Skocz do zawartości

Projekt: Plan Zemsty [NZ] [Przygoda] [Shipping] [Violence][Random]


Recommended Posts

6f1kbc.gif

Mój pierwszy fanfic i projekt. Nie będę pisać o czym jest, ponieważ nie umiem streszczać i nie wiem co mi kiedyś do głowy wpadnie :fluttershy4:.
Mogę tylko powiedzieć, że jest o zemście,a resztę zobaczcie sami :pinkie2:
Prolog

Rozdział I - poprawiony

Z pamiętnika łucznika:

Prolog

Rozdział I

Wyglądy postaci:

Aurora
Galia

Blog o Projekcie:

Blog

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wyjustuj tekst

- Dodaj możliwość komentowania

Mało tego, ciężko napisać coś więcej na temat tego FF, poczekamy na I rozdział i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Powodzenia w pisaniu. :rd7:

Już się robi :fluttershy5:

Trudno jest się wypowiedzieć, bo prolog bardzo krótki. Jednak czuję, że może z tego wyjść ciekawe opowiadanie. Czemu? Cóż, moje przeczucie :kuv81:

Obym się nie pomylił. Powodzenia w pisaniu :salut:

Też mam taką nadzieję. Dziękuję :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ciekawie się zapowiada, pomysł trzeciej siostry jak dla mnie jest fajny daje on wiele perspektyw.

Niestety prolog jest troszkę zbyt krótki na razie wiele nie można powiedzieć, w każdym bądź razie zapowiada się bardzo ciekawie, już pierwsza lokacja bardzo mi się spodobała ale mam nadzieję że w pierwszym rozdziale wyjaśnisz wszystko co i jak i dasz jakiś odkładniejszy opis bohaterów (tego mi zabrakło)

Co do błędów zaznaczyłem ci kilka, na zaś powiem byś pilnowała spacji.

Powodzenia

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od razu tekst ładniej wygląda.

Czekam na kolejne rozdziały. :twilight4:

Następny rozdział powinien być jutro :fluttershy4:

Ciężko powiedzieć coś na temat fabuły tekstu, jednkże widać, że masz pomysł. Znalazło się parę błędów, głównie brak spacji lub przecinka, ale poza tym jest w porządku. Jeśli poszukujesz korektora, chętnie się zgłoszę.

Faktycznie mam pomysł, który wydaje mi się dość ciekawy. Korektor faktycznie by się przydał :twilight3:

Hmmm... ciekawie się zapowiada, pomysł trzeciej siostry jak dla mnie jest fajny daje on wiele perspektyw.

Niestety prolog jest troszkę zbyt krótki na razie wiele nie można powiedzieć, w każdym bądź razie zapowiada się bardzo ciekawie, już pierwsza lokacja bardzo mi się spodobała ale mam nadzieję że w pierwszym rozdziale wyjaśnisz wszystko co i jak i dasz jakiś odkładniejszy opis bohaterów (tego mi zabrakło)

Co do błędów zaznaczyłem ci kilka, na zaś powiem byś pilnowała spacji.

Powodzenia

Wydaje mi się, że jeszcze nie było takiego FF, a przynajmniej ja się nie spotkałam. Nie miałam czasu napisać dłuższy prolog, a koniecznie chciałam go wrzucić :fluttershy4. Pierwsza lokalizacja powstała przez mój ponury nastrój, a nie zapowiada się zmiany, więc prawdopodobnie co najmniej połowa opowiadania będzie w takim klimacie. Nie zdradzę mojego pomysłu wyjaśnienia wszystkiego, ponieważ będzie to niespodzianka :fluttershy3:. Opis bohaterów na pewno będzie i prawdopodobnie dodam jeszcze rysunki ( o ile mój laptop pogodzi się ze skanerem :TWcU3: ). Już poprawiam błędy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, chętnie zostanę korketorem.:fluttershy5:

Mój email: [email protected]

Gdy napisz nowy rozdział, wyślij mi link do niego na email i nie zapomnij dodać możliwości edytowania go w google dosc. :TWcU3:

Pozdrawiam i dziękuję!

Jasne, nie zapomnę.

Mała zmiana planów. FF będzie pisany z dwóch punktów widzenia. Czyli z mojego i mojej kuzynki Jagodowej, która też będzie wstawiać twórczość na tym wątku. :rd8::fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Nie wiem czy zauważyliście, ale dodałam w głównym wątku wyglądy postaci i bloga, na którym są opisy postaci itd. :fluttershy3: Wyglądy postaci są by me :pinkie2: (pierwsze postacie narysowane na kompie. Yay! :twilight2:). Może i mało ludzików jest tym zainteresowanych, ale myślę, że następny rozdział będzie w czwartek (przynajmniej tak przypuszczam :TWcU3:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe opowiadanie. Fajnie się zapowiada. Przeczytałem na razie tylko prolog, ale dziś znajdę czas i przeczytam resztę.

Z pamiętnika łucznika:Rozdział I nie można przeczytać - Aby uzyskać dostęp do tego elementu, musisz mieć odpowiednie uprawnienia.

Proszę o zmianę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
Dnia Fri Apr 05 2013 o 20:24, MICH007.PS napisał:

Hmmm... ciekawie się zapowiada, pomysł trzeciej siostry jak dla mnie jest fajny daje on wiele perspektyw.

W fanfikach wojennych pojawia się Aurora jako upadła uczennica Celestii. Ale pomysł z trójką alikornów też fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie wstępu nogę przypuszczać, iż ff nie jest z tych, gdzie pojawia się zły alicorn chcący zawładnąć, bądź zniszczyć Equestrię. Bardziej tutaj mamy do czynienia z poczynaniami rodzinnymi. Taką wewnętrzną rodzinną wedetą. Co ciekawe tekst ten chodź jest nieduży, to można w nim na samym początku znaleźć zdanie, pokazujące też iż Celestia ma też inną wadę/wady niż objadanie się słodyczami. Zobaczymy, czy wraz z kolejnymi rozdziałami te cechy będą widoczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...