Skocz do zawartości

Wolny/a czy zajęty/a?


Paladyn Sonaty Dusk

Jesteście czy nie jesteście?  

359 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście czy nie jesteście?



Recommended Posts


Cytuję: Metal to gów** , zetnij włosy, yyy bas jest chu****. Tak twierdzą. Ale co poradzisz. Wbijam sie w płaszcz i idę grać.

 

Toć pewnie trafiał na same "pindzie" jak to ja je nazywam. Albo cnotki niewydymki :v Pierwsze gustują głównie w takich, którzy wyglądają jak chodzące One Direction albo noszą dres/piją/ćpają/klną, a drugie by chciały faceta wyglądającego "normalnie", grzecznego, broń boże jakiś metal i długie włosy! Oczywiście to tylko ogół. Nie mówię, że każda jednakże obserwując czasem otoczenie to takie mam właśnie wrażenie. 

A ja tam wolę jak facet ma dłuższe włosy, o. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny. Czemu? Bo słucham metalu, gram na basie, mam długie włosy, i naprawiam samochody. Dziewczyny uważają że to dziwne połączenie. A i jestem ateistą. A na to nic nie poradze...

 

Wszystko brzmi spoko, pod warunkiem że te włosy myjesz regularnie i są zadbane. Znam gostka, którego niby można opisać tak samo ale jest takim niechlujem, że raz dziewczyna zabroniła mu wyjść na miasto ze swoimi przyjaciółmi póki się nie umyje i przestanie walić na pół kilometra. >.> Bas i naprawa samochodów zawsze na propsie, pindy się nie znają. Powiedziałabym nawet że dla mnie umiejętność naprawy samochodów jest atrakcyjna u facetów.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli to tak działa jak pierścień z LotRa? Jak lubimy jakiś typ człowieka, to jest dla nas niewidzialny ?

 

To zależy od osoby. Właściwie nie wiem co to pytanie ma do zacytowanego przez ciebie fragmentu. 

Wiem, że niektóre dziewczyny nie zagadają do chłopaka, który im się podoba choćby nie wiadomo co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze moje zainteresowanie militariami jest dziwne. Boją się bo mam wiatrówkę w domu. Ona jest tylko na dresy ...

 

W jakiej smutnej części kraju ty mieszkasz, człowieku? Chociaż... co się dziwić, że dziewczyny się boją broni jak w tym kraju faceci się mnie obawiają, bo zawsze mam nóż. Trochę to dziwne, że w polskiej mentalności mało jest miejsca na broń. Nie martw sie, takich dziewczyn, którym sie spodobasz jest na pęczki tylko coś masz pecha jak na razie. Metal, bas, samochody, militaria i jeszcze ateista... jak dla mnie same fajne rzeczy. ;D

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lucypher trafia jedynie na dziewczyny, co nie lubią metali. Ja trafiam jedynie na dziewczyny, co umawiają się z typowymi napakowanymi idiotami. Niczym niewidzialność .

 

Ah o to chodzi. To się nazywa złośliwość losu :v 

Nie łatwo jest trafić na swoją drugą połówkę. Ja miałam szczęście. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja nienawidzę tchórzy, facetów ze stadną mentalnością bez własnego rozumu i zakompleksionych maminsynków a całe życie trafiałam tylko na takich z chyba 3 wyjątkami. Nie tylko panowie mają problemy ze znalezieniem kogoś...

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć nie określiłam się, o której płci mówię :v 

Najlepiej nie szukać. Po prostu na spontanie. Widzisz kogoś, kto wydaje ci się interesujący to zagadaj. Brak ci odwagi? No trudno, może znajdzie się inna osoba. Bo zauważcie, że większość par po prostu się spotkała, nie że się szukali i w ten sposób znaleźli. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej jakże teraz rozwiniętej dyskusji dodam swoją cegiełkę  człowieka który się na miłości ni jak nie zna:

 

Ta "druga połowa" powinna zaakceptować kim jesteś żeby czuła miłość do Ciebie a nie do osoby którą udajesz. W sumie i tak dobrze że nie czepiają się ateizmu, osobiście jestem wierzący ale jakie zdanie mają inny to nie moja sprawa, i innych również (mam nadzieje że przez twój wygląda oraz upodobanie do metalu nikt cię nie uznał za satanistę)

 

A tak z innej beczki- nie zazdroszczę całodobowej potrzeby posiadania noża czy innej broni. No ale cóż, są takie miejsca w kraju...niestety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Moim takim skromnym zdaniem, żeby w ogóle mówić o miłości to musi być przyjaźń. A przyjaźń polega na współnych zainteresowaniach, wspólnych tematach i dogadywaniu się, jeśli coś takiego czujesz to jesteś dojrzały na miłość. Nie ma miłości bez przyjaźni, chyba że 2 miesięczne związki się liczą, nie ma czegoś takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia, po prostu jeśli tak się ktoś zakochał i został ze sobą to ma po prostu farta. Ja nigdy nie szukałam, wręcz przeciwnie - unikałam. Ale nagle znalazłam i teraz jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja nienawidzę tchórzy, facetów ze stadną mentalnością bez własnego rozumu i zakompleksionych maminsynków a całe życie trafiałam tylko na takich z chyba 3 wyjątkami. Nie tylko panowie mają problemy ze znalezieniem kogoś...

 

Jestem zakompleksionym tchórzem, 2 w 1, co wygrałem? :rainderp:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zakompleksionym tchórzem, 2 w 1, co wygrałem? :rainderp:

Pff. Zakompleksiony tchórz, maminsynek i nerd ze stadną mentalnością, będący również narcyzem, interesujący się zamiast motoryzacją czy siłownią - grami komputerowymi, filmami i piwem rzemieślniczym (co widać po moim brzuchu :P ), oczywiście miłośnik bajki dla trzyletnich dziewczynek, chińskich animacji, fantastyki, science fiction, u którego wizyta płci przeciwnej w jego pokoju zakończyłaby się wybiegnięciem z domu z krzykiem.

Kto da więcej? :rainderp:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpetna jak diabli, fanka gier komputerowych, ciężkie stadium fantasty, psychofanka biologii, która ma w domu dżunglę, anatomynazi, pegasis, amatorska pisarko-rysowniczka, w wolnych chwilach lubi obijać sobie mordę mieczem z karimaty, aspołeczna abstynentka.

 

Wygrałam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cahan wygrała! Szczerze, to większość dziewczyn jakie znam -gdyby tylko były facetami- prawdopodobnie cholernie by mi się podobały i brałabym. XD Aż szkoda, że nie jestem bi, moje życie byłoby pewnie o wiele łatwiejsze. >.>

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...