Skocz do zawartości

Odcinek 25 & 26: A Canterlot Wedding (Ślub w Canterlocie) [finał sezonu]


Lukiner

Recommended Posts

ZA MAŁO CZASU! Zabrakło czasu zdecydowanie na upchanie całej tej fabuły. Te marne 45 minut to g*wno przy tym ile można było wykrzesać z finału. Film pełnometrażowy? Czemu nie! Fabuła wprost nadawała się na rozłożenie na te 1,5h. Odcinek wręcz świetny, epicki itd. Jedyne czego można się doczepić to czasu, wszystko za szybko się dzieje, a druga sprawa to, że czarny charakter zdecydowanie słabszy od Discorda ;)

Ja akurat nie lubią gdy akcja toczy się wolno. Wolę gdy dużo się dzieje, dlatego czas odcinka absolutnie mi nie przeszkadzał.

Sam odcinek wywarł na mnie spore wrażenie. Podobał mi się mroczny klimat.

Walka z Changelingami - FTW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Chrysalis słabsza od Discorda :chrysalderp: Wpadła do Canterlotu, wykorzystała przywódce gwardii, unieruchomiła strażników, zdobyła miasto, zakneblowała Celestie, gdyby trochę mniej gadała i wrzuciła z powrotem Cadance do tej groty podbiła by z pewnością całą Equestrię, a Discord ze swoimi mocami się tylko bawił (no i on został pokonany przez Elementy Harmonii, a Chrysalis nie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discord jest materiałem na cały serial. Jeżeli o potęgę chodzi, też wygrywa. Crysalis potrzebowała dużo czasu na zdobycie mocy przewyższającej Celestię. Discord taką moc posiadał od razu po powrocie. Zabrał elementy spod nosa księżniczki, pomimo że jak powiedziała, chronione były zaklęciem które tylko ona potrafi zdjąć. Broń, która go pokonała, sam dostarczył do bohaterek tylko po to aby mieć więcej zabawy, widząc jak zawodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jedne z moich ulubionych odcinków. Ta akcja i rozwój history to wręcz genialne zakończenie drugiego sezonu co mi sie najbardziej podobało. Nic dodać, nic ująć. Personalnie najlepsza scena to ta z Pinkie na polu walki gdy wygłupia sie z "Changelinksa" a potem jak używa Twilight jak karczownicy. Tylko Brawa. Co do czarnych charakterów to i tak myślę ze Diskord wygrywa za poczucie humoru i tyle.

Dokładnie, te scenę na pamięć znam :D do me, do me! phi.. i saw better. *twilight machine gun* Najgenialniejsza scena z całego odcinka wg mnie.

Ogólnie jeden z lepszych odcinków, This day Aria całkiem przyjemna pioseneczka, no i faktem jest też to, że Discord rulez, a Chrysalis to może mu najwyżej służyć i tyle ;] (co zresztą doskonale pokazali na plakacie Chaos is magic.. now kiss... xD ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moja ulubiona piosenka jest z tego odcinak, mianowicie This Day Aria - uwielbiam ją. No i pod koniec odcinka widzać Vinyl a odcinek z Vinyl nie może być zły xD Ale teraz poważniej, odcinek mi się podobał, muzyka też, a postać Chrystal jest dość ciekawa. Ogólnie jestem z niego zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Odcinki genialne, This Day Aria mnie zmiażdżyło, zaś akcja jaka się potem rozwinęła wcisnęła mnie w dywan z siłą bomby termojądrowej. Changelingi były po prostu genialne i żałuję, że nie miały dłużej swojego czasu antenowego. Taka ilość Pinkie Pie i Fluttershy na ekranie była jednym z lepszych życiowych doświadczeń jakich miałem okazję doświadczyć :cheese:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bez dwóch zdań - finał drugiego sezonu jest najlepszą rzeczą, jaką zaserwowali nam twórcy MLP do tej pory. Było w nim... absolutnie wszystko. Masa odniesień do starych odcinków, dużo zupełnie nowych gagów, humor, akcja, nieprzewidywalność, świetne piosenki, najlepszy czarny charakter w historii... A miałem naprawdę złe przeczucia, kiedy przeczytałem przecieki o weselu i (o zgrozo) bracie Twilight. Wybrnęli jednak zgrabnie, nie przedobrzyli - Shining Armor okazał się spoko gościem. Zasłużone 20/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakiej scenie odcinka twilight się w wypina ??

ja sam nie widziałem odcinka , ale widziałem skrawek i ten moment jest eee w zamku , gdy widzi księżniczkę Cadance , ale nie powiem w której dokładnie to było części , bo nie wiem dokładnie .:molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Powiem tak: Odcinki po polsku i w orginale-Epickie.Głosy postaci też. "B.B.B.F.F" ,jak się człowiek wsłucha to jest cudowny. "This Day Aria" i "Love is Bloom" takie sobie,ale ważne że się starali i jako tako im wyszło.Gdy pierwszy raz oglądałam Dub tych odcinków,byłam wnerwiona a teraz jestem wesoła i szczęśliwa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Oj tam,moim zdaniem bardzo dobre odcinki 2 sezonu.Aczkolwiek widać że mieli pomysł i pewnie dlatego to tak długo im wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...