Skocz do zawartości

Wolny/a czy zajęty/a?


Paladyn Sonaty Dusk

Jesteście czy nie jesteście?  

359 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście czy nie jesteście?



Recommended Posts

Wolny i nieszczęśliwy z tego powodu :fluttershy3: Chciałbym znaleźć drugą połówkę która niekoniecznie lubi kucyki ale żeby nie rzuciła po miesiącu... Nie wiem dlaczego to o chłopakach mówi się że to świnie skoro (((NIEKTÓRE))) dziewczyny są takie same lub gorsze. Ja np. już 2 razy próbowałem coś zdziałać i znaleźć swoją miłość. Szkoda tylko że zawsze starałem się na darmo a One miały to gdzieś i nawet nie miały odwagi powiedzieć że nie są zainteresowane. Ale tak to już jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy miłości, z czego wyszły dwa związki. Dwie największe porażki mojego życia (jak na razie) i jedna największa pomyłka, jaką popełnić mogłem. Zostałem wykastrowany emocjonalnie i dłuugo się musiałem zbierać. Do stanu sprzed wrócić mi się na pewno nie uda. Nikomu nie życzę takich rzeczy, jakie ja przechodziłem :) Na razie... liczę na cud. No i czekam na studia, nowi ludzie, czysta karta.

 

 

ja nie miałem dziewczyny od 3-4 lat, czuję się sam, ale na razie, nie mam jak na to poradzić

 

Możemy coś na to zaradzić :twilight4:

Edytowano przez Exai
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Was wszystkich przebijam. Wolna od dziesięciu lat! Ha! Kto z Was może się poszczycić takim wynikiem? GoldenLeaf, kochana! Jak ja bardzo się z Tobą zgadzam!

Wolny od 22 lat? xD Nie wiem, czy to powód do dumy, raczej chyba taki sam fakt jak, że mam 173 centymetry wzrostu, albo że urodziło się jednorożcem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Was wszystkich przebijam. Wolna od dziesięciu lat! Ha! Kto z Was może się poszczycić takim wynikiem? GoldenLeaf, kochana! Jak ja bardzo się z Tobą zgadzam!

I znowu muszę użyć matematyki. Ech... 

 

Hmm... po przeliczeniu ułamków, pierwiastków i całek wychodzi... 17 lat? 

 

202ja0.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Was wszystkich przebijam. Wolna od dziesięciu lat! Ha! Kto z Was może się poszczycić takim wynikiem? GoldenLeaf, kochana! Jak ja bardzo się z Tobą zgadzam!

*paczy na wiek* Przedszkolna miłość? Albo gdzieś coś kogoś bujasz, hmmm?

 

yay od jakiegoś czasu zajęty niestety na odległość ale jak to wytrzymamy to reszta życia powinna być chociaż troche łatwiejsza  :fluttershy5:

Bardzo życzę powodzenia. Żeby nagle nie pojawił się jakiś delikwent, który będzie miał bliżej, bo wtedy to..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo życzę powodzenia. Żeby nagle nie pojawił się jakiś delikwent, który będzie miał bliżej, bo wtedy to..

jak narazie to tylko jakaś dziewczyna mi powiedziała że spodobałem się jej (powiedziała to po tym jak w szkole zaczołem pokazywać że lubie mlp pomimo że sama nie jest pegasis ) ale nie wiem czemu ja na dziewczyny nigdy nie patrzyłem może to przez to że dla mnie wygląd  jest najmniej ważny  :fluttershy5: więc jak dla niej wygląd też aż tak bardzo się nie liczy to nie mam się czego bać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wolny. Miałem tylko jedną dziewczynę w moim życiu, 4 lata temu. Trochę mało jak na 23-letniego faceta :drurrp:

Za to wrzucę tu fajną i adekwatną piosenkę z moim tłumaczeniem :3

 

http://www.youtube.com/watch?v=bJKoIIAbvSM

 

Nie jest źle, ja wyznaję taką prawdę : lepiej być samemu niż w związku który jest tworzony na siłę z osobą której w rzeczywistości nie kochamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęśliwie wolna. Nieszczęśliwie, bo rodzinka wyraźnie naciska na chłopaka/ślub, a ja mam już tego serdecznie dosyć. Paranoja...  :rainderp:

Ps: Nigdy nie zrozumiem idei chwalenia się związkiem, publikując tego typu foty.  :grumpytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęśliwie wolna. Nieszczęśliwie, bo rodzinka wyraźnie naciska na chłopaka/ślub, a ja mam już tego serdecznie dosyć. Paranoja...  :rainderp:

 

Paranoja? Ty paranoi nie znasz, mnie rodzina pyta przy okazji jakichś imprez typu ślub/chrzciny/pogrzeb itp. czy nie jestem czasami gejem :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęśliwie wolna. Nieszczęśliwie, bo rodzinka wyraźnie naciska na chłopaka/ślub, a ja mam już tego serdecznie dosyć. Paranoja...  :rainderp:

Ps: Nigdy nie zrozumiem idei chwalenia się związkiem, publikując tego typu foty.  :grumpytwi:

 

Paranoja to mało powiedziane... u mnie sytuacja wygląda bardzo podobnie z tym że w dodatku zaczynają mnie podejrzewać o bycie homo... to jest dopiero paranoja :rarity5:

Zakochani cieszą się swoim szczęściem więc umieszczają te fotki; mnie to  nie przeszkadza dopóki tych fotek jest jakaś normalna ilość a jakaś sesja zdjęciowa każdego dnia... to już robi się uciążliwe.

 

 

 

Paranoja? Ty paranoi nie znasz, mnie rodzina pyta przy okazji jakichś imprez typu ślub/chrzciny/pogrzeb itp. czy nie jestem czasami gejem :rainderp:

Witam w klubie :D

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochani cieszą się swoim szczęściem więc umieszczają te fotki; mnie to  nie przeszkadza dopóki tych fotek jest jakaś normalna ilość a jakaś sesja zdjęciowa każdego dnia... to już robi się uciążliwe.

 

O właśnie! Zdjęcia jak najbardziej, ale z umiarem, bo dostaję pie..olca jak patrzę na 30-40 zdjęć w dodatku większość robiona z jednego ujęcia xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że mój wujek nie wie co to "żart przestał być śmieszny X czasu temu". "A kiedy się żenisz?" Sam wziął kredyt na ślub swojej córki, dokłada do "my jesteśmy na swoim". Teraz głupa klei. Widząc jego imię na wyświetlaczu od razu podaję telefon matuli bo wiem, że będzie próbował być "zabawny".
 

O właśnie! Zdjęcia jak najbardziej, ale z umiarem, bo dostaję pie..olca jak patrzę na 30-40 zdjęć w dodatku większość robiona z jednego ujęcia xD


Ja mam podobnie z chrześniakiem. Dzwoni brat z USA i informuje, że wysłał maila. Po 10 minutach delikatnie rzecz ujmując pyta czy doszedł. Ten oczywiście nie doszedł. Dobra, wrzuca na GoogleDrive. Sprawdzam... ponad 200 zdjęć o rozdzielczości 2000x na drugie tyle  :bemused:  Na szczęście poszedł po rozum do głowy i wysyła po ok 300 zdjęć w normalnym rozmiarze. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy jesteśmy przy temacie "Hamburgerolandu"...

Poznałem jakiś czas temu całkiem miłą osobę ( w dodatku z tego fandomu ! ), dobrze się mi z nią rozmawia itp, więc myślę "Może coś z tego wyjdzie... może". Poszło pytanie "skąd jesteś ?" ( wiedziałem że nie z Polski ). Dostałem odpowiedź "California, USA"...

tumblr_inline_mo5u8r1NLF1qz4rgp.jpg

Jak ja czasem nienawidzę internetu.

14k kilometrów w jedną stronę... to już nawet nie kwalifikuje się jako związek na odległość chyba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...