Skocz do zawartości

Princess Cadance


Recommended Posts

Obawiam się jednak, iż Dante pozostanie przy swoim księżniczko.

Dante jest w końcu synem Spardy. To by było dziwne gdyby mógł kochać.

Znów mam kolejne pytanie księżniczko. Czy była byś w stanie poruszać ciałami niebieskimi no i czy jesteś nieśmiertelna. Wiem że klaczy nie powinno się pytać o wiek, ale możesz odpowiedzieć czy mało czy dużo, ok ?

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A skoro już gadamy o niespełnionych miłościach postaci fikcyjnych , o których wiemy dużo, choć ich nie poznaliśmy osobiście, to jak myślisz, jeśli Valentine niezbyt chcący zmienił dziecko jego i Jocelyn w demona, a potem wmawiał jej, że jej najlepszy przyjaciel zabił się, bo został wilkołakiem, a potem spalił jej teściów, upozorował własną śmierć, co sprawiło, że Jocelyn wyniosła się jak najdalej od niego, żeby nic nie zrobił ich nienarodzonej córeczce, a po 15 latach wrócił i wrócił po Jocelyn niezbyt eleganckim sposobem (jak skomentował to Jonathan: Najpierw listy z przeprosinami, potem kwiaty i czekoladki, a dopiero później hordy żarłocznych demonów, w takiej dokładnie kolejności!), a ona wprowadziła się sama w stan śpiączki tylko, żeby z nim nie gadać, to jest szansa, że Jocelyn kiedykolwiek wybaczy Valowi? On nie chciał, żeby tak wyszło! *łezka*

Wiem, że to skomplikowane, ale nie tworzyłam tej historii.

Link do komentarza

Biedna truskawka, chyba Rukia go nie kocha :(

Skradła mu serce i zwiała :rainderp:

Znów zawracam ci głowę księżniczko. Przepraszam ale to mnie bardzo ciekawi. Czy miałaś kiedyś kontakt jako opiekunka z innymi źrebakami niż Twilight ?

Co do serca..poczekajmy na opinię ekspertki.Na razie jest z nim coraz gorzej

Link do komentarza

Słuchaj Saper, obawiam się że nasza kochana Cadence nie zna anatomi lordów vasto. No chyba że jej kryształowe królestwo(czy jakoś tak) leży w Hueco Mundo. A właśnie księżniczko, wszędzie w Equestri praktycznie można znaleźć diamenty więc raczej gospodarka waszego państwa nie opiera się na wydobyciu tych kamieni ?

Link do komentarza

Słuchaj Saper, obawiam się że nasza kochana Cadence nie zna anatomi lordów vasto. No chyba że jej kryształowe królestwo(czy jakoś tak) leży w Hueco Mundo. A właśnie księżniczko, wszędzie w Equestri praktycznie można znaleźć diamenty więc raczej gospodarka waszego państwa nie opiera się na wydobyciu tych kamieni ?

A nusz widziała w encyklopedii WIEM pod hasłem "hollow" anatomię hollowów.

Kolejny pytanie:oglądasz anime?

Link do komentarza

Najpierw Truskawka a teraz Ulquiora ?! No nie mów że wspólnie pijecie, bo nie uwierzę.

Nie pijemy od czasu,jak Aizen urządził dziką imprezę w Hueco Mundo,Ichigo zmienił się(po wódce każdemu odbija,ale żeby aż tak)pobił się Ulquiorrą(filmiki i zdjęcia trafiły do netu ,potem jeszcze w przypływie złości (zawsze Ulquiorra stawiał alkohol) zarąbał pół Espady i Aizena.A ja trzymam się teraz od Ichigo z daleka.

Pytanie już zadałem,więc powtórzę,by spamu nie było.:

Mam kolejnego znajomego,który nie wie co to miłość,a nawet nie wie co to serce.Jak MU to wytłumaczysz?

Link do komentarza

Skoro zombi są martwe,to czy można je zabić?I JAK ONE ŻYJĄ NP.BEZ RĘKI(idzie ,idzie ,J,*,B z shot-gun'a nie ma ręki,paczy się na kikut,warkocze i idzie dalej)? Skoro wiemy,że pocisk leci z prędkością dźwięku,a cel ucieka w przeciwnym kierunku z prędkością 15km/h(sprinter...),to biorąc uwagę na wiatr(2km/h strzelcowi w plecy)to jaki będzie rozbryzg mózgu na ferrari?

Link do komentarza

Witaj księżniczko Mi Amore Cadenza mam kilka pytań na które mam nadzieje odpowiesz. Czy będziesz żyć tak długo jak Celestia i Luna ? (obie mają ponad 1000 lat) Jeśli tak to co zrobisz gdy Shining Armor zestarzeje się i umrze ? Jaka jest średnia długość życia alicorna ? Czy alicorny w ogóle umierają ze starości ?

Link do komentarza

Witaj Księżniczko mam takie pytanie. W klasie jest dziewczyna, którą lubię, mamy wspólne tematy, pomagam i wspieram ją w trudnych sytuacjach i ona mnie też wspiera i pomaga, czasami wracamy razem do domu (tyle, że ona ma dom w 1/4 mojej drogi) ale jak się jej spytać lub sprawdzić, że ona mnie też lubi ale tak bardziej? I jest tutaj szansa na coś większego czy tylko na przyjaźń?

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...