Skocz do zawartości

My Little Poland [NZ][Przygoda][Random][Human]


Linds

Recommended Posts

Dodam, bo może to być niejasne - nawet, jeśli cel podróży będzie inny, a wytypowana lokalizacja pojawi się po drodze (tzn. będzie tam jakaś scena w trakcie podróży, tak jak jest z Łodzią w przypadku dotarcia do Warszawy) - też będzie pkt. 

 

Hm, Katowice zajęte... wytypuję Białystok.

 

Możesz spokojnie typować Katowice, jeśli chcesz. W razie traficie, obydwaj dostajecie po punkcie. 

 

Typuje Mińsk Mazowiecki (a czy to nie offtop?)
I nie wiem czy tak naprawdę malusieńka rola w nagrodę to dobry pomysł?

 

Nie no, skoro wprowadzam konkurs do własnego fanficka, to raczej nie będzie to offtopem. W razie czego, biorę odpowiedzialność na siebie, jako organizator zabawy. 

A czy rola to dobry pomysł... Na pewno lepszy niż robienie nowego naboru podczas, gdy większość chętnych to osoby, które znam słabo lub wcale. A przynajmniej będzie pewna rekompensata za to, że rekrutacja nie obejmowała całego fandomu, tylko pewną konkretną część. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobrze moi drodzy! Dzisiaj zakończyłem praktyki, przed wyjazdami mam parę dni wolnych, więc możecie nowego rozdziału się spodziewać przed środą. 

Tu uprzedzam, że pierwsze wyniki obstawiania pojawią się raczej nie w tym rozdziale, a dopiero w następnym lub jeszcze następnym. Chyba, że zmieniłbym nieco zaplanowaną kolejność. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Rany, co ta nuda robi z człowiekiem. 
Wróciłem do rozdziału, który mam napisany chyba od ponad pół roku. Wszystko po to, by dokonać paru poprawek, dopisać jeden wątek i ujawnić światu licząc na jak najmniej podlizywania się, a na jak najwięcej krytyki odpowiednio wyważonej, konstruktywnej. 

 

Mam nadzieję, że nowy rozdział jakoś trzyma poziom. Wiem, że fic nie jest najwyższych polotów, ale nie chciałbym opadnięcia formy. 

 

Miłego czytania, fic dostępny na Fiction MLP Polska. 

 

 

 

Pozwoliłem sobie dokonać podmiany na działający link~Dolar84

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...