowałem, potem blenderem to przejechałem xD), dopiero się uczę tego używać, i powiem, że to jest świetne...

Tylko zły kolorek do sierści pinkie dobrałem, ale jutro pójdę i kupię odpowiedni :D
Nie wrzucam na dev'a bo wolę w tym wypadku dorwać się do skanera i dopiero wrzucić, bo podejrzewam, ze efekt będzie fajny ^ ^

Edit>> Skapłem się teraz co mi nie pasuje w Vinyl... nie miała nosa! Ale już to poprawiłem, tylko nie chce mi sie teraz wrzucać jeszcze raz zdjęcia :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

 Zgodzę się z przedmówcami, potencjał jest, faktycznie, a skoro już mamy chęci nieoszlifowany talent, to pozostaje tylko rysować i pracować nad tym :) Doczepiłbym się tylko zadku AJ, za szeroki jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu, nikt się nie odzywa :<

imag0905y.jpg

Vinyl ver. 2 :D Tak, wiem że ma lekko zaczerwienione oczy, znowu błąd z użyciem blendera, na tym rodzaju papieru nie działa jak powinien... i zamiast ,,skasowac" trochę czerwieni, rozmył ją :/ no i Vinyl wygląda jak zjarana, ale jest okej, efekt jaki chciałem, osiągnąłem, tym razem lepiej mi poszło z tłem <chyba> Plx o komentarze :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...