Skocz do zawartości

Pony Trek [NZ]Crossover][Comedy]


Recommended Posts

Kolejny dzień, kolejny crossover. Tym razem Kredke podejmuje się tematu kucyków w kosmosie, łącząc je ze Star Trekiem.

Autor: Kredke .

Opis (dość krótki): Kosmos, ostateczna granica. Załoga statku "Molestia" podąża z misją badawczą . Poznaje nowe obce światy i cywilizacje . Śmiało zmierza tam gdzie nie dotarł żaden kucyk .

Co w środku? Przekonacie się sami.

Pony Trek

Rozdział II


Rozdział 3


Rozdział 4 Nowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w środku? Prymitywny humor, gierki słowne, brak sensownej fabuły, aluzje do innych fików i fandomu .

No to żeś zareklamował xP

Sam fic średnio mnie zachęca, już na pierwszy rzut oka widzę błędy interpunkcyjne (m.in. notoryczne ignorowanie kropek na końcu zdania). Ale jak będę mieć trochę wolnego czasu, przeczytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fic jest dla mnie rewelacyjny - pierwszy polski fic, który naprawdę potrafi rozbawić:) 2 rozdział zawiera co prawda sporo odwołań do osób z fandomu (głównie z TS-a), co pewnie podwyższa trochę moją ocenę. Tak, czy siak - Kredke umie fajnie pisać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Kontynuacja będzie na 100%. Nie wiem tylko kiedy:/ Ogólnie wracam koncepcją do pierwszych rozdziałów czyli bardziej Pony:) Pewne pomysły już mam, teraz tylko potrzebuje odpowiedniego derpa i czasu, co niestety nie jest zbyt łatwe do osiągnięcia w jednym czasie:) Obecnie zamiast Treka staram się o skończenie kolejnego rozdziału "Wiecznej Wojny" - niedługo może wstawię tutaj (jest na FgE jak coś).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Przeczytane.

 

Ubawiłem się niezmiernie. Zaczynając lekturę wiedziałem czego się pi-razy-oko spodziewać, no i oczekiwania nie zostały zawiedzione. Tony randomu i wrzucenie do tekstu masy kawałów sprawiają, iż trudno go czytać bez wybuchania śmiechem. Powiedziałbym, że jest to niemal niemożliwe. Co prawda czasami poziom absurdu może nieco przytłoczyć, ale krótkie rozdziały sprawiają, iż jest to do przełknięcia bez zbytnich boleści.

 

Zdecydowanie polecam przeczytanie tego opowiadania, a potem zajrzenie do "Legendarnej Przygody" również autorstwa Kredke, która kontynuuje tradycje Pony Treka i to na jeszcze wyższym poziomie.

 

Dodatkowo po uważnej lekturze weryfikuję swoją decyzję co do umieszczenia opowiadania w dziale MLN i przywracam je do działu ogólnego.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...