Skocz do zawartości

Wolny/a czy zajęty/a?


Paladyn Sonaty Dusk

Jesteście czy nie jesteście?  

359 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście czy nie jesteście?



Recommended Posts

Gość Littlebart

Niepaląca dziewczyna to jest prestiż. 

 

To prawda. Jeżeli widzę taka co pali to wydaje mi się że nie ma ona żadnych wartości przyswojonych. No przykro mi ale tak to wygląda. W dodatku zawsze palenie idzie z klnęciem w parze co już mnie tak obrzydza i czuje taki wstręt do takiej osobniczki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palenie? Wyciąganie dymu z kawałków papieru wypełnionych jakimś szajsem, powszechnie uznawane za hodowanie raka płuc? No thanks.
A co do tematu to w związku ze swym ciągle zaskakującym mnie mózgiem. 

 

Edytowano przez Kruczek Van Dort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się goń. Nic dziwnego, że nikt Cię nie chce...

Mmmm, prawdziwy dżentelmen, a dziwi się że nikt go nie chce.

 

 

Proszę, jaka odważna. Tylko uważaj, by Ci butelka nie wyleciała, jak spróbujesz z wózka wyjść.

Mniam, aleś pan zabawny, nie obchodzi mnie czy to twój troll, czy twoje "śmieszne" odzywki mające na celu samozadowolenie, bo ktoś cię skatował.

Ochłoń, pomyśl czasami zanim coś napiszesz, albo strzel sobie w głowę, jak nikt nie będzie patrzył, jeden idiota, którego Matka Ziemia musi nosić mniej.

I skończ offtopić, bo mnie tym zmuszasz od offtopienia, a mam ciekawsze rzeczy do roboty, np patrzeć jak rośnie moja roślinka obok łóżka. :3

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nigdy nie rozumieją i odbierają coś takiego na serio. Poprawia mi to humor, naprawdę.

 

Jak nie chcesz offować, to tego nie rób. Nie zmuszam Cię, więc nie mów mi, że tak jest. Trochę się droczę, bo lubię. A jak chcesz wyzywać od idiotów, to może pogadasz o tym z moderatorami bądź adminami? Bo wypowianie się tak o drugiej osobie nie jest zbyt przyjemnie. I ani trochę nie powinno zostać pochwalone...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RainSon, ogarnij się i skończ offtop, bo znowu dajesz wyraz swojej frustracji.

 

Z góry dziękuję.

 

 

 


Na bank umrę na cukrzycę ;-;

 

Czekolada nie prowadzi do cukrzycy. Może prowadzić do otyłości, która to może prowadzić do cukrzycy, ale nie musi.

 


Bo wypowianie się tak o drugiej osobie nie jest zbyt przyjemnie. I ani trochę nie powinno zostać pochwalone...

 

Powiedział ten, co obraża Sabinę bez powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle razy byłem nieszczęśliwie zakochany, raz dosłownie próbowałem sobie odebrać życie przez to [sic!].

 

Dlatego wolny, i szczerze? Jak narazie mi z tym dobrze. Czy coś się w tym zmieni? Może...

Nie no stary, taki przystojniak w takim garniturze i w ogóle taka kultura? :rainderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...