Skocz do zawartości

Wspomnienia, czyli dawno temu w Equestrii. Nadejście Chłodu. [Dramat] [Przygoda]


Recommended Posts

Witajcie ponownie, w moim ulubionym dziale forum!

Dziś chciałbym przedstawić Wam kontynuację mojego opowiadania pod tytułem "Wspomnienia, czyli dawno temu w Equestrii..." oraz "Chłodu Północy" Niklasa.

Po upadku Chaosu, Harmonia powróciła do normy, a świat wydaje się rodzić w nowych, lepszych barwach. Jednak okazuje się, że problemy mogą nadejść z nieoczekiwane, zdawałoby się zapomnianej strony. Lecz tym razem, gra toczyć się będzie o wiele większą stawkę.

Opowiadanie to, utrzymane jest w konwencji swej poprzedniczki. Jednak muszę nadmienić, że będzie zawierać nieco więcej tajemniczych, a w zasadzie mrocznych momentów - innymi słowy, będzie wypadkową pomiędzy "Wspomnieniami" a "Chłodem", co zresztą symbolizuje tytuł. Aktualizacji będzie można się spodziewać niestety nieco rzadziej niż dotychczas (cóż, "matura"), w moim założeniu co dwa tygodnie.

A więc, nie przedłużając:

Część I

Zapraszam do czytania i komentowania!

(Uwaga: po dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej wakacyjnej przerwie, nowy rozdział powinien pojawić się gdzieś na przełomie września i października.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem pierwszy rozdział i czekam na następne, bo na podstawie tego jednego trudno wyrazić swoją opinię. Czuję chaos, czuję zło. To lubię. Na razie trzymasz mnie w niepewności, co do tego "zła". Pozostaje mi czekać i przekonać się na własnej skórze, co się tam stanie. Czekam więc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wszystkie (oprócz tłumaczenia "Airshippingu", uznano za go zbyt dwuznaczny) tam się znalazły. Akurat "Nadejścia Chłodu" nie wysyłałem, z racji tego, że wiedziałem o zbliżającej się przerwie w pisaniu. Ale już niedługo pojawi się kolejna część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...