Skocz do zawartości

Princess Cadance


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ten spoiler nie wygląda na wiarygodny, bo podobno w 2 sezonie pomylili się ze znaczkiem Cadance i w 3 będzie miała inny (taki gorszy :twilight9:). A This Day Aria to wyszła im bardzo fajnie! Tylko trochę szkoda, ze "oh, Shining Armor" przetłumaczyli na "żadna przeszkoda" (o, zrymowało mi się :rainderp:).

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

@Up: Oby! Musi być więcej Cadance i Luny i Trixie!!! :) a już chcę odcinek jakiś w którym by były wszystkie trzy i robiły coś epickiego ^^ np. Trixie chcąc się zemścić na Twilight zatrudniła by kilku innych kucyków i porwały by Cadance oraz pozbawiły ją możliwości czarowanie (Podobnie jak w pierwszym odc. trzeciego sezony Sombra pozbawił możliwości magicznych Shining Armora ale zamykając ją w jakiejś magicznej celi wygłuszającej magię) a Twilight i Luna musiały by ją uratować a Luna dlatego żeby wspierała Twilight w trudnych momentach dobrą radą i pomocą... a na końcu epicka walka Trixie i Luna (Przejęta jakoś magicznie na stronę Trixie) vs. Cadance i Twilight ^^ <-- Taak wiem słabe ;/

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wygląda na to że Cadance będzie ogrywać ważną rolę w "Games ponies play"! Cieszycie się że Nasza Pink Princess ogrywa ważną rolę w sezonie? Czy może twórcy przesadzają? Zapraszam do dyskusji!

Nie wiem czemu odniosłem wrażenie, że Cadance jest dość próżna :nooooo: O samej postaci wiadomo niewiele. Ale Cadance derp był dobry :derp2:

697ZOLF.jpg

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...