Skocz do zawartości

Odcinek 19: Odcinek z Psami i Kucykami


Tarreth

Recommended Posts

  • 1 month later...

Od tego odcinka polubiłem Rarity ,wcześniej za nią nie przepadałem ale te dialogi z psami były kapitalne,w szczególności pokaz marudzenia i kopanie.I ten głos! Angielski Dubing ociera się o perfekcje!! WHINING I'M NOT WHINING IM A COMPLAINING!!!!Kocham te scenę -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się wprost doczekać by usłyszeć jak spartolą te scenę w polskim dubbingu. Ta scena (oczywiście jedna z wielu) pokazuje arcymistrzostwo angielskojęzycznych aktorów głosowych perfekcja!W tonie głosu każdego kucyka przemawia odcień jego charakteru(nie wiem jak inaczej to określić) mistrzostwo myślę ze dubbing to jedna z najważniejszych rzeczy które wniosły ten serial na tak wysoki poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

100x lepsze, niż poprzedni odcinek.

Plusy:

-Te całe Diamond Dogs. Nawet fajne postacie. Zwłaszcza ten dryblas i kurdupel. Fajne mają teksty oraz głos.

-Rarity - Od tego odcinka mocno ją polubiłem. Zwłaszcza te jej marudzenie XD.

-Dość dużo fajnych momentów, głównie w wykonaniu psów i Rarity:

*Psy wciągają Rarity do dziury: "Spike! Ach, brud!" :D

*Spike próbujący powiedzieć mane 6 (a tak właściwie to 5) gdzie jest Rarity: "Rarity... las... klejnoty... psy...dziura...zabrana... RATUJCIE JĄ!"

*Wizja mane 5, że psy żądają skarbów, a Rarcia strzela śmieszne miny i mdleje.

*Spike po tej swojej idiotycznej wizji ratowania "Księżniczki" Rarity, prawie całuje AJ, a ona: "spokojnie, kochasiu". HAH

*Prawie wszystkie kuce są wciągane do dziury, a Pinkie: "Czekajcie na mnie! Łiii!"

*Rarity ciągnie wóz z diamentami i ciągle marudzi, a psy z każdym ujęciem mają inny, jeszcze śmieszniejszy wyraz twarzy.

*http://www.youtube.com/watch?v=csPPqdbcVwM, zwłaszcza od "Thiiis iiis whiiining! (...) why do I have to pull it?! oraz to "But I thought you wanted whiiining!" HAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

*Płacząca Rarity i jej teksty, zwłaszcza "I don't believe you! You never liked me!", i ten jej głos. LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

Minusy:

-Ta porąbana wizja Spike. Jest strasznie głupia a Spike ma szczękę jak Schwarzenegger.

-Te psy się tak poddały i jeszcze oddały mi całe łupy. Mogli by zrobić że ją wyrzuca, ale te kamloty sobie zachowają (no chyba, że Rarcia je sobie "wymarudziła")

Ocena:7.5/10

Odcinek, w porównaniu z poprzednim, jest śmieszny i fajny. Nie nudzi i coś się dzieje. Diamond Dogs są fajne a Rarity jest świetna zwłaszcza w tym: "But I thought you wanted whiiining!" oraz ""I don't believe you! You never liked me!". Tylko Spike jest jakiś taki dziwny, a ta jego wizja odbijania Rarity jest zdrowo pier-(...)-nięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...