Skocz do zawartości

Teenager II - Magia Equestrii [NZ][Romans][Random][Adventure]


Trahall

Odnośnie Nastolatka.   

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się Fic

    • Jest super! Świetna historia!
    • Dobre, ale mogło by być lepsze
    • Nie mam zdania
    • Takie sobię
      0
    • Dno i metr mułu...po prostu beznadzieja
  2. 2. Jak ci się podobają bohaterowie (wielokrotny wybór)

    • Są świetni, bardzo różnorodni
    • Mogło by być ich więcej
    • Mogli by być bardziej rozbudowanie, pod względem emocjonalnym
    • Taką jednolitość postaci widać tylko w Korei północnej
  3. 3. Czy Shippingi z główną postacią, to dobry pomysł? (wielokrotny wybór)

    • You are kidding? Czekam na gorący romans z Luną!
    • Liczę na wiele Sippingów
    • Jeden pożądny wystarczy
    • Nie mam zdania
    • Nie chce Shippingów
    • Zoofil...
  4. 4. Czy autor nie umie pisać?

    • Tak
    • Tak
      0
    • To pytanie jest tak głupie, że pozostawiam je bez komentarza
  5. 5. Czy fabuła jest wystarczająco rozbudowana? (wielokrotny wybór)

    • Jest bardzo dobrze
    • Jest dobrze, ale mogło by być więcej opisów
    • Jest tak sobię
    • Nie mam zdania
    • Jest źle
    • Jest beznadziejnie
  6. 6. Czy wprowadzić więcej postaci (wielokrotny wybór)

    • Tak! Im więcej tym lepiej
    • Tak, ale kilka/jedną
    • Nie mam zdania
    • Nie, niczego nie dodawaj
    • Trahall,debilu zostaw opcję tworzenia ankiety.


Recommended Posts

Aj...Przepraszam wszystkich bardzo.

Mój komputer przestał współpracować bo internety były zawirusowane. Więc nieco czasu mi zabrało, by to naprawić. Mogę was tylko zapewnić, że jest 18 stron tekstu.


Trahall - Słowo Gaja odmienia się Gai, a nie Gaji! Moje oczy przy tym krwawią i mają myśli samobójcze

Wiesz, może jestem pupa z ortografii, ale wydajemi się, że ma być właśnie "Gaji" ponieważ tam jest zmiękczenie

 

 


Poza tym nie zaczyna się zdania od "Że"! "Nie całą" piszemy razem, bo to przymiotnik.

Popełniłem gdzieś tak śmiertelny grzech? Macie opcje komentowania tekstu, to poprostu mi to zaznacz, bo nawet tegoż nie widziąłem.

 

 


Poza tym ,i ,hordą błędów - interpunkcyjnych . Opowiadanie.jest,dobre. Czekam na następny, rozdział.

Wiesz co? Działam na takiej zasadzie, że jak pisze więcej tekstu, to zazwyczaj zasłaniam sobię monitor(sposób na szybkie pisanie) tak więc ja ich nie wyłapuje, a kiedy robię korekty, to ich po prostu nie widze.

 

 

Podziękował za uwagę. Rozdział wyjdzie kiedy wyjdzie, wybaczcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.aztekium.pl/przypadki.py?tekst=gaja&lang=pl

Rozdział VIII 1/2 - "...tylko jedno. Że Shy, bardzo..." Prawie sam początek.

Twoja metoda pisania jest dość dziwna, ale polecam Ci sprawdzić opowiadanie pod względem błędów (zwłaszcza interpunkcyjnych) i ewentualne przesłanie go do patroszenia przez swojego prywatnego murzyna Grammar Nazi albo nawet do kilku takich.

PS Przykro mi, ale nie jestem w stanie wyłapanych błędów skomentować (#@$@&$ GDocs na Androida).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj...Przepraszam wszystkich bardzo.

Mój komputer przestał współpracować bo internety były zawirusowane. Więc nieco czasu mi zabrało, by to naprawić. Mogę was tylko zapewnić, że jest 18 stron tekstu.

 

[Do pseudo zomowców]Panowie!Odwrót,wszyscy na poreta.

 

Mimo wszystko czekam z niecierpliwością na kolejny rozdział

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kiedy Trahall wróci z "brudstoku".

 

 

 

 

Trochę kultury proszę. Niektórzy tutaj lubią ten festiwal.~Dolar84

 

Edit: dlatego w cudzysłów dałem, też nic do niego nie mam

Edytowano przez monsignore
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej kochani, tutaj Trahall

Sprawa wygląda następująco; Rozdział się pisze i  to całkiem nieźle, jednak jeśli chcecie go w miarę szybko, to potrzeba mi korektora na-ten-tychmiast. Rozdział...a właściwie jego II część. Jest już długaśna i myślę że min.15 stron będzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani, tutaj Trahall

Sprawa wygląda następująco; Rozdział się pisze i  to całkiem nieźle, jednak jeśli chcecie go w miarę szybko, to potrzeba mi korektora na-ten-tychmiast. Rozdział...a właściwie jego II część. Jest już długaśna i myślę że min.15 stron będzie. 

Ja mogę zostać, wolnego czasu mam aż nadmiar. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mógłbym powiedzieć THIS IS TRAHALL :flutterage: . I powinno wystarczyć lub ostatecznie podsumować to słowami: wonderful, wunderbar, stor, molto, granda itd :rarityawesome: . (kurde ale się ze mnie poliglota zrobił). W każdym bądź razie, jesteś wspaniały. Przeczytałem całego "Teenager" i to co już jest w "Teenager II" w ciągu jednej nocy (tak zarwałem nockę, bo tak mnie wciągnęło :pinkie3: ). Niesamowite, jak wciągającą historię napisałeś, ma wszystko, akcję, fabułę, romans. Nie wiem jak to wyrazić słowami, ale ten fanfick czuć. (Jezu jak to zabrzmiało :ajunsure: ). Teraz tylko pozostaje czekać na kolejny rozdział, szczególnie, że zakończyłeś ostatni rozdział tak a nie inaczej ;) . :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wył komentarze - buuuuuu! kilka błędów się znalazło.

Sam pomysł rozdziału ciekawy, chodź pisanie w stylu amerykańskich filmów sensacyjnych z lat 90 cześć czytelników może się troszkę zniechęcić brakiem realizmu. Skakanie po klaczach w czasie wydarzeń wypada nieźle.

Sam rozdział w całości wypadł dość nieźle. Rekompensuje nam ostatni brak akcji. Można także się wzruszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wył komentarze - buuuuuu! kilka błędów się znalazło.

Sam pomysł rozdziału ciekawy, chodź pisanie w stylu amerykańskich filmów sensacyjnych z lat 90 cześć czytelników może się troszkę zniechęcić brakiem realizmu. Skakanie po klaczach w czasie wydarzeń wypada nieźle.

Sam rozdział w całości wypadł dość nieźle. Rekompensuje nam ostatni brak akcji. Można także się wzruszyć.

Powiedzmy, że przed napisaniem tego rozdziału miałem mały maraton właśnie takich filmów, by w ogóle widzieć, jak się za temat zabrać. Napisanie go zajęło mi nie kilka godzin, a kilka dni.

Gdzie ty się tam wzruszasz?

 

PS. Opcja dodawania komentarzy już jest - Wiedziałem że o czymś zapomnę

Edytowano przez Trahall
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdzie ty się tam wzruszasz?

 

Powiem ci w tajemnicy, więc niemów tego na głos, ale chce pokazać 1 osobie, że nawet w taki tekście jak twój potrafisz pokazać emocje klaczy gdy ich "ukochany" jest bliski śmierci. Przez cały rozdział skacząc do snów klaczy podkreślasz więź jaka ich łączy (Cadance nie miała koszmarów). A na koniec desperacka próba pomocy. To ukazuje prawdziwsze emocje, niż w jego tekście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym ci dlaczego Cadenza nie śniła, ale nie wiem, jak się tutaj robi spojlery

 

Małe info:

Kolejny rozdział chyba nie będzie taki długi, postaram się napisać go jeszcze w tym tygodniu, ale niczego nie obiecuje.

Edytowano przez Trahall
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...