Skocz do zawartości

Teenager II - Magia Equestrii [NZ][Romans][Random][Adventure]


Trahall

Odnośnie Nastolatka.   

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się Fic

    • Jest super! Świetna historia!
    • Dobre, ale mogło by być lepsze
    • Nie mam zdania
    • Takie sobię
      0
    • Dno i metr mułu...po prostu beznadzieja
  2. 2. Jak ci się podobają bohaterowie (wielokrotny wybór)

    • Są świetni, bardzo różnorodni
    • Mogło by być ich więcej
    • Mogli by być bardziej rozbudowanie, pod względem emocjonalnym
    • Taką jednolitość postaci widać tylko w Korei północnej
  3. 3. Czy Shippingi z główną postacią, to dobry pomysł? (wielokrotny wybór)

    • You are kidding? Czekam na gorący romans z Luną!
    • Liczę na wiele Sippingów
    • Jeden pożądny wystarczy
    • Nie mam zdania
    • Nie chce Shippingów
    • Zoofil...
  4. 4. Czy autor nie umie pisać?

    • Tak
    • Tak
      0
    • To pytanie jest tak głupie, że pozostawiam je bez komentarza
  5. 5. Czy fabuła jest wystarczająco rozbudowana? (wielokrotny wybór)

    • Jest bardzo dobrze
    • Jest dobrze, ale mogło by być więcej opisów
    • Jest tak sobię
    • Nie mam zdania
    • Jest źle
    • Jest beznadziejnie
  6. 6. Czy wprowadzić więcej postaci (wielokrotny wybór)

    • Tak! Im więcej tym lepiej
    • Tak, ale kilka/jedną
    • Nie mam zdania
    • Nie, niczego nie dodawaj
    • Trahall,debilu zostaw opcję tworzenia ankiety.


Recommended Posts

Kurczke, gdybym wiedział, że ten rozdział to będzie "Zaginiony w akcji: Trahall" to bym go od razu przeczytał :l Ciekawe pomysły, fajne opisy, krew, granaty, zUo i Kamil Norris :D Ogólnie to według mnie chyba najlepszy rozdział z 2 części :P I mam OGROMNĄ nadzieje, że napiszesz kolejny rozdział jeszcze w tym tygodniu ;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam pewne zaległości w czytaniu. Nareszcie udało mi się przeczytać i poprawić( W sensie zaznaczyć w komentarzach) ogrom błędów jakie znalazłem w rozdziale VIII części I i II. Czytało mi się nawet przyjemnie. Pomijam fakt, że zajęło mi to kilka godzin. Dodatkowo będę miał okazję cieszyć się z ogromnej ilości spamu na poczcie.

 

Osobą odpowiedzialnym za korektę tekstu napiszę tylko tyle. - Weźcie się do pracy. Ogrom przeoczonych błędów jest po prostu straszny.

Zdaje sobie doskonalę sprawę jak niewdzięczne jest to zadanie. Sam to robię i jeżeli mam jakieś wątpliwości to staram się uzupełnić moją wiedzę. 

 

Do poprawy nadal pozostała półpauza. Nie wszędzie jest oddzielona spacją( " - ").   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przed początkiem roku szkolnego się wyrobię

Chyba jednak nie

 

 Wybaczcie mi

Spoko,nie raz też nie chcę się pisać(jak ty możesz tyle przenieść na internet to ja nie wiem.U mnie wszystko pozostaje na etapie ,,fajny pomysł,kiedyś napiszę")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy następna aktualizacja.

Ehh...Kochani. Nie będę się kopał z kucem. Oficjalnie zatrzymuje Projekt "Teenager II". Nie miejcie mi tego za złe. Po prostu muszę od tego odpocząć zebrać pomysły und power'a, a chyba nie ma sensu, byście siedzieli w niepewności. Muszę też zająć się napisaniem mojej książki by jeszcze w tą zimę ją wydać.

Jak ktoś chce się przyczynić do przyspieszenia tego procesu, to zawsze może mi jakieś pomysły czy koncepcje podesłać.

Tak więc....do zobaczenia za czas nieokreślony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Moje lenistwo w końcu odpuściło. Oto kolejny rozdział.

Nie obiecuję, że rozdziały teraz będą pojawiały się częściej, ponieważ mam jeszcze moje prywatne pisadła do skończenia/szkołę/życie prywatne i łącząc to wszystko, jest mi ciężko się wyrabiać (Tak naprawdę jestem koszmarnym leniem i siedzenie przed kompem cały czas - zwłaszcza stacjonarnym - jest co najmniej denerwujące.)

Co do takich informacji dodatkowych. To obliczyłem, że jeszcze 2-3 będzie coś miłego (kumaci zrozumieją, o co chodzi) Więcej info na ten temat dam, kiedy ów rozdział się pojawi.

P.S - Tłumaczenie na ANG Teenager'a już się zaczęło. I'm Sooo[..]oooo happy.

P.S II - Musiałem uniedostępnić rozdział, z powodu braku korekty oraz mojego lenistwa. W zamian postaram się kolejny rozdział napisać w jak najszybciej.

Edytowano przez Trahall
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak

Altharias - korekta nie polega jedynie na przepuszczeniu tekstu przez worda. Przydałoby się go jednak przeczytać, by wyeliminować te kilka błędów logicznych i literówek.

 

Sam tekst ciekawy lecz mnie zastanawia tak szybkie wysłanie ekipy remontowej. Jest to dla mnie niezrozumiałe. Człowiek ledwie przeżył, kazali mi wypoczywać i po kilku godzinach zjawia się ekipa remontowa i robi "burdel". Bez sensu. Wiem, że chodziło o kolejny motyw i kontynuowanie, lecz klacze na pewno poczekałyby, aż Kamil chodź trochę dojdzie do siebie. A tak nawet nie dały mu się wyspać. One nie wiedziały, że magia lasu będzie go leczyć, a wątpię by herbatka działała w taki sposób.

 

Motyw z szybką, był fajny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak

Altharias - korekta nie polega jedynie na przepuszczeniu tekstu przez worda. Przydałoby się go jednak przeczytać, by wyeliminować te kilka błędów logicznych i literówek.

 

Sam tekst ciekawy lecz mnie zastanawia tak szybkie wysłanie ekipy remontowej. Jest to dla mnie niezrozumiałe. Człowiek ledwie przeżył, kazali mi wypoczywać i po kilku godzinach zjawia się ekipa remontowa i robi "burdel". Bez sensu. Wiem, że chodziło o kolejny motyw i kontynuowanie, lecz klacze na pewno poczekałyby, aż Kamil chodź trochę dojdzie do siebie. A tak nawet nie dały mu się wyspać. One nie wiedziały, że magia lasu będzie go leczyć, a wątpię by herbatka działała w taki sposób.

 

Motyw z szybką, był fajny :)

 

Chief. Prosze mi tu Althariasa nie obrażać, on to czyta i konsultuje z moi, tym razem było co było, czyli mój fail z udostępnianiem.

 

Co do tekstu. Przedewszystkim, liczył sie tutaj czas i ilość kucy. No, ciężko - moim zdaniem - by było, gdyby została zebrana ekipa robotników w liczbie XYZ, potem wysłana, a na końcu dowiadują się, że robić nie będą. Takie oddelegowanie pracowników byłoby nie na miejscu.

Dały się wyspać, nie dały. Akurat to było celowe, na wzgląd przyszłych rozdziałów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz trochę przy krótkie, choć przyjemne w czytaniu. Dwa mam nadzieje, że następnym razem jak zacznę czytać będzie bez błędów i nie wywali mnie z tekstu w połowie.

Osobiście was wywaliłem :)

Czy krótkie? Nie powiedziałbym. Ponad 10 stron - czyli powyżej normy. 130%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i epicki powrót.

Kilka uwag

Takie rany i tylko godzina snu? Kiedy sprowadzili tych roboli? Czemu bardziej się nim nie zajęły (o,Kamil wrócił cały poharatany.Połóżmy go i zróbmy pimp my drzewodom).czemy ci robotnicy nie obudzili bohatera?Dlaczego aż tylu ich tam było(im więcej pracowników,tym mniejsza efektywność)I co najważniejsze: Dlaczego o tej godzinie robotnicy byli jeszcze trzeźwi?

Ps.to nie hejt,a wytykanie błędów logicznych

Rozdziały wciąż epickie.Czekam na więcej i i powodzenia z książkami.

Edytowano przez Saper9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...