Skocz do zawartości

Zamień osobowość


Black Hayate

Recommended Posts

Tak, jestem leniwa... xD

Zabawa polega na tym, żebyście... *zerka do pomysłów* opisali osobowość użytkownika, jednak jest ale! Zawsze jest ale, czemu, więc tutaj miałoby go zabraknąć?

Haczyk jest w tym, że musi to być jednak przeciwieństwo. Tak jak na początku II sezonu.

Dobry Xu, podaje pomysły :ming:

Pierwsza ofiara mocy Discorda to:

Smok Stachul

Link do komentarza

Cichy koleś siedzący w rogu, płaczący do obrazków małych kotków, które się bawią włóczką. Nie odzywający się do nikogo i nie ruszający się bez konkretnego powodu. Opanowany i mający dystans do ludzi, ale wciąż gnębiący siebie za bycia za mało "fajnym". Bojący się dziewczyn i wolący obecność facetów przy nim. Nie lubiący hugów ani kontaktu fizycznego. Nie wychylający się i jednocześnie niepewny swego dalszego losu. Przejmujący się wszystkim, ale nie wtrącający się. Zawsze smutny i przybity. Nie widzący sensu życia i istnienia. To chyba tyle :ming:

Link do komentarza

Spokojna typowa osoba o charakterze nieśmiałości, lubiacy kucyka Rainbow dash, jako najbardziej aktywnego kuca w Equestrii, jako przeciwienstwo flutterki, jest nieśmiały, boi się cokolwiek powiedzieć, gdy siedzi na tsie pisze zamiast mówić, oraz nie zdążył jeszcze nikomu powiedzieć ze jest bronym. Mieszka na pomorzu w chatce, studiuje humanistyke. Jeżeli chodzi o kontakty międzyludzkie, to jest zupełnie nieśmiały wobec plci przeciwnej i nie tylko. Jego najbardziej nie lubiana emotka jest serduszko. Na forum nie jest znany, oraz jak przychodzi czas na meet, zakłada masę ubrań które zakryja jego twarz, tak, by nikt go nie rozpoznał. Nawet jeśli ktoś się pyta o jego imię, mówi, lecz cicho. Jego glos jest zazwyczaj cichy, a wzrok uciekający. Nie lubi zbytnio przedstawień oraz nadzwyczajnego wyglupiania sie. Nie da sie go znaleźć na filmikach czy chociażby zdjeciach.

O ironio, Avatar Flutterki którego przeciwieństwo to Fluttershy :v

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ależ chcemy! :megusta:

Przede wszystkim taki Arjen powinien żyć trybem dziennym, a przydomek Nocna Łuska z dzikim błyskiem w oku zamieniłby na Poranny Kręgowiec. Nienawidziłby wody i wszystkiego, co jest z nią związane, prawdopodobnie też powiesiłby sobie w pokoju ogromną flagę z wymalowanym na niej słońcem. Nie tylko tapeta, ale i wszystkie ikonki na jego pulpicie miałyby jakiś związek z Celestią. Niestety cechowałby go brak poczucia humoru. Nie chwaliłby się też butami :rainderp:

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Tric - kochający spamerów i gimbusów nastolatek z wąsikiem. Nienawidzi Twi, ale uwielbia i ubóstwia Sombrę. Pisze nudne i krótkie komentarze nie mające sensu. Jest głupi jak but i ma najnudniejszy avek na świecie. Nie lubi innych bronies, siedzi cały dzień w lodówce zajadając się pomidorami. Kiedy przypadkiem został avatarem Twalota natychmiast zrezygnował pod pretekstem nie umiejętności ortografii. Ma OC o imieniu Dark Momentum.

 

(O jeju, nie miałam co napisać XD)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza

Najbardziej rozgadana dusza na forum. Nienawidzi Metalliki, kocha natomiast ostry murzyński rap o wychowaniu na ulicy i nienawiści do policji. Niemal w ogóle nie śpi, zawsze jest energiczny i gotowy do szybkiej odpowiedzi. Kocha wszystkich otaku i darzy ich ogromnym szacunkiem, podobnie jak gimbazę i innych userów tego pokroju. Na SB jest duszą towarzystwa, gdziekolwiek by nie spojrzeć widać jego nick. 
Bardziej od Metalliki nienawidzi chyba Twilight Sparkle, ma najkrótszy staż na stanowisku jej avatara. Tric uwielbia o sobie mówić, jego profil jest pełen zdjęć i ciekawostek z jego życia. Nienawidzi swojego pomocnika, Hoffmana, prawdopodobnie gdyby go spotkał, gotów byłby go zabić. Jego ulubiony fanfik to "Czarny pegaz" z fenomenalną rolą jego idola : Dark Momentum. Ma niemal najmniej reputacji ze wszystkich userów na forum, jego posty są bezsensowne i zaśmiecające. To prawdopodobnie najmniej lubiany użyszkodnik na forum.

  • +1 3
Link do komentarza

O rety. Kruczek zniszczył system i dlatego to on wygrywa w kategorii zmiany osobowości Trica.

 

Brawo adepcie chaosu! *Discord podchodzi i przypina Kruczkowi medal, z którego płynie czekolada* Żeby cię wynagrodzić... teraz ciebie zmienimy!

 

Tia... słowo się rzekło. Niechaj chaos będzie z wami, ponieważ teraz macie za zadanie zmienić charakter, nikomu innemu jak...

 

Kruczek Van Dort

 

Nie zawiedźcie mnie, bo Discord nie ręczy za siebie

Link do komentarza

Ani razu nie był opiekunem żadnego kucyka. Nie wie, kim była Ś.P. Iluzja Pie. Kocha kiedy widzi moje ciągłe aktualizacje statusu i z tego powodu aż chcę mnie udusić z miłości(Wat!? Błagam, nie bij mnie za to.). Ani razu nie zdobył punktu ostrzeżenia, a co dopiero bana. Bardzo rozpisał się na profilu i nie ma tam ani jednego zdjęcia. Jeden z userów, który ma najmniej reputacji. Nigdy nie zmienił nazwy wyświetlanej. W ogóle się nie czepia jeśli ktoś skopiował temat. Nigdy nie miał avatara z Panem Kotem z Dzieciak vs. Kot.

 

To tyle. Reszty już nie wymyślę...

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...