Skocz do zawartości

MLP Tomodachi wa Mahou - dyskusja


Kitsun

Recommended Posts

Wielu z nas słyszało już nowiny o tym, że Japonia doczekała się swojego Dubbingu. Jeżeli dobrze mój ukryty zmysł Otaku mówi, to premiera tegoż dubbingu datuje się na drugiego kwietnia.

Więc tylko jedno pytanie mi się nasuwa:

Czy tylko ja jestem tak niemożliwie podekscytowany tym faktem?:lunaderp:

Na dzisiaj zostawiam was z japońską Pinkie i Twi, która tylko chce się napić.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Piter Wan Kenobi

Lol, nigdy nie sądziłem że mój ulubiony kraj wpadnie na taki pomysł, są to dość dziwni ludzie jednak również cieszę się z tego faktu :D. A na tym filmiku to brzmi wspaniale, jeśli to będzie w kwietniu to czekam z niecierpliwością bo jest na co :rarityderp: A że ten język brzmi śmiesznie to zabawa będzie jeszcze lepsza xD. Dziękuję, świetny temat to jest.

Link do komentarza
:yay: nareszcie Japonia ma swój oficjalny dubbing MLP czekałem na to od kiedy oglądam MLP bo Japończycy potrafią Dopasowywać głosy do postaci jest na to mnóstwo przykładów np głos Alexandra Andersona z Hellsing Ultimate (zawsze jak słyszę oryginalne AMEN mam ciary na plecach) albo Envy z FMA: Brotherhood. więc obym się nie zawiódł Japonia do Boju !!!
Link do komentarza

Może wreszcie na Zerochanie i Pixiv bedzie więcej kucowatych artów :rainderp:

Ale słychać, że głosy nawet podobne do tych amerykańskich - ale jak dla mnie - idealnie pasujące do postaci. :lyra2:

Na chwilę obecną za mało tego, aby jakoś bardziej się rozpisać. Wyjdzie jakiś porządny trailer lub pierwszy odcinek to wtedy będzie można powiedzieć coś więcej o dubbie.

Link do komentarza

Jak pisałem. Podobnież 2 kwietnia ma być premiera, wiec długo czekać nie będziemy^^

A trailerów raczej nie ma co szukać. Był reveal na japońskim expo (ostrzegam! półgodziny monotonnej gadaniny. I tak byłem na tyle szalony, że to obejrzałem do końca :crazy:)

http://www.youtube.com/watch?v=nZqnrwpvoEo

Dodatkowo dochodzi jeszcze prasowa konferencja (która jest podobna, ale przynajmniej coś tam sprechają po angielsku =3)

http://www.youtube.com/watch?v=RvoiBajKZIE

Jeszcze chciałbym wam zadać jedno pytanie.

Na co najbardziej czekacie w japońskim dubbingu?

Moje oczekiwania:

-Japoński Smile Song, Giggle at the Ghosties (a zwłaszcza ostatnie linijki) i Singing Telegram :pinkie4:

-Głosy Luny :lunaderp: i Discorda :discord:

-

Póki co wygrywa Dub arabski =3

-I pytanie ważne. Czy Derpy będzie Derupi (デルピ) czy zostanie ona pozbawiona imienia jak w innych dubach.

Link do komentarza

Ciekawie się zapowiada, ciekawe ile z tego dubbingu zrozumiem a ile będę domyślać z tego co już słyszałem.

A na co najbardziej czekam hmmm... Na pewno na głos Fluttershy i RD, Winter Wrap Up, Cutie Mark Crusaders Song, At the Gala, This Day Arua( Ale to jest odległa przyszłość) no i Ew. Intro. Ciekawe czy Japończycy posuną się o krok do przodu, tak jak Włosi i Intro będzie zupełnie inne od innych.

Link do komentarza

Heh, ja też często nazywałem Dragonball chińska bajką^^ No i dodatkowo. Przecież, to jest japoński dubbing, więc to logiczne, że będzie to brzmiało jak japońska bajka.(Fajny Action Hank przy okazji^^)

Wrzucam kolejne wideo. To jest z tego samego expo co ostatnio. Tylko więcej było pokazane. Drugi klip to jak podejrzewam japoński opening (a bynajmniej fragment)

PS: BRACE YOURSELVES! O 23:30 lub 0:30 - Nie wiem jak to jest teraz ze strefami czasowymi :derp2: - Pierwszy odcinek po japońsku!!

Link do komentarza

Hej, patrzcie!

http://anime.com.pl/Kucyki_w_mandze,news,read,6771.html

Dokładnie przed chwilą strona "Mangowe" na swoim fanpage'u powiadomiła, że „My Little Pony ~Tomodachi wa Mahō~” („My Little Pony: Friendship is Magic”, polski tytuł „Mój mały kucyk: Przyjaźń to magia”) doczeka się mangi. Ukaże się ona nakładem wydawnictwa Shogakugan w magazynie Pucchigumi. W owym magazynie ukazują się mangi z Tamagotchi!, Barbie itp. Autor mangi będzie podany w przyszłym tygodniu. Ciekawe co jeszcze wymyślą...

Manga „My Little Pony ~Tomodachi wa Mahō~” będzie miała premierę w przyszły wtorek.

Jak myślicie, wiarygodna informacja?

Link do komentarza

Więc tak...

Obejrzałem odcinek i powiem tyle że jak Twilight, Fluttershy, Rarity i Pinkie słucha się nawet dobrze, to jak RD usłyszałem pierwszy raz to myślałem że to nie jest wersja japońska tylko brazylijska, ale później było lepiej, AJ wg mnie to kompletna tragedia, a Spike w niektórych momentach brzmi jak dziewczyna.

Link do komentarza

@UP Seiyuu Spike'a jest Motoko Kumai

Wreszcie obejrzałam (łuhu) i nie mogę wyjść z podziwu. Nasi skośnoocy przyjaciele poraz kolejny mnie zadziwili. Nie dość, że zrobili własny opening i ending, to jeszcze wybrali kucykom świetne seiyuu.

Idealnie głos ma dobrana Rarity - Mikoi Sasaki odwaliła kawał dobitnie świetnej orobty, za nią leci Fluttershy do spółki z lekko przesłodzoną Pinkie Pie. Kroku im dotrzymuje cała reszta M6, aczkolwiek głos Rainbow Dash najmniej przypadł mi do gustu.

NMM i Spike też trzymają poziom. ^.^

Poza tym Japońce mają fajny patent na wyświetlanie kolorowych nazw nowych postaci na ekranie. : D

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...