Skocz do zawartości

Wolny/a czy zajęty/a?


Paladyn Sonaty Dusk

Jesteście czy nie jesteście?  

359 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście czy nie jesteście?



Recommended Posts

Akurat w mojej rodzinie nacisków wgl nie było. Po prostu moi rodzice w tych sprawach zostawili nam "wolną rękę" xD

Dobrze wam...  :fluttersad: 

A ja tak jeszcze nawiasem - mam nadzieję, że nie należycie do gatunku podludzi, którzy potrafią stanąć na środku chodnika i lecieć w ślimaka... Jak jest szeroki to pół biedy, ale nieraz mi się zdarzyło, że było tak wąsko, że musiałabym wejść na budynek albo na ulicę, żeby przejść. Ewentualnie na jakimś korytarzu. Powinny być jakieś mandaty dla pieszych za blokowanie ruchu.  :stare:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wam...  :fluttersad: 

A ja tak jeszcze nawiasem - mam nadzieję, że nie należycie do gatunku podludzi, którzy potrafią stanąć na środku chodnika i lecieć w ślimaka... Jak jest szeroki to pół biedy, ale nieraz mi się zdarzyło, że było tak wąsko, że musiałabym wejść na budynek albo na ulicę, żeby przejść. Ewentualnie na jakimś korytarzu. Powinny być jakieś mandaty dla pieszych za blokowanie ruchu.  :stare:

Cóż, mi to raczej nie grozi, że będę się kiedykolwiek całował, więc nie należę do tego rodzaju gatunku ludzkiego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wam... :fluttersad:

A ja tak jeszcze nawiasem - mam nadzieję, że nie należycie do gatunku podludzi, którzy potrafią stanąć na środku chodnika i lecieć w ślimaka... Jak jest szeroki to pół biedy, ale nieraz mi się zdarzyło, że było tak wąsko, że musiałabym wejść na budynek albo na ulicę, żeby przejść. Ewentualnie na jakimś korytarzu. Powinny być jakieś mandaty dla pieszych za blokowanie ruchu. :stare:

A dlaczego masz schodzić? Spytać na cały głos "MOGĘ PRZEJŚĆ?! "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość tu jest samotna. Zastanawiające dlaczego...

To pewnie dlatego, że oglądamy jakieś małe gadające kolorowe kabanosy dla małych dziewczynek i nie mamy życia. 

 

A tak na poważnie, myślę że to dlatego, iż ludzie którzy są samotni, i którym z tym nie jest lekko, piszą tu żeby z siebie to wyrzucić. Tak wiem, nie wszyscy są smutni z powodu bycia singlem, chociażby koleżanka 2 posty wyżej mówi, że jest szczęśliwie wolna. No ale hej, piszę tylko co myslę.

Edytowano przez Nishi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie dlatego, że oglądamy jakieś małe gadające kolorowe kabanosy dla małych dziewczynek i nie mamy życia. 

 

A tak na poważnie, myślę że to dlatego, iż ludzie którzy są samotni, i którym z tym nie jest lekko, piszą tu żeby z siebie to wyrzucić. Tak wiem, nie wszyscy są smutni z powodu bycia singlem, chociażby koleżanka 2 posty wyżej mówi, że jest szczęśliwie wolna. No ale hej, piszę tylko co myslę.

 

Co prawda jest tu sporo nerdów :D Akurat do takich osób się nie zaliczam i jakieś tam życie mam. Jednak nadal sam i perspektyw zmian nie widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie dlatego, że oglądamy jakieś małe gadające kolorowe kabanosy dla małych dziewczynek i nie mamy życia. 

 

A tak na poważnie, myślę że to dlatego, iż ludzie którzy są samotni, i którym z tym nie jest lekko, piszą tu żeby z siebie to wyrzucić. Tak wiem, nie wszyscy są smutni z powodu bycia singlem, chociażby koleżanka 2 posty wyżej mówi, że jest szczęśliwie wolna. No ale hej, piszę tylko co myslę.

 

 

A może z winy przedziału wiekowego? Zwrócicie uwagę ile osób w waszym otoczeniu ma kogoś. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie, myślę że to dlatego, iż ludzie którzy są samotni, i którym z tym nie jest lekko, piszą tu żeby z siebie to wyrzucić.

 

Coś w tym może być i jakby tak spojrzeć z innej strony, to ten topic by dość łatwo szło podmienić na "szukam dziewczyny / chłopaka z mojej okolicy" :P

 

A z tymi kabanosami to mnie rozłożyłeś na łopaty :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym może być i jakby tak spojrzeć z innej strony, to ten topic by dość łatwo szło podmienić na "szukam dziewczyny / chłopaka z mojej okolicy" :P

A z tymi kabanosami to mnie rozłożyłeś na łopaty :D

Kucykowy portal randkowy im. Mi Amore Cadenzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wam...  :fluttersad: 

A ja tak jeszcze nawiasem - mam nadzieję, że nie należycie do gatunku podludzi, którzy potrafią stanąć na środku chodnika i lecieć w ślimaka... Jak jest szeroki to pół biedy, ale nieraz mi się zdarzyło, że było tak wąsko, że musiałabym wejść na budynek albo na ulicę, żeby przejść. Ewentualnie na jakimś korytarzu. Powinny być jakieś mandaty dla pieszych za blokowanie ruchu.  :stare:

Jeżeli nie reaguje na "przepraszam" to przechodź "na babcię w MPK" - łokciem, mówiąc pod nosem tak żeby usłyszał... co tam chcesz. "Stanie taki i drzewo udaje" Ewentualnie (sytuacja z życia) na chama. Przerwa 5 min. Chcę zdążyć, żeby kupić coś w automacie i odwiedzić "tron", a tu grupa rozchichotanych studentek blokuje przejście: "przepraszam... przepraszam... PRZEPRASZAM!!! Zero reakcji. "NO DO K# NĘDZY, PRZEJDĘ TYM J# KORYTARZEM CZY MAM TU K# KWITNĄĆ DO J# WIONSNY AŻ SIĘ K# WYSZCZEKACIE? Mina - :wat: Komentarz - normalny jesteś? Odpowiedź: prosiłem ładnie to nie reagowałaś.

 

Zmieniam status na szczęsliwie zakochana i nie samotna :33 Mam nadzieję że to nie potrwa tak jak kiedyś 2 tygodnie.. Nawiązując do wcześniejszych postów dalej nienawidzę walentynek ;__;

Ja ich w ogóle nie uznaję. Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuugim okresie wspaniałego życia singla Marti zakochał się po uszy i jest szczęśliwy jak nigdy :3 Ale najważniejsze to kochać swoje życie takim, jakie jest ;) Mnie moje życie singla podobało się tak strasznie, że w ogóle nie miałem zamiaru szukać związku... No ale to on znalazł mnie ^^ I tego życzę też innym ;>

 

A co do tego, dlaczego większość "bronies" jest samotna to:

 

To pewnie dlatego, że oglądamy jakieś małe gadające kolorowe kabanosy dla małych dziewczynek i nie mamy życia. 

Wiem, że to ironia, ale tak naprawdę jest w tym sporo racji... Wpadłem kiedyś na jeden ponymeet i każdy, kto przyszedł wyglądał na nerda, który pierwszy raz od roku wychylił nos z domu. Oczywiście nie chcę nikogo obrazić, no ale... takie są moje spostrzeżenia. Może mylne.

 

A Walentynki (walęwtyłki) są zajebiste, czy się jest w związku, czy nie ;d Tylko trochę komercha, no ale co teraz nią nie jest.

Edytowano przez El Martinez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też i nie płaczę z tego powodu :ming:

Bosze, to tylko serca, kwiaty i kilka zakochanych par, które mogą się trawić zawsze. Niektórzy mówią, że to jest "obrzydliwe", serca są obrzydliwe? Kwiatki? Misie? Już nic nie rozumiem.

To przecież zwykły dzień, nie rozumiem dlaczego tyle młodych osób go wręcz nienawidzi. Przecież Cię nie pobiją czy nie spalą żywcem z powodu tego, że nie masz komu dać papierowego serduszka z napisem ._.

Nie widzę w tym dniu nic strasznego, ktoś wytłumaczy? :v

Serca? Obrzydliwe?

Plik:Humhrt2.jpg

Jestem sam i nie narzekam (to, że nie mam u żadnej szans to temat na inną rozmowę :v), ale całujący się i obściskujący ludzie nieco kłują w oczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...