Skocz do zawartości

Ogłoszenia


Nightmare

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

ŻAŁOBA FORUMOWA!!! Pytacie oczywiście 'Co się takiego stało...', a złośliwi (tak, na ciebie Pawlex patrzę...) 'Może odchodzi z fukncji?'.

Otóż nie. Gorsza rzecz...

MUSZĘ WYJECHAĆ NA TYDZIEŃ, A NIE MA OPIEKI DLA DZIAŁU! Tak, nie mylisz się, ty, który to czytasz! Jutro, w południe wyjeżdżam, a podczas wyjazdu nie będę miała za wiele czasu by zajmować się działem Chrys... Proszę, aby w tym wątku zgłaszali się chętni do jutra godz 10! Funkcji przekazać nie mogę, ale mogę ogłosić tu. Proszę was, nie zignorujcie tego ogłoszenia.

sad_chrysalis_by_muzza299-d51un44.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieńce zebrały się na placu. Wśród nich były dwaj zdenerwowani opiekuni. Czarny rydwan powoli lądował. Wszyscy zdziwili się na widok Chrysalis w przeciwsłonecznych okularach jedzącą różową watę cukrową. Żółtooki Podmieniec wyszedł za nią trzymając kilka papierowych toreb (związanych sznurkiem, a w pyszczku koniec). Na koniec wywlokła się na asfalt pegazica. Jej fizjonomia była lekko pozieleniała, a sam kucyk zaczął całować ziemię. Chrys zdjęła magią okulary i wyrzuciła patyczek od waty do kosza na śmieci.

- Nigdy więcej nie każę wylądować ciągnącym na samolocie!

Jęczała jeszcze przez chwilę, po czym chwiejnie wstała i poszła za królową. Tłum rozstąpił się przed trójką przybyłych. Jedynie kucyki stanęły przed nimi. Chrysalis rozejrzała się i spojrzała na nie.

- Imka2000 i Triste Cordis... Muszę przyznać, że widok mego państwa po tygodniu nieobecności mnie zadowala. Jedynie zabawa Imki trochę mi się nie podoba, ale poza tym jest w porządku. Oficjalnie nadaję wam miano Zastępców Opiekuna.

Na szyjach pary pojawiły się szarfy ze znakiem ukazanym poniżej.

Badge-picture-3.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Mam nadzieję, że Opiekunka działu (Avatarka brzmi głupio) nie będzie miała mi za złe, że wpisuję się w tym temacie, ale chcę wyjaśnić kilka rzeczy:

 

-Wraz z Imką2000 NIE ingerujemy w Sesję RPG

-Jeśli jeszcze się nie pojawiły - założymy nowe, miejmy nadzieję ciekawe zabawy... po ujrzeniu których Nightmare nie zdzieli nas zgniłą rybą po twarzy

-Jesteśmy tylko zastępcami. Nie mamy żadnych praw ani Regenta ani Avatara. Nie dopiszemy nikogo do listy, nie odpowiemy na pytania do Chrysalis. 

-Udzielono mi jednak pozwolenia na odpowiadanie na pytania dla podmieńczej społeczności. Pytajcie śmiało. 

 

Poza tym w imieniu swoim oraz Imki2000 zapraszam do udziału w innych zabawach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Kolejny mój wyjazd, tym razem na majowy weekend... Jeśli można, prosiłabym Zastępców (lub Zastępcę, bo nie wiem, czy imka jeszcze żyje) o opiekę nad działem, kiedy ja będę w czeluściach bezinternetowego miejsca. Jeśli sami wyjeżdżają to prosiłabym uprzejmie o znalezienie kogoś na swoje miejsce.

~Nightmare

PPokemona

Pokuś

 

PS. Możecie przy okazji założyć jakąś zabawę lub dwie? Pustki w dziale, a ja pomysłów nie mam ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz być spokojna  :salut:  A po powrocie usunąć niniejszy bezsensowny, zaśmiecający Twoje ogłoszenia post. 

 

Jako zastępca przypominam że odpowiadam za:

 

- Odpowiedzi do Podmieńczej Społeczności

- Zabawę "Gdybym został..."

- Postaram się też rzucić okiem, lub kilkoma jeśli trzeba na dział 

 

Triste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Triste kochany, znowu wyjeżdżam... W roku szkolnym będzie tych wyjazdów mniej, ale jestem odcięta od kontaktów z Polską przez tydzień... Dlatego prosiłabym cię, byś looknął na dział raz czy dwa gdy mnie nie będzie...

To też wiadomość dla userów. Nie będzie mnie przez tydzień od JUTRA. Tyle tylko chciałam napisać.

~ Działowy Netoperek

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Rok ponad minął od ostatniego ogłoszenia, ale odświeżam ten temat wklepując:

 

Nie będzie mnie w Polsce ani Changei przez najbliższe półtora tygodnia, ale internety powinny byś. Będę miała tylko telefon i (możliwe) tablet. Tak tylko mówię. Więc, żeby nie było pretensji typu "Są gracze, czemu nie ma Wyprawy z Chrysalis?".

 

Screeny do Chrysalis grającej w moje gry pojawią się po tym moim wakacyjnym okresie.

 

Pozdrawiam i również miłych wakacji życzę :)

~Night :chrysalis:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...