Skocz do zawartości

O czym marzysz ?


Gość Iluzja Pie

Recommended Posts

Gość Iluzja Pie

84498+-+contest+poland+polish+rainbow_dash.jpg

A więc !

Tam ta ra dam !

Witam w tym jakże dziwnym i wywołującym klasyczne WTF :cadance4:wątku.

Nie byłam pewna czy tryknąć patykiem ten (chyba) nieporuszany temat ale jednak zdecydowałam się troszkę opisać wam swoje nierealne marzenia na temat przyszłości Bronies.

A więc tak zacznijmy troszkę bajkowo...

Za siedmioma górami , za siedmioma lasami była sobie kraina miodem i mlekiem płynąca ( i czekoladą jak ktoś lubi.. Patrz Pinkie Pie :pinkie2:)

FbdAW.png

W krainie owej mieszkali wszyscy Bronies i Pegazis niektórzy podzieleni jedynie językowo a niektórzy pomieszani i nadal szczęśliwi.

%C5%9Awie%C5%BCa-ziele%C5%84-krajobraz-z-t%C4%99cz%C4%85_73172.jpg

Wszystko zaczęło się gdy piękne niezasiedlone tereny miały zostać spustoszone przez kłusowników.

Bronies i Pegazis rzucili wszystko i przenieśli się z całymi rodzinami broniąc

terenów które były praktycznie niczyje.

Szanowni mieszkańcy tej jakże urodziwej krainy żyli tam przez wiele lat.

Wybudowali domy , zasadzili drzewa , spłodzili dzieci.

Całym tym państwem władają dwie osoby , panuje ustrój demokratyczny , nie ma wojen , nie ma polityków , są niemal odcięci od świata gdyby nie sprzęt przywieziony ze sobą.

Znajduje się tam również Elektrownia jak źródło prądu , pola uprawne a nawet wielopiętrowe bloki mieszkalne.

Jest jednak mała zasadnicza różnica między tym światem a tym dotychczasowym.

W tej krainie władzę mają Bronies więc panuje miłość , tolerancja , szacunek i zrozumienie.

No i oczywiście [P] [R] [Z] [Y] [J] [A] [Ź] [Ń].

MLP_Big.jpg

Jednak czy ktoś z nas byłby w stanie porzucić dotychczasowe życie i tak po prostu ruszyć przed siebie w nieznane ?

I tutaj pytania dla was :

1.Czy bylibyście zdolni zostawić to wszystko za sobą i ruszyć do tej krainy gdyby naprawdę istniała ? Gdyby to był szczyt waszych marzeń , już mniejsza o to co napisałam wyżej , wyobraźcie sobie taką krainę Bronies jaką wy uważacie za najlepszą , czy udalibyście się do niej w ciemno ?

2.Troszkę w drugą stronę tematu ! Jakie są wasze marzenia ?Tutaj raczej większość jest anonimowa a nawet jak to przecież drodzy Bronies ! Jesteśmy wśród swoich :)

P.S. W dobrym miejscu wcisnęłam ten wątek ? :flutterblush: Bo na innym forum podobny był w off topie :twilight2:

Link do komentarza

Ciekawy temat , wizja takiego państwa nie powiem , kusząca ale właśnie najtrudniej byłoby tak wszystko zostawić za sobą i udać się do nieznanego miejsca.

A co do moich marzeń to chciałbym dożyć sędziwego wieku i umrzeć ze starości :D

A tak pozatym to nie pogardziłbym BMW xD

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie
Master YAY? :D

A tak na serio to nie mogę przestać myśleć o tej wyspie :/

Idę po muffina. Nie ma to jak muffin, by zaraz zająć się czymś innym :)

A moje marzenie macie wyżej (nad postem Mastera)

Podoba mi się twój sposób myślenia ! :)

Warto żyć marzeniami bo czasami mogą się naprawdę spełnić.Można by wręcz rzec że gdyby każdy Bronies był tak nastawiony jak ty to stało by się to osiągalne i byłby to fenomen na skalę światową.

Szkoda że przeszkód jest więcej niż możemy sobie wymarzyć ...

Link do komentarza

Wiesz co...pojechałabym ale nie na zawsze...na tydzień,2 może miesiąc ale nie na stałe...

trochę różnorodności... z jednej strony otaku z drugiej brony a z tyłu hejter c:

moje marzenie?

Żeby moje szczurki były nieśmiertelne,kochane postaci pikselowe istniały naprawdę (najlepiej jakby ze mną mieszkały :v)

Mieć jednego dobrego przyjaciela i umieć grać na jakimś instrumencie c:

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

A więc moi drodzy ! Najśmieszniejsze marzenie należy do Flippyn'a ! Brawo :pinkie2: Ująłeś mnie tym :

480-dewb009z004.jpg

+

sejm_600_19-large.jpg

A teraz Nowe marzenie ! :)

Tym razem zaczniemy jak najbardziej normalnie :

Kładziesz się spać , jednak w środku nocy budzisz się słysząc jakiś hałas .

W pewnej chwili orientujesz się że nie jesteś już w swoim domu ale w chatce tak dobrze z znanej z serialu który uwielbiasz.

Chatka_Fluttershy.png

Wstajesz z pięknie wyścielonego łóżka i twoim oczom ukazuje się ...

Fluttershy_Hearth_shape_S1E16.jpg

Wokół biegają zwierzątka które Fluttershy próbuje uspokoić.

Dowiadujesz się że możesz tu mieszkać już zawsze i będziesz traktowany jak każdy inny kucyk w Ponyville.

wallpaper___ponyville_by_mackaged-d4u0hhb.png

I co mi powiecie o tym szalonym marzeniu ?

Niemożliwe do spełnienia ale któż nam zabroni marzyć ?

Kiedy się cze­goś prag­nie, wte­dy cały wszechświat sprzy­sięga się, byśmy mog­li spełnić nasze marzenie. - Paulo Coelho

Link do komentarza
1.Czy bylibyście zdolni zostawić to wszystko za sobą i ruszyć do tej krainy gdyby naprawdę istniała ? Gdyby to był szczyt waszych marzeń , już mniejsza o to co napisałam wyżej , wyobraźcie sobie taką krainę Bronies jaką wy uważacie za najlepszą , czy udalibyście się do niej w ciemno ?

2.Troszkę w drugą stronę tematu ! Jakie są wasze marzenia ?Tutaj raczej większość jest anonimowa a nawet jak to przecież drodzy Bronies ! Jesteśmy wśród swoich :)

1. Zostawiłbym wszystko za sobą i ruszył do Gensokyo. To ta kraina marzeń. Pewnie by mnie tam zabili z miejsca x3

2. Mieć rezydencję, pić herbatę z filiżanek, sok malinowy z przezroczystych szklanek i mieć w tej willi wywalone w kosmos studio nagraniowe z wszystkimi potrzebnymi instrumentami.

Mieć spokój. Zero irytujących problemów. Mało ludzi.

Umieć grać likeamastah na gitarze. I mieć ub3r głęboki growl.

Link do komentarza

Marzenie prawie każdego bronego, jak już powiedziano. Z chęcią bym tam został, ale żyłbym po swojemu, zjechał na desce snowboardowej z szczytu góry Canterlotu i wbił Celestii albo Lunie na chate przez dach XD ( ciekawe czy byłbym poszukiwany :fluttershy3:), a propo znaczka na pewno by już był, albo by się go zdobyło.

Link do komentarza
I tutaj pytania dla was :

1.Czy bylibyście zdolni zostawić to wszystko za sobą i ruszyć do tej krainy gdyby naprawdę istniała ? Gdyby to był szczyt waszych marzeń , już mniejsza o to co napisałam wyżej , wyobraźcie sobie taką krainę Bronies jaką wy uważacie za najlepszą , czy udalibyście się do niej w ciemno ?

2.Troszkę w drugą stronę tematu ! Jakie są wasze marzenia ?Tutaj raczej większość jest anonimowa a nawet jak to przecież drodzy Bronies ! Jesteśmy wśród swoich :)

1. Przeniósłbym się, why not? Życie z kucykami, o ile ludzie by nie zepsuli wszystkiego sobą, byłoby git.

2.

a) Zobaczyć ateński Akropol.

b) Ustawić się w życiu. Nie, że zarabiać kokosy, ale zarabiać na 1 pracy tyle, bym mógł spokojnie opłacić rachunki i zrobić jakieś ewentualne mniejsze zakupy.

c) Mieć paczkę przyjaciół, ale to chyba udało mi się zrealizować.

d) Chciałbym w sumie mieć jakąś dziewczynę. No i w przyszłości córkę.

Link do komentarza
Wszyscy ludzie do siebie mają szacunek' date=' nie ma przemocy ani wzajemnego obrażania się. To marzenie jest raczej nie realne, a tak na poważnie to najbardziej chciałbym [...'] żeby nasi politycy przestali nas okradać.

To marzenie akurat też jest nie realne.

Link do komentarza
I tutaj pytania dla was :

1.Czy bylibyście zdolni zostawić to wszystko za sobą i ruszyć do tej krainy gdyby naprawdę istniała ?

Jeden warunek - jeśli przenosząc się tam wyzdrowieję. Ale na 99% tak.

Gdyby to był szczyt waszych marzeń , już mniejsza o to co napisałam wyżej , wyobraźcie sobie taką krainę Bronies jaką wy uważacie za najlepszą , czy udalibyście się do niej w ciemno ?

Za dużo grałem w Bioshocka... wizja upadłej utopii z Bronies w roli głównej przeraża mnie bardziej niż to co widziałem w grze. Innymi słowy - NIE

2.Troszkę w drugą stronę tematu ! Jakie są wasze marzenia ?Tutaj raczej większość jest anonimowa a nawet jak to przecież drodzy Bronies ! Jesteśmy wśród swoich :)

Wyzdrowieć...

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Moim marzeniem jest zbudowanie robo kucyka:P  i zaprezentowanie go na jakimś konwencie. Ale nie znam się ani na robotyce ani na tych całych elektrycznych rzeczach jakie te robotyczne cośki posiadają:P a le istnieje możliwość zrobienia takowego już nie raz widziałem w TV roboty :P No ale i tak to się wiąże z dużym nakładem $$$;/

 

A co do krainy z miłą chęcią bym tam zamieszkał ale nie bez rodziny i przyjaciół;/ bo wtedy nie było by tak samo:<

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...