Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wątek powstał, by każdy gracz (oraz Mistrz Gry) mógł wpisywać w nim powiadomienia o swoich nieobecnościach, prosić o dodatkowy dzień na odpis i zgłaszać wszelkiego rodzaju problemy z odpowiadaniem na sesję na czas. Dzięki temu wszystkie opóźnienia będą zawarte w jednym miejscu, nie zaś rozrzucone po tematach dotyczących konkretnych sesji i temacie dyskusyjnym.

Edytowano przez EverTree
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Niestety, muszę poinformować was o sporych utrudnieniach jakie odbiją sie na każdej sesji umieszczonej w tym dziale. Otóż z powodu wyjazdów związanych z długim weekendem i egzaminów maturalnych, które zbliżają się wielkimi krokami zmuszony jestem zawiesić moje odpisy w sesjach. Pomiędzy 28 kwietnia a 11 maja (termin ten może sie wydłużyć, aczkolwiek zrobię wszystko, żeby wrócić jak najszybciej) będę zatem nieobecny i nie będę w stanie spełniać roli Mistrza Gry. Za wszelkie utrudnienia przepraszam, aczkolwiek są one ode mnie zupełnie niezależne (i szczerze wolałbym ich uniknąć...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wybaczcie, ale nie będzie mnie w sesji "Ku nieznanemu". Powodem jest rozwalony komp, i teraz będę kupował nowy ;/ Wydaje mi się, że będę mógł powrócić gdzieś tak dopiero za miesiąc ;-; Na szczęście, jak na razie mój bohater jest nieprzytomny, więc moglibyście go podźwigać przez jakiś czas na plecach :3 Obiecuję, że kiedy wrócę walnę wam EPICKO WIELKO DŁUGIE POSTA. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Chcę oświadczyć że jako zaczynają się wakacje zostaje przeniesiony z miesjca zamieszkania na kolonię czyli jednym słowem wyjeżdzam 29.06.2013 i wracam dopiero 12.07.2013. Proszę o zatrzymanie sesji "Poznać siebie samego" aż do mojego powrotu. Dziękuje i życzę miłego dnia.

Edytowano przez jacob.zvierz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cały weekend z bardzo mocno ograniczonym dostępem do Internetu (będę się rozbijał pociągami po Polsce, więc ciężko mi będzie znaleźć czas i zasięg).

W Cerastes powinna odpowiedzieć jeszcze jedna osoba, w Lucidzie trzy. I ostrzegam, że jeśli do poniedziałku te osoby nie dadzą znaku życia, to nie będę dłużej czekał z kolejnym odpisem, a nieodpisujący mogą liczyć na nieciekawy dla ich postaci obrót sprawy. Naprawdę, dość zwlekania, czekam od końcówki lipca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Niestety, kolejny raz z mojej winy zmuszony jestem ogłosić przerwę w prowadzeniu sesji. Jest to związane z znacznym stopniu z problemami jakie wiążą sie ze zmianą szkoły i miejsca zamieszkania i w znacznym stopniu odbije sie na możliwości odpisywania na sesje, w związku z czym na następny post MG musicie poczekać aż do 9 września.

Za wszelkie kłopoty i niedogodności serdecznie przepraszam ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, no tak. Przydałobu się napisać o takowych problemach. Otórz szkołę mam na 6. Znaczy tak muszę się budzić by zdążyć na dwa autobusy. Siedzę sobie w niej do 15 i wracam padnięta do domu. Nauki mamy od cholery dużo. Prawdopodobnie będę miała duże trudności z odpisywaniem. Przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...