Skocz do zawartości

Teeworlds?


Flutteryay

Recommended Posts

Właśnie pobrałem, mogę w każdej chwili zagrać. Dużo grywałem w Soldata i Stick Soldiers więc nie będzie dość trudno :P

EDIT: Najnstety, Złomek w stosunku do HerbacianychŚwiatów zachowuje się podobnie co do większości gier (czyt. Ekran skacze i po chwili gaśnie) :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też napiszę, że mi się ściąga. Najbardziej zachęciło mnie chyba to, że to trochę podobne do Soldata :D i oczywiście, że można pograć z normalnymi ludźmi, a nie cheaterami i hejterami. EDIT: Dobra mogę grać. Gra fajna, ale Soldat jest lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja sobie od czasu do czasu pogrywać w Światy Herbaty popijając herbatkę i uderzając niemiłosiernie palcami w klawiaturę lubuję. Dawno nie grałem więc czekam na propozycję gierki jako oktis123 (skajpaj).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Od niedawna mój złom chyba dostał błogosławieństwo Leoovre'a... Herbaciane światy... Działają... Płynnie... I Żadnych błędów związanych z optymalizacją... Gram pod nickami: [PL] Vanadiss i [PL] Vinyl Scratch. Na ogół odwiedzam servery CTF, Block, różne miasta [eastcity, moro's city i inne pierdoły] i Zombie. Kocham nachędażać Ninją i Shotgunem. Lubię fistaszki. Chętnych do gry zapraszam na Skajpaja pod adresem "Explosivo32".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...