Skocz do zawartości

Pokaż jak tworzysz chaos


Black Hayate

Recommended Posts

Pamiętacie z Dni Derpy zabawę, pt. Pokaż jak derpisz? Właśnie tak, tylko to wersja bardziej odpowiadająca Władcy Chaosu Discordowi!

Specjalnie dla Was jest ten wątek abyście zaprezentowali jak wy tworzycie chaos. Może być to zdjęcie Waszego szalonego psa albo Was. To do Was należy wybór!

Mam nadzieję, że nie będziecie się wstydzić swojej kreatywności czy talentu do wprowadzania zamętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, żeby pokazać jak tworzę chaos to musiałby ktoś wpaść do mojego ogólniaka bo tam to dopiero tworzę chaos :D

(Bynajmniej w mniemaniu władz szkoły bo tak naprawdę to zaprowadzam tam harmonię i ład... gdyż się rozumiemy... ekhem... na opak. Znaczy się to co dla nich jest ładem dla mnie to chaos a co oni nazywają chaosem to ja nazywam ładem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

1. Zmusiłem ludzi do robienia dziwnych min

230191_629367837078417_306546111_n.jpg

2. Poderwałem dwie laski za jednym razem :v

208857_566995686653064_1163938243_n.jpg

3. Jechałem tak tramwajem :ming:

514da9304344d_o.jpg

Mały bonus z bulbulem!

CJWlhLZ.jpg

 

Pierwszy obrazek wymiata (zwłaszcza Iron Man z lego :ming:), pomimo tego że wątpię by tam było dużo Polaków (ten napis na kartonie od Asasyna nie wydaje mi się być po polsku, + flaga Japonii oraz tamte po prawej z tyłu to na pierwszy rzut oka po arabsku czy jakimś takim dziwnym języku, ale to może też być po włosku ze względu na barwy), ale wierzę, że to Polska :)

Odświeżam temat. Mam nadzieję że ktoś jeszcze wysili się by pokazać jak tworzy chaos! Jeśli nie, to temat umrze śmiercią naturalną. A skoro już tu jestem to:

 

2ec3r4k.jpg

Mój oficjalny strój pomocnika Discorda

Na pierwszy rzut oka przez tą rękę i nogę mi się z czymś kojarzy... Nie wiem jak wy, ale on mi przypomina GO:

Jakby co, to on się nazywa Edward Elric

3079937-le+ed.png

.

.

.

Mój chaos: DZIELĘ PRZEZ 0!!!

zpJBcgJ.jpg

Zrobione za pomocą: iPhone 4S

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...