Skocz do zawartości

Fani Naszej Królowej


Nightmare

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Również ja prosiłbym o dopisanie do listy.

W postaci Jej Wysokości Chrysalis szczególnie podoba mi się jej pewnego rodzaju tajemniczość (wynikająca z tego, że po prostu nie wiemy o niej póki co zbyt wiele), a co za tym idzie, również szeroka perspektywa przeróżnych możliwość, jaka otwiera się przed fanami serialu, gdy chodzi o umieszczenie Królowej Podmieńców w ich twórczości (szczególnie w opowiadaniach): przy takiej ilości informacji, jaką przekazali nam twórcy serii, mamy już dane podstawy do wykreowania z omawianej persony bardzo interesującej postaci, jednocześnie pozostając przy możliwościach na zrobienie tego ograniczonych w zasadzie tylko siłą własnej wyobraźni.

Edytowano przez Razorhead
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym rad gdybym został dopisany do tej listy :D

W królowej podoba mi się to że jej jestestwo jest ostre jak brzytwa. Miała jasny cel i realizowała go całym sobą, nie wahała się ani nie miała dylematów moralnych. Podoba mi się w niej też jej anatomia oraz społeczeństwo jakiemu przewodzi. Najlepszy w opisywaniu własnych opinii nie jestem, więc napiszę jeszcze tylko na koniec że Chrysalis jest postacią bliską ideału(na tę chwilę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...