Skocz do zawartości

Wolny/a czy zajęty/a?


Paladyn Sonaty Dusk

Jesteście czy nie jesteście?  

359 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście czy nie jesteście?



Recommended Posts

Teoretycznie w samotne drzewa najczęściej uderzają pioruny... Nie miałem jakoś okazji się o tym przekonać, bo pomimo braku drzewicy u mojego boku nie spotkało mnie żadne nagłe wyładowania atmosferyczne :ming:

Jakby nie było, drugiej połówki nie posiadam. I jestem szczęśliwy, choć pewnie gdybym gdzieś teraz nagle wpadł na jakąś pokrewną duszę, to doszedłbym do wniosku, że moja dotychczasowa egzystencja nie miała nic wspólnego z radością... Takie życie :bloomberg:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z Discorem postanowiłem założyć ten temat

Yay, jestem wymieniony w pierwszym poście tematu jako jego... no, w każdym razie jestem wymieniony! :yay:

Skoro tak, to wypadałoby się wypowiedzieć, więc jestem... w związku z wolnością? Lol, jak to należy interpretować? xD W sumie nie kojarzę nikogo o takim imieniu/nazwisku/przezwisku/nicku :P A czy jestem wolny czy nie? W sumie nie pamiętam, abym odnosił jakieś sukcesy w biegach, ale bez przesady, żeby zaraz wolny... :ming:

czy ktoś jest szczęśliwie zakochany czy szczęśliwie wolny :ming:

Aha, czyli nie przyjmujemy możliwości istnienia nieszczęśliwych związków lub miłości? Albo raczej one po prostu nas nie interesują? xd W sumie... brzmi całkiem uczciwie x) hej, właściwie, jaki był cel tego wątku? ^^

Z ankiety wynika, że większość to single, nie jestem zaskoczony, dołączyłbym do ich grona, ale mam dylemat, gdzie w ankiecie zagłosować xP ktoś mi różnice może objaśnić? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...