Skocz do zawartości

Warframe


Pawlex

Recommended Posts

No ! Trochę czasu minęło, ale trzeba się szykować na wojnę Tenno.

Nick w grze mam taki: Halidziak

Mam prawie wszystko co tylko jest w grze i jestem w nią miszczu.

Jak ktoś chce to chętnie pokażę co i jak i nauczę podstaw i nie tylko. Prowadzę też rekrutację do aktywnego klanu ( Zawsze jest około 10 osób ). Jeżeli jesteście zainteresowani wspólną grą w miłej atmosferze to wbijajcie na TS: www.gaarm.ovh Jeżeli mnie nie będzie to nie martwcie się ktoś się wami zaopiekuje, a przyjmują od 0 rangi. Jedyny wymóg to Ts i bycie aktywnym, no i jeszcze +16 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

[bierze do ręki diamentową łopatę i odkopuje]

 

Niedawno Warframe wyszedł na Switcha, a że jest darmowy, to postanowiłem go przetestować (czy działa płynnie, czy może tak jak ARK). Grałem w tą grę ładnych kilka lat temu na PS4 (chyba 2014r) i nie przypadła mi do gustu. Nie pamiętam dlaczego, ale ją wywaliłem. Tak czy inaczej, teraz do niej wróciłem i jestem zachwycony:YEtmX: 

 

Warframe to w wielkim skrócie: gra jakości AAA, która jest w pełni darmowa, pęka w szwach od zawartości, zaś walka to po prostu czysta poezja. Mapy są bardzo fajnie zaprojektowane, różnorodne i naprawdę ładne. Oprawa audio/wideo trzyma wysoki poziom, a animacje robią naprawdę duże wrażenie. Jeśli to ma dla kogoś znaczenie, to na PS4, XBox One i PC jest w polskiej wersji językowej (napisy). POLECAM

 

Trailer 

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...