Skocz do zawartości

Teenager II - Magia Equestrii [NZ][Romans][Random][Adventure]


Trahall

Odnośnie Nastolatka.   

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się Fic

    • Jest super! Świetna historia!
    • Dobre, ale mogło by być lepsze
    • Nie mam zdania
    • Takie sobię
      0
    • Dno i metr mułu...po prostu beznadzieja
  2. 2. Jak ci się podobają bohaterowie (wielokrotny wybór)

    • Są świetni, bardzo różnorodni
    • Mogło by być ich więcej
    • Mogli by być bardziej rozbudowanie, pod względem emocjonalnym
    • Taką jednolitość postaci widać tylko w Korei północnej
  3. 3. Czy Shippingi z główną postacią, to dobry pomysł? (wielokrotny wybór)

    • You are kidding? Czekam na gorący romans z Luną!
    • Liczę na wiele Sippingów
    • Jeden pożądny wystarczy
    • Nie mam zdania
    • Nie chce Shippingów
    • Zoofil...
  4. 4. Czy autor nie umie pisać?

    • Tak
    • Tak
      0
    • To pytanie jest tak głupie, że pozostawiam je bez komentarza
  5. 5. Czy fabuła jest wystarczająco rozbudowana? (wielokrotny wybór)

    • Jest bardzo dobrze
    • Jest dobrze, ale mogło by być więcej opisów
    • Jest tak sobię
    • Nie mam zdania
    • Jest źle
    • Jest beznadziejnie
  6. 6. Czy wprowadzić więcej postaci (wielokrotny wybór)

    • Tak! Im więcej tym lepiej
    • Tak, ale kilka/jedną
    • Nie mam zdania
    • Nie, niczego nie dodawaj
    • Trahall,debilu zostaw opcję tworzenia ankiety.


Recommended Posts

Hey Everypony :twilight2: . Czas rozpocząć kolejną część Nastolatka!
Otóż będziemy kontynuowali nadal historię Kamila w tej dziwnej krainie zwanej Equestrią.

Co ważnego!
I Rozbijam nieco opowiadanie to na czynniki pierwsze. Wiem, że są osoby, które albo nie mają dostępu do działu Necro, albo clopów nie lubią, więc w dziale +18 znajdzie się osobny wątek, w którym to wszyskie "dorosłe" epizody będą zapisywane.

II nadal przyjmuję od was pomysły. Fakt, po moim ochrzanie, ich przypływł gwłatownie zmalałł. W sumie to dobrze, bo jak bym miał znowu dostać info o robieniu wojny, to by mnie szlak trafił.

III Zmieniam lekko sposób pisania. Będzie teraz nieco bardziej szczegółowo, abyście wy, moi czytelnicy, mogli lepiej zwizualizować sobię moje twory.

 

Specjalne podziękowania dla:

Formutor - korekta i zawracanie mi plota

Monsignore - Korekta.

Altharias - Korekta (bardzo profesjonalna)

Sooo.... miłego czytania :pinkie2:
PS. Komentarze bardzo przydatne, bo w pewien sposób motywują mnie do dalszej pracy dla was.

[Roz1 - Dom
Rozdział II - Uczucia
Roz III - Komnata Feniksa

RozIV czI - https://docs.google.com/document/d/1u8eJet-X789ODtcBwQCPGhfd_QukleoGlxGa0UBlJSc/edit?usp=sharing (jeszcze nie ogarniam nowej wersji forum)

RozIV czII - https://docs.google.com/document/d/1D37Lpe9AfRWFRMRvNC8cDY3N9MjDQZOo5MTcJrmQ9nc/edit?usp=sharing (laptop to zło)

Roz V - 

https://docs.google.com/document/d/1j9qinPw55KE-BdCqugA5agDHh8dmmYOxjw6UZk_TJHk/edit?usp=sharing (laptop to zuo cz.II)

Rozdział VI (wiedzieliście, że jest opcja odnośników?)(ehh....specjalne podziękowanie dla Forumtora, za wytykanie mi większości błędów. Przysięgam, że jak cię kiedyś dopadnę...)

Rozdział VII (Podziękowania dla Formutora)

Rozdział VIII cz,I

Rozdział VIII czII (Podziękowania dla Monsignore)

Rozdział IX (Podziękowania dla tego powyżej)

Rozdział X. CzI

Rozdział X CZ.II (Podziękowanie dla Althariasa)

Rozdział XI (Podziękowanie dla Athariasa) 

Rozdział XI CZ.II (Patrz wyżej)

Rozdział XII Cz.I

Rozdział XII. CzII. (Podziękowanie dla Czarnego jak smoła Templariusza)

Rozdział XII Cz.III (Podziękowanie dla tego wyżej)

Rozdział XIII - Celestio wreszcie

Edytowano przez Dolar84
  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie to czy będziesz tam wstawiał tylko rozdziały +18 czy całość?

Po drugie przez nadal wyłączone komentarze dużo tracisz.

Widzę że próbujesz używać wielu słów, że tak ujmę z wyższej polszczyzny. Lecz w niektórych momentach to nie wychodzi lub wygląda dziwnie. Po prostu czasem nie pasują w zdaniu.

Zwróciłem uwagę także na dodatkowe niepotrzebne znaki: np "jednorożcem*". - od razu leciałem na dół strony szukać jakiegoś przypisu lub coś w podobie.

Co do samego rozdziału to widać dość bardzo przejście w stronę clopów. Czy to wyjdzie dowiemy się w następnym rozdziale.

Opisywanie bardziej szczegółowo bardzo mi się podoba. Wydłuża to rozdziały i spowalnia nawet szybką akcję. W części 1 ktoś chyba ci to zarzucał. Ja na twoim miejscu rozciągnął bym jeszcze trochę początek dodając kilka śmiesznych sytuacji które się wydarzyły, ale widać że nie leży ci pisanie Slince of Life :P.

Zobaczymy jak potoczą się sprawy.

PS Przez zbyt długą nazwę tematu nie mogę pisać w szybkiej odpowiedzi :( Jak możesz to troszeczkę skróć nazwę by zmieściło się to "Re:"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja nie zawiodła moich oczekiwań. Rozdział jest tak jak I część na bardzo wysokim poziomie i po prostu super.:pinkie2:

Zwróciłem uwagę także na dodatkowe niepotrzebne znaki: np "jednorożcem*". - od razu leciałem na dół strony szukać jakiegoś przypisu lub coś w podobie.

Postąpiłem tak samo, szukałem na dole, a potem na końcu o co chodzi z tą *?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi czas zacząć!

ciekawie się zapowiada... a tak przy okazji napisałeś w jakimś innym dokumęcie co robił z Luną? chętnie bym poczytał :molestia:

Jeśli nic nie ma na ten temat w dziale +18 to oznacza, że niczego z Luną nie było

Pierwsze pytanie to czy będziesz tam wstawiał tylko rozdziały +18 czy całość?

Po drugie przez nadal wyłączone komentarze dużo tracisz.

Widzę że próbujesz używać wielu słów, że tak ujmę z wyższej polszczyzny. Lecz w niektórych momentach to nie wychodzi lub wygląda dziwnie. Po prostu czasem nie pasują w zdaniu.

Zwróciłem uwagę także na dodatkowe niepotrzebne znaki: np "jednorożcem*". - od razu leciałem na dół strony szukać jakiegoś przypisu lub coś w podobie.

Co do samego rozdziału to widać dość bardzo przejście w stronę clopów. Czy to wyjdzie dowiemy się w następnym rozdziale.

Opisywanie bardziej szczegółowo bardzo mi się podoba. Wydłuża to rozdziały i spowalnia nawet szybką akcję. W części 1 ktoś chyba ci to zarzucał. Ja na twoim miejscu rozciągnął bym jeszcze trochę początek dodając kilka śmiesznych sytuacji które się wydarzyły, ale widać że nie leży ci pisanie Slince of Life :P.

Zobaczymy jak potoczą się sprawy.

PS Przez zbyt długą nazwę tematu nie mogę pisać w szybkiej odpowiedzi :( Jak możesz to troszeczkę skróć nazwę by zmieściło się to "Re:"

Pierwsze - Będę wstawiał tylko fragmenty.

Drugie - Rozumiem - po prostu przeczytałem kolejną lekturę i albo chce mi się używać takich słów, albo zaczynami pisać wierszem.

co do "*" to poprawiłem to i macie na samym końcu tekstu wyjaśnienie. - takie mój mały żarcik, który się nasunął w trakcie pisania.

Przejście w Clopy...:twilight3: . Powiem tak, Clopy, (a właściwie sama miłośc człowieka z kucykami) będzie odgrywała dość istotną role w jego kontaktach między nimi. Jednak osoby, które clopów nie lubią ich czytać nie będą musieli. Dlatego że nawet wyrwane z tekstu, nie wpłyną specjalnie na przebieg głównego wątku

Przykładem . Następnego ranka chłopak obudził sie u Luny i nagle poczuł, jak jej kopyta oplątują go w miłosnym uścisku.

Clopa nie ma, jest domysł :molestia:

Rozpisywanie jest dobre, bo jak wspomniałem na samym początku, lubię, kiedy czytelnicy wiedzą na czym stoję i aby potem, kiedy coś zacznie się dziać (przykładowo zacznie się zamieszkiwanie drzewa) to by nie było żadnych niedociągnięć i nielogicznych akcji

Slince of Life moim zdaniem przebiega zbyt powoli. Będę się starał działać jakoś w stylu "życie człowieka w Equestrii" bazując na odcinkach, bo - jakby na to nie patrzeć, chciałem by to był motyw przewodni tej części. Co z tego wyjdzie. Zobaczymy

Aha, jeszcze jedna sprawa.

Pomysły nadal mi słać możecie

Pewnie dobrze o tym wiecie

Jednak prosiłbym grzecznie was

Że na wojne jeszcze nie jest czas

Ślijcie koncepcje, pomysły i prace

Na dzień codzienny - bo co ja tam stracę.

Bo muszę przyznać - niektóre zacne, są ciekawe

No a reszta, cóż - niemrawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o do "*" to poprawiłem to i macie na samym końcu tekstu wyjaśnienie. - takie mój mały żarcik, który się nasunął w trakcie pisania.

Zasmuciłeś mnie swym słownictwem w tym momencie. Wiedz, że czuje się teraz urażony i dotknięty tym komentarzem. Powiem tylko tyle. Głodnemu chleb na myśli.

Często takie odnośniki występują w tekstach patrz np Biblioteka(orzeł biały 5 i 1/2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślub ślubem, wesele też było by ciekawe. Mnie natomiast zastanawia czy z "tego" wszystkiego, co się domyślamy(chodzi mi o przerwy " na relaks") coś, lub ktoś się nie urodzi.:TWcU3:

W jednym ficu Twilight uganiała się za człowiekiem, bo chciała spłodzić centaura :P. Na razie próby gwałtu nie zakończyły się sukcesem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Dolar, niech się kolega cieszy.

Aktualizacja

Mała informacja.

Ten rozdział traktowałbym jako ciąg pierwszego rozdziału. Dlaczego? przekonajcie się sami.

W każdym razię, za czas niedługi będe miał do was pytanie, i kolejną ankietę...wiem jak bardzo je lubicie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oke, napiszę motywujący komentarz. Tak mnie wciągnęła 1 i 2 część, że praktycznie cały wczorajsz dzień (i 2 godziny teraz) poświęciłem na czytanie :) Nie wiem co mam jeszcze napisać, poza tym, że fic jest iście zajebiszczy. Czekam na więęcej i mam nadzieję, że fic będzie nadal tak fajny jak teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział czytałem z wielką przyjemnością. Kamil i Luna byli świetni, ale rozwaliła mnie :pinkie2:

Z tego co wiem, to państwo Cake, też się starają o dziecko.

A skąd? - zaciekawił się chłopak.

Podglądam ich czasami. - Pinkie wzruszyła ramionami - . Pan Cake, ma dziwny zwyczaj, zostawiania uchylonych drzwi.

Chłopak nie wiedział, czy ma się śmiać, czy płakać. Ale ten jeden żart rozładował przytłaczającą, cały dzień Kamila atmosferę.

Ty Pinkie Pie, jesteś naprawdę losowa

Czekam na nowy rozdział. Liczę na więcej takich, ciekawych fragmentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...