Skocz do zawartości

Wolny/a czy zajęty/a?


Paladyn Sonaty Dusk

Jesteście czy nie jesteście?  

359 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście czy nie jesteście?



Recommended Posts

Wolny, jednak mam pewne wrażenie, że tak zostanie na zawsze, bo jak to się mówi... Każdy spotka swoją miłość, tylko niestety nie spotka się jej siedząc w domu ...

Zgadzam się, kiedyś nie potrafiłem jeździć czołgiem, wiecie... Tyle tych samochodów przejechałem... Teraz to ci driftować mogę...

A tak serio to nie ma nic w czym byłbym dobry, albo nawet ogarnięty... Te uczucie, gdy w swojej ignorancji i lenistwie nagle budzisz się z " ręka w nocniku" i zaraz trzeba szukać pracy...

Najwidoczniej bycie ostatnią pierdołą jest mi pisane

A próbowałeś czegokolwiek? Jakiejkolwiek pracy? Na sto % jesteś w czymś dobry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewierze że ta rozmowa ciągnie się dalej i jeszcze o tym samym.. ,,Jak to ja mam przewalone w życiu i przez to nie mogę znaleźć dziewczyny''? 

 

Jeżeli dziewczyny się wami nie interesują ze względu na charakter to dobrze, bo to jest pewien filtr.  Oznacza to bowiem że po prostu by z wam nie wytrzymały, a jak znajdzie się ta która się zainteresuje to już jest wam bliżej sukcesu. 

Edytowano przez WilkU
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja tam na przykład od zawsze wolny i na zawsze wolny, świetnie się bawię bez ludzi. Znaczy czasami bywa paskudnie, jak nie masz się komu wygadać, ale taki już mam styl życia (Albo moje marne tłumaczenia tego, że nie mam zdolności zawierania i utrzymywania znajomości, nah, w każdym razie jest fajno)
Wolny stalkier, kroczący przez życie nienawidząc wszystkiego co związane z kontaktami międzyludzkimi! :yay:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura totalna. Żyjemy w czasach w których dla wielu kobiet a nawet dziewczyn inteligencja jest bardzo atrakcyjną rzeczą. Problemem nerdów nie jest to, że są nerdami w sensie rzeczy, które ich interesują i ogromu wiedzy na ten temat + często rozumienie nauk ścisłych. Ich problemem jest to, że zdobycie całej tej wiedzy odbywa się często kosztem rozwijania zdolności interpersonalnych lub dbania o siebie, swoje ubrania i otoczenie. W sensie estetycznym. Więc nie bycie nerdem jest przeszkodą, ale bycie nerdem, który nie zadbał o swój rozwój w dziedzinie kontaktów międzyludzkich. A to prowadzi do przeświadczenia, ze "bycie fajnym mi nie pasuje", więc zaniedbują się w pewnym stopniu. Co stwarza błędne koło bo bardziej utrudnia nawiązywanie kontaktów. Czasem bywa to urocze, jeśli nie jest przesadzone ale to dziewczyna musiałaby mieć chęć i cierpliwość przełamać blokady takiej osoby i dobrze ją poznać, a większość nie decyduje się na takie "projekty" bo nie ma gwarancji, że ostatecznie gostek będzie w porządku.

Edytowano przez Burning Question
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jesteś jedyną taką... eh... nie wiem co się dzieje z dzisiejszym społeczeństwem, ale kobiety "lecą" tylko na tak zwane skrajne przypadki... skrajny mięśniak, dresiarz, czy coś tam innego do przesadzenia, a tacy zbalansowani to są olewani... Broniacy Forever Alone  ! łączmy się :derp4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny. Są tego dwa powody:

 

1. Jestem debilem (jeśli chodzi o relacje damsko-męskie i moje do nich podejście na przestrzeni lat). Nie będę się rozwodził nad szczegółami, ale jest to fakt niezaprzeczalny.

2. Mam takie dziwne szczęście, że od paru lat każda dziewczyna, która mi się podoba jest albo zajęta, albo niezainteresowana.

 

Ogólnie raczej przeważa pierwszy powód. Jak to zwykle bywa, zazwyczaj sami jesteśmy winni swoich niepowodzeń.

 

A latka lecą i coraz smutniej wracać z pracy do pustego mieszkania...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówię "intelekt" to nie mam na myśli przeciętnego, tylko porządne bycie dobrym w jakiejś swojej dziedzinie, umiejętność zaskoczenia jakąś grubą rozkminą czy ciekawym spojrzeniem na świat albo przynajmniej o bycie zaradnym życiowo, co też wiąże się z inteligencją i sprytem choć nie zawsze z sukcesami w szkole. Możesz sobie darować ironię, Generałku.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...