Skocz do zawartości

[Zabawa] Skąd wziął się wasz nick/login?


Leah

Recommended Posts

Nanta przywarła do mnie jeszcze zanim się urodziłam. Rodzice kazali mojej, dwuletniej wówczas siostrze wybrać między dwoma imionami. Wybrała Nantę, bo pełnego imienia wyrzec nie umiała. I tak jakoś zostało od tamtego czasu. A spojona z tym nickiem jestem tak mocno, że czasem zastanawiam, się czy jacyś ludzie pamiętają jeszcze moje prawdziwe imię. :confused: Tak czy inaczej polubiłam to. Niewiele jest Nant w Europie, ale za to sporo w Korei :shrug:, dziwna sprawa.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ze swojego kujawaxx, które w młodości było fajne, później już mniej przeskoczyłem na obecny nick w taki oto sposób.

Pewnego pięknego dnia wpadł mi w łapki ten oto komiks.

http://jaynaylor.com/betterdays/archives/chapter-1-honest-girls/

Jako, że zawsze miałem pociąg do kotów, należałem do furry fandomu itp. itd.

postanowiłem czasami podpisywać się Fisk, jednak przyszła taka myśl: Fisk to jak się okazuje nick autora opowiadania (Fisk Black), a mimo chęci złożenia hołdu postaci z której mentalnością się w dużej części identyfikuję (dużej, nie całej) to podkradanie czyjegoś nicku jest złe. I tak ten pomysł sobie leżał do momentu, aż Pawełek nie zachciał pograć w Second Life. Tam poproszono mnie o imię dla postaci, nazwisko miało być wygenerowane. I tak oto do "Fisk"

dobrało mi kilka opcji z których wybrałem "Adored". W tejże grze stworzyłem, swojego "awatara" który był antromorficznym kotem. Tak to się zaczęło.

Mając drugi człon, będący poniekąd "nazwiskiem" nie miałem już sobie za złe, że kradnę czyjś nick. W końcu mało na tym świecie Jacków?

I tak powstało Chocapic...

Link do komentarza

Pierwotna wersja brzmiała Agletika, ale była tak nieludzko chora i głupia, że skróciłam to do samej Aglet.

Poza tym ludzie w skrócie i tak mi mówili Aglet.

Gdyby nie sznurowadło,

to z nogi spadłby but.

Nie od dziś wszyscy wiedzą to...

A-G-L-E-T - Wie to każdy!

Wszyscy skaczemy ile sił...

Tak, tak tak tak...

A-G-L-E-T - Aglet! -Wie to każdy!

A-G-L-E-T - Aglet! -Wie to każdy!

A-G-L-E-T - Aglet! -Wie to każdy!

A-G-L-E-T - Aglet! -Wie to każdy!

A-G-L-E-T - Aglet! -Wie to każdy!

A-G-L-E-T - Aglet! -Wie to każdy!

A-G-L-E-T - Aglet! -Wie to każdy!

A-G-L-E-T - Aglet! -Wie to każdy!

Od ziemi do gwiazd!

Panie i Panowie! Moja siostra Fretka!

...i zaśpiewajmy wszyscy jeszcze raz

bo każdy dobrze już wie!

Końcówka sznurówki nazywa... się...?

Ehhhh...

-Hej no chwilunia! To bez

znaczenia! Nie wierzę że tak łatwo dałam

się omamić!

-Ja nie wierzę, że jeszcze nie pamiętasz! Powtórzyliśmy to słowo w piosence setki razy!

-Więcej piosenek

-Tak, one są bardzo ważne!

^ :rainderp:

Link do komentarza

Hym,hym,hym.

Mam tylko dwa przypuszczenia,bo zapomniałam.

Pierwsze:Od wg mnie najlepszej gry ever-Tomb Raider-Anniversary,

albo od tego,że universe to po angielsku wszechświat,a dużo osób mówi mi że jestem wszechwiedząca,tyle że zamiast u dałam a i dodałam n.

A czemu tak?Proste.Od irytującego drugiego imienia.Ania.Bleeeh.Znaczniej wolę jak ktoś mnie nazywa Ann....

I do tego przezywali mnie tak od 1 klasy SP,wyobrażacie to sobie?:twilight3:

A!I jeszcze trzecia opcja:po prostu wymyśliłam,chociaż to nierealne.:flutterblush:

Link do komentarza

U mnie to leciało różnie dawno temu używałem swojego nazwiska bo nie miałem pomysłu na nick potem taty kolega z pracy założył mi konto w grze Ogame o nicku wirus3000 używałem go około roku może dwóch nie pamiętam. Jakiś czas później zacząłem używać nicku Spyro z takiej gry uwielbiam tą grę:P i uwielbiam smoki. I tak rok później postanowiłem zacząć używać nicku DRAG0N123 te o to tak naprawdę zero :P fajnie adm się troluje w grach niektórych np. MC:P ale od 2012 zacząłem używać Dragon_Adam Dragon wiadome Smok a Adam bo moje imię ^^ I to tyle z mojej historii heheszky:P

Link do komentarza

Damikos jak Janek Kos prawie xD

 

 

Moja ksywka też ma długą historię. W dzieciństwie grałem dużo w Need for Speed'a II (tego z 1997 roku) i kazałem siebie nazywać Spidim. W I gimnazjum kolega poprosił mnie o wymyślenie mu ksywki. Wpadłem na pomysł "Marder", to po niemiecku znaczy "kuna". Mały, szybki drapieżnik, a ponadto typ niemieckich dział pancernych. To brzmi głupio, ale w gimnazjum robiło na mnie wrażenie. 

Ostatecznie kolega nie przyjął propozycji, więc sam przygarnął ksywkę, by się nie zmarnowała. Połączyłem to ze starym "spidim" wrostkiem "von", by było bardziej arystokratycznie i wyszło mi nowe imię i nazwisko: SPIDIvonMARDER.

Ta ksywka funkcjonuje w sumie jako moje alter ego. Zawsze jej używam w grach komputerowych, na forach, stronach, w ASG i tak dalej. Wielu bohaterów moich tekstów miała podobnie na imię.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...