Skocz do zawartości

Apokalipsa Według Twojego Sumienia [Z][TCB][Sad]


Feather

Recommended Posts

(co tak wszystkich zamurowało?)

ładnie napisane, chociaż ten ostatni rozdział był taki trochę... w przyspieszonym tempie...

tylko jedno pytanko - chciał koniecznie to robić, ale był egoistą więc robił to sam. ok. ale czemu więc robił to z twilight na siłę? to było mniej więcej to co chciał - seks bez związku.

no i oczywiście - piękne zakończenie. tak ma być! ludzkość wins!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(co tak wszystkich zamurowało?)

ładnie napisane, chociaż ten ostatni rozdział był taki trochę... w przyspieszonym tempie...

tylko jedno pytanko - chciał koniecznie to robić, ale był egoistą więc robił to sam. ok. ale czemu więc robił to z twilight na siłę? to było mniej więcej to co chciał - seks bez związku.

no i oczywiście - piękne zakończenie. tak ma być! ludzkość wins!

 

Nie wiem, czemu tak wszystkich zamurowało :P tak, troszkę to za szybko się działo, ale uznałem, że skoro to i tak jakby pamiętnik, to rozdrabnianie się nie ma sensu (wiadomo, przed czym stoi bohater).

 

Bo Twi prezcież nie chciała mu oddać tej książki. Wiadomo, mógł ją okraść itd... ale czy okradłbyś kogoś, kto dał Ci tyle rzeczy? Dom, schronienie, wiedzę? Poza tym - on robił to sam ze sobą właśnie dlatego, by nie traktować innych przedmiotowo (pokrętna logika). Dlatego też robienie tego z Twi było nieco kopnięciem w jego poglądy... a musiał jakoś zdobyć tą książkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia po przeczytaniu końcówki...

 

 

25364104.jpg

 

Poza tym strasznie brakuje mi tu opisów świata liczyłem na to że napiszesz czemu ludzkość upadła tak nisko, co było przyczyną pojawienia się bariery.

 

No i przyszła mi do głowy pewna teoria otóż bariera upadła niedługo po tym jak zepsucie moralne dosięgneło kuce tam mieszkające, zupełnie jak by jej siła zależała od tego jak dobrzy są ci którzy pod nią mieszkają. Więc może to był powód dla którego rząd starał się o to aby ludzie byli jak najgrosi, po prostu był to plan zniszczenia bariery... mam rację Feather?

 


no i oczywiście - piękne zakończenie. tak ma być! ludzkość wins!

 

no jeśli nasza cywilizacja miała by się stać taka jak w tym ficku to ja jednak wolałbym żeby została zniszczona (nie ważne czy przez kuce z innego wymiaru czy jakąś asteroidę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia po przeczytaniu końcówki...

 

 

25364104.jpg

 

Poza tym strasznie brakuje mi tu opisów świata liczyłem na to że napiszesz czemu ludzkość upadła tak nisko, co było przyczyną pojawienia się bariery.

 

No i przyszła mi do głowy pewna teoria otóż bariera upadła niedługo po tym jak zepsucie moralne dosięgneło kuce tam mieszkające, zupełnie jak by jej siła zależała od tego jak dobrzy są ci którzy pod nią mieszkają. Więc może to był powód dla którego rząd starał się o to aby ludzie byli jak najgrosi, po prostu był to plan zniszczenia bariery... mam rację Feather?

 

 

 

 

no jeśli nasza cywilizacja miała by się stać taka jak w tym ficku to ja jednak wolałbym żeby została zniszczona (nie ważne czy przez kuce z innego wymiaru czy jakąś asteroidę)

Jestem złym ludziem i nie powiem, czy zepsucie moralne ludzkości było planem zniszczenia bariery. Dlatego się daje otwarte zakończenia :D

Co do opisów świata - racja, mogło być to dłuższe, ale jakoś uznałem, że część II będzie albo taka sama jak 1 (długość). No i mi wyszło krótsze... ale nie wiem, czy dobrym pomysłem byłoby dopisywanie jeszcze czegoś. 

Ale odpowiem, czemu ludzkość upadła tak nisko, a raczej - dam podpowiedź. No więc: promuje się takie "wartości", jakie ceniła sobie większość społeczeństwa na Ziemi. Co zaś do innych odpowiedzi na pytania - nie mógł ich udzielić na pewno bohater, bo sam wie zatrważająco mało. On nawet nie mógłby się nigdy dowiedzieć o planach rządu, oraz o jego tajemnicach. Tak się musiało skończyć i tak musiało się zacząć. Bohater wiedział tylko jedno - coś jest nie tak z nim i z resztą społeczeństwa. Przebudził się ze snu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...