Skocz do zawartości

Warframe


Pawlex

Recommended Posts

Najpierw króciutko o grze:

"Warframe to kooperacyjna strzelanka osadzona w realiach science-fiction. Grę wyprodukowało studio Digital Extremes, znane z takich tytułów jak m.in. The Darkness II, Pariah czy Dark Sector. Całość korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami."

Od razu ostrzegam, gra NIE POSIADA trybu PvP (I tu zapewne większość przestała czytać). Jest to gra tylko i wyłącznie KOOPERACYJNA.

Chętnie zagram z osobami które również grają w owy tytuł. Nick w grze to oczywiście Pawlex, a jeżeli byłaby taka potrzeba to mój nick na steamie...masz rację czytelniku, to Pawlex.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

O, akurat niedawno zacząłem w to grać. Tak długo się nie ściąga i warto pograć ogólnie. Nieźle jest rozbudowana, dobra grafika itp. Może kiedyś się skuszę na wspólną grę. Nick: PitPL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jak ktoś jest chętny na farmienie stalowej płyty lub ferrytu zapraszam na mapy obrony mobilnej.

 

kontakt GG 12308877

 

ugadamy jakiegoś team speeka dla lepszej komunikacji.

 

najlepiej w godzinach 10-18

 

Posiadanie warframe:

-exkalibur 30 + reaktor

-trinity 30 + reaktor

-mag 20 - exp do rangi i kasownie warframe ;p

-pozniej ember , frost , benshee , nyx , saryn

 

ogolnie najlepiej sie expi wedlug mnie na obronie mobilnej ( w zaleznosci od broni ) ostatnio 27k expa dla warframe ;p , a materiały dropia blisko siebie ;)

 

co do reaktorow do broni i postaci:

https://twitter.com/WarframeAlerts - jesli w grze widzimy nagrone tu jest opisane jaka :D

jest tez aplikacja do alertow na pc i androida

po wczorajszym ubdate trzeba sprawdzac przez twitera gdyz apki sa aktualnie aktualizowane o nowe schematy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O widzę ludziska grają, mój nick to Nister6000

mam klan i członków jak chce ktoś to pisać lub gadać na ts klanu 178.217.191.228:6360 w dziale Rekrutacja na kanale Dark Reapers.

Jeśli kogoś nie widzę na ts a chciałby do klanu proszę  poke.

Oczywiście nie tylko do klanu ale również do grania ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Szybkie info dla potencjalnych chętnych:

Niedawno dodano tryb PvP (1vs1 oraz 2vs2)

Misje pojedynkowe są oddzielne dla różnych poziomów graczy, wiec początkujący nie będzie mógł walczyć z weteranem. Mam nadzieję, że to kogoś zachęci ;)

Edytowano przez Alcatraz_PL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Pora odświeżyć temat.

Zapraszam do gry bo cóż tu więcej pisać, chętni niech napiszą na PW. Jeśli jesteś chętny w to grać, a nie ogarniasz (W brew pozorom to nie jest prosta gra.) to z chęcią pomogę na początek i wytłumaczę co do czego i jakie mody opłaca się wsadzać do Boltora. Zaproszę do mojego klanu, obadane wszystko co się da i rozbudowany na maxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Aktywny klan GAARM z pierwszej 10tki wśród klanów burzy podczas ostatnich eventów,poszukuje nowych osób do wspólnej zabawy.Oferujemy miłą atmosferę, dużo pomocy w grze dla każdego - niezależnie od Twojego poziomu!. Wymagamy TS3 podczas wspólnej gry.Zapraszamy na ts - www.gaarm.ovh

 

Zapraszam do wspólnej zabawy !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...