Skocz do zawartości

Wolny/a czy zajęty/a?


Paladyn Sonaty Dusk

Jesteście czy nie jesteście?  

359 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście czy nie jesteście?



Recommended Posts

Nie czytałem wszystkich wypowiedzi, ale niestety - tak. Dlaczego niestety? Młodzi ludzie szybciej dojrzewają do pewnych rzeczy, ale psychicznie to nadal dzieci (nie chcę nikogo urazić). Można o tym pisać i pisać.

Czy ja wiem, czy przyznać racje? Raczej bym powiedział że jednak w naszym wieku troche inaczej się na to patrzy. Przecież jak dobrze pamiętam podstawówkę to zawsze było głośno na te tematy. Jedni częściej chodzili ze sobą i zrywali. Innych to nieobchodziło, bo mieli z goła odmienne priorytety.

A wracając do ankiety to wolny... a czy to dobrze czy źle to sam nie wiem. Mam inne problemy na głowie niż brak tej drugiej połowy.

Ja wiem że to niedobrze, bardzo niedobrze, ale jakoś nie mam siły tego zmienić. :forever_alone:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 5 lat w związku który od prawie 5 lat ma tabliczkę "to skomplikowane" -.0 Ale cóż, jestem wierny, prawie 5 lat bez zmian partnerów, były rozstania i powroty owszem, ale to nie po mojej stronie, więc jest jak jest i nie narzekam. Poza tym - zmiany nie zawsze są dobre, ja preferuję badać jeden mechanizm. I nie ma tu miejsca na zmianę zdania w pół drogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to niedobrze, bardzo niedobrze, ale jakoś nie mam siły tego zmienić. :forever_alone:

Ze względu na stan zdrowia wolę być sam. Niesamowicie trudno znaleźć pracę, a co dopiero tolerancyjną kobietę, która zrozumie codzienne przyjmowanie leków i regularne wizyty u neurologa. Owszem było kilka kandydatek, ale dawały sobie spokój. Po co im facet, który nie ma prawa jazdy i w każdej chwili może dostać ataku epilepsji? Jak to mówią... "welcome to real world" :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak nawiąże do postu Losse - "chodzenie przez internet" to faktycznie głupota(chociaż wolałbym użyć określenia związek na odległość, bo przez internet się chodzić nie da[chyba, że ma się jakiś międzywymiarowy monitor]). Aczkolwiek jeśli się kogoś pozna przez internet i odległość wynosi max 65-70 km między danymi osobnikami, to byłaby szansa na stworzenie bliższej znajomości(nie mówię o związku). Np. ja chciałbym się z spotykać z osobami(nie mówię teraz tylko o dziewczynach, ale np. jacyś znajomi, żeby wyskoczyć na kręgle, piwo, pogadać itp) maksymalnie z okolic Wrocławia(ze swojego miasta do Wrocławia jadę ok.godziny i 15-20 minut).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...