Skocz do zawartości

Wasze pomysły, sugestie i skargi związane z działem


Nightmare

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Zastępca opiekuna (który nie istnieje :derp:  ) proponuje raz, a hurtowo:

 

Wyrzucić:

- Wyniki naboru - temat jest już nieaktualny i zbędny (tylko zawala miejsce)

- Zastępczy opiekunowie dziękują... - patrz wyżej

- Sesja: Na pomoc... - leży i cuchnie niczym zgniłe jajo

- Christmas is... - mamy lato 2014

- 50 fanów - w tej chwili jest ich 60(?). Poczekaj do 100, zorganizuj jakiś event.

- Luźne RPG... - jeśli pojawi się powiedzmy dwie-trzy (nie mówiąc o większej liczbie) sesji, powstanie chaos, którego nikt nie ogarnie

- Nightmare Night - mamy lato 2014. Możesz zrobić edycję 2014

- Życzenia wielkanocne (miłe sercu ;) ), ale... patrz wyżej

- Masz Zapytaj Chrysalis v2. Myślę, że poprzednia wersja jest zbędna

 

Propozycje:

 

- Połączyć: Chrysalis: Queen of Changelings z galerią. Będzie przy tym pracy, ale dać arty w spoilery. Kto powiedział, że bycie Avatarem to tylko przyjemność ;)

- Reaktywować egzaminy? "Egzamin 2.0" (zarosło to pajęczynami) 

- Reaktywować Podmieńcze OC - zacznij od zaproponowania stron na których można tworzyć kuce. Nie każdy jest artystą. Ktoś, kto zechce, poprosi o narysowanie jednego z forumowych artystów. Następnie daj przykład i zrób swojego OCeka.

- Strategia podboju... - mapa Ojca... jest lepsza. Proponuję reaktywować (wyrzucić stary, stworzyć nowy) temat i iść od południa na północ

- Atak na Canterlot - dobry pomysł na mini sesję RPG

- Znajdź kalendarz wszelkich świąt (są takie strony) i dopasuj je do działu :)

Do przemyślenia:

- Podmieńczy pamiętnik - założyłem go, myślałem że będziesz go kontynuować. Zapewne ty myślałaś, że będę robił to ja :rainderp: Zdecyduj co z nim zrobić.

- RE...GU...LA...MIN! - będziesz mieć podstawę do kasowania części postów

- Dział z zabawami - na serio, to dobry pomysł. Administracja załatwi to w wolnej chwili, a ty będziesz miała przejrzysty dział

- Zabawa "zamień użytkownika wyżej w..." (tylko zwierzęta). Możesz dopisywać się do postów... ech, ja takich luksusów u siebie nie mam.

- Zabawa "pożegnanie wakacji" - nie powiem co i jak bo będzie u mnie :P

Dział stanie się pusty? Lepsze to niż porośnięte pajęczynami tematy :)

# Mam jedną prośbę. Proszę, nie odbierajcie tego jako "parcie na szkło". W końcu mam swój dział. [litościwy ton on] Co prawda nie Fluttershy, [/litościwy ton off] ale bycie Avatarem DJki (oraz wiolonczelistki), gdy jest się "muzykoholikiem"... Mówiąc krótko - pomimo ujemnej frekwencji - kupa frajdy.

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...