Skocz do zawartości

Wolny/a czy zajęty/a?


Paladyn Sonaty Dusk

Jesteście czy nie jesteście?  

359 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście czy nie jesteście?



Recommended Posts

Wciąż wolny i muszę przyznać, że na razie nie szukam partnerki. Przestałbym myśleć o nauce i moja przyszłość stanęłaby pod znakiem zapytania. Najwcześniej na studiach "ruszę na gody" :)

to jeszcze se poczekasz.... jak ja bym tak myślał to bym się nie doczekał xD ... nie idę na studia bo nie muszę i nie chcę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż wolny i muszę przyznać, że na razie nie szukam partnerki. Przestałbym myśleć o nauce i moja przyszłość stanęłaby pod znakiem zapytania. Najwcześniej na studiach "ruszę na gody" :)

Z drugiej strony posiadanie partnerki (albo partnera jak wolisz) może być testem na osobowość i silną wolę  :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem wolny i samotny. Uczę się i pracuję ale nigdzie nie mogę znaleźć mojej połówki. Ani w pracy, ani w szkole, ani w szkole obok. Po prostu jestem skazany na samotność :fluttercry2:

Nie martw się, Serox. Na pewno znajdziesz miłość swojego życia. Ja też jestem wolna i samotna, bo w mojej szkole prawie wcale nie ma chłopaków, a jak już to albo geje, albo zajęci. Ehh, ciężko jest :fluttercry2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serox Vonxatian, dnia 04 List 2014 - 10:50 PM, napisał:

A ja jestem wolny i samotny. Uczę się i pracuję ale nigdzie nie mogę znaleźć mojej połówki. Ani w pracy, ani w szkole, ani w szkole obok. Po prostu jestem skazany na samotność :fluttercry2:

Nie martw się, Serox. Na pewno znajdziesz miłość swojego życia. Ja też jestem wolna i samotna, bo w mojej szkole prawie wcale nie ma chłopaków, a jak już to albo geje, albo zajęci. Ehh, ciężko jest :fluttercry2:

W moim zespole złożonym z 3 szkół jest ponad 600 uczniów i tylko ok 20 dziewczyn i albo są zajęte albo są facetami jak to na technicznych i mechanicznych kierunkach bywa :fluttercry2:  Ty masz łatwiej. W pracy do mnie mówią czasami per Pani, wiec chyba łatwiej mi o chłopaka niż dziewczynę, a mnie nie kręcą chłopcy! :

 

 

 

A jak dla mnie to nie ma nic lepszego niż bycie wolnym. Nikt ci nie truje dupy, nikt nie przeszkadza. Czego chcieć więcej? :D

 

No właśnie tego hałasu w duszy, życiu i sercu. Uczucia ciepła i bezsilności wobec drugiej osoby. Tego, że facet choćby nie wiem jak był silny, jak dziewczyna na nim śpi, to on nie jest w stanie jej z siebie zrzucić.

Edytowano przez Serox Vonxatian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim zespole złożonym z 3 szkół jest ponad 600 uczniów i tylko ok 20 dziewczyn i albo są zajęte albo są facetami jak to na technicznych i mechanicznych kierunkach bywa :fluttercry2: Ty masz łatwiej. W pracy do mnie mówią czasami per Pani, wiec chyba łatwiej mi o chłopaka niż dziewczynę, a mnie nie kręcą chłopcy! :

No właśnie tego hałasu w duszy, życiu i sercu. Uczucia ciepła i bezsilności wobec drugiej osoby. Tego, że facet choćby nie wiem jak był silny, jak dziewczyna na nim śpi, to on nie jest w stanie jej z siebie zrzucić.

Nie bądź smutny, Serox. Masz rację. Pawlex, Ty nic nie rozumiesz. Nie wiesz, jak to jest mieć 14 lat i nie mieć chłopaka, kiedy wszystkie Twoje przyjaciółki już mają. Nawet gdyby jakiś mi się spodobał, to i tak nie Odwzajemniłby mych uczuć. Bo oni tacy są. Zawsze będę sama i dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tego, że facet choćby nie wiem jak był silny, jak dziewczyna na nim śpi, to on nie jest w stanie jej z siebie zrzucić.

 

Jak przez to żebra przebijają oskrzela to nie ma się wyboru :lol:

 

Zamiast tak przesadzać to zakasać rękawy i weźcie się za siebie (czytaj popraw babole które powodują że jesteś nieatrakcyjny) oraz nie szukajcie na siłę.

Ja swoją miłość spotkałem przez totalny przypadek  w mieście oddalonym o 380km ode mnie. :rd10:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście. Pawlex oczywiście nigdy nic nie wie. Ja na ten przykład jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny gdy moje znajomki mają z 5 na miesiąc. Osobiście nawet nigdy nic nie robiłem aby jakąś mieć. Nigdy nie czułem takiej potrzeby i nie czuję aż do teraz. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź smutny, Serox. Masz rację. Pawlex, Ty nic nie rozumiesz. Nie wiesz, jak to jest mieć 14 lat i nie mieć chłopaka, kiedy wszystkie Twoje przyjaciółki już mają. Nawet gdyby jakiś mi się spodobał, to i tak nie Odwzajemniłby mych uczuć. Bo oni tacy są. Zawsze będę sama i dobrze.

 

Ty nawet nie próbowałaś pewnie. Ja byłem odrzucany kilka razy i to nawet nie do friendzony tylko "Wiesz jesteś dla mnie tak jak brat. A ja przecież nie mogę kochać brata, to złe"

I jak tu nie być nieszczęśliwy. A przecież się staram. Jestem miłym Gentlemanem, nie jestem w stosunku do nich agresywny ni nic. Staram się im pomagać, a tu taki ból i żałość w sercu, które jest martwe.

 

I źle mnie chyba zrozumieliście. Nie chodziło mi tu o to, że jak jest niewygodnie to niech tak leży, ale o to, że jak tak śpi wtulona to nie da się wyjść z łóżka tak po prostu.

I żeby nie było, że gadam, a nigdy dziewczyny nie miałem to informuję, że miałem przez rok i w nieszczęśliwym wypadku ją straciłem i od tej pory jakoś tak tęsknię za tym uczuciem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...