Skocz do zawartości

Odcinek 25 & 26: A Canterlot Wedding (Ślub w Canterlocie) [finał sezonu]


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 222
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Co myślicie o tym że w końcówce 3 sezonu Chrysalis zbiera innych złych w Equestrii, uwalniają Discorda i mamy inwazję na skalę światową ?

szybciej to by pasowało na kinówkę, ale dopiero za łohohoho kiedy będzie więcej złych ujawnionych.

przykład takiego zestawienia ze złymi z poprzednich generacji MLP (nie licząc Discorda, Trixie i ukrytej NMM w księżycu):

http://img.ponibooru.org/_images/0cb903e173ae4b23098092c2fac5f15c/62347

http://img.ponibooru.org/_images/d5dcec003847960ed0055567f6d3f0c2/94364

i raczej spotkanie Chrysalis z Discordem raczej nie skończy się "i żyli długo i szczęśliwie" ;p

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i tak bez końca ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieje zwłaszcza,że 13 pierwszych odcinków była zapowiedziana już w listopadzie 2011.Ciekawe tylko,czy animacja nie będzie jakoś skakała?Mam nadzieje,że nie.

Nie wiem zbytnio gdzie to wstawić.Wygląda na to,że premiera najnowszego sezonu będzie 15.09.2012.I będzie miała minimum 24 odc.

http://www.tv.com/shows/my-little-pony-friendship-is-magic/episodes/

:x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woooooooow !! Odcinek był świetny xD nie sposób ocenić go inaczej nic 10/10 Plusy : + dwie zaje***te piosenki ^^ + nowy Alicorn + sonic rainboom + wystąpiło całe mane 6 + Pinkie nawalająca z Twiganu do przeciwników (moja perełka xD) + cała reszta , której nie wypisałem ^^ + DJ pon3 pokazał oczy ^^ !!! Lecz znalazłem jeden baaardzo SUBIEKTYWNY minus, otóż : - nawiązanie do atomówek , których nie lubię :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Genialny odcinek (no.. para odcinków). Słusznie porównywany do disneyowskiego kina. Oglądałem już chyba go z 5 rany, piosenki z niego po paręnaście.. This Day Aria idzie już w dziesiątki.. Fajna fabuła, epicka walka.. czego chcieć więcej :) Jakby ocenić... 11/10!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę tylko jednego ogromnego minusa. - Czemu to się skończyło?! Why?! A plusy: + Świetne piosenki które do teraz szumią mi w głowię i nie zapomnę ich przez wiele dni :D + Nowi bohaterowie (to Twilight miała brata?!) + Po raz pierwszy widziałem "pokonaną", "obezwładnioną" Celestię :yay: Odcinek wyceniam na 10/10 ale jednak nie było tej fali śmiechu co w końcówce 1. sezonu (Discord rulez)-----> :discord2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Odcinek jest naprawdę świetny... Mógłbym teraz się rozpisać, tworząc przy tym krótką recenzję, ale oszczędzę wam czytania moich wypocin. xD Powiem tylko, że to jeden z najwspanialszych odcinków. A piosenka BBBFF jest jedną z moich ulubionych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...