Skocz do zawartości

Zapytaj Chrysalis, Władczynię Podmieńców (vol.2)


Recommended Posts

Witaj, Chrysiu, i ty, Nightmare. Dawno mnie tu nie było, lecz nagle odczułem palącą potrzebę wizyty. Niezwocznie przystępuję do przedłożenia pytań jej wysokości.

1. Chodzisz do szkoły, jak kazałem?

2. Jak sprawuje się ten podrzutek, co to Gandzia go regentem ustanowił?

3. Moje reformy uzdrowiły królestwo. Mogę zostać na stanowisku na stałe?

4. Podobno dostajesz jakąś rentę. A raczej Nightmare jako twoja rodzina zastępcza. Kopsniesz trochę?

5. W jaki sposób odnosisz się do osób otwarcie stających przeciw tobie?

 

To wszystko. Jeżeli pytania bedą za trudne, Nightmare może ci pomóc.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

*Do sali tronowej wpada jakiś podenerwowany człowiek*

<Przeklina coś pod nosem>

Witaj moja droga Chrysalis.-powiedział z wymuszonym uśmiechem.-Wiem że jakoś tak tu nie zaglądam, ale do nie dawna zajmował się tym ktoś inny... tiaaa... bohater Changei przepadł, dlatego tu jestem. Tyle słowem wstępu pora na pytania.

1 Jest pani w niewoli u siostry Wolfasta?

2 Czy w związku z tą niewolą błaga pani Sombrę o litość?

3 umie pani pisać?

4 Umie pani grać na pianinie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Przez okno pałacu wpada rakieta. Przez chwilę lata po budynku, aż wreszcie wybucha, wyrzucając z siebie chmurę gazu. Jak się okazało - był to środek przeczyszczający, więc teraz wszystkie Changelingi mają Grę o Tron. Oprócz tego z rakiety wypadła kartka>

 

Od: Gandzia, pierwszy sekretarz Jego Królewskiej Wysokości Sombry I Wielkiego, Mrocznego Lorda, Imperatora i samodzierżawcy wsiej Północy, tyrana Kryształowego Imperium, króla Sombralandu, wielkiego księcia Equestrii, Changei, Gryfonii, Zebrici i wielu innych, władcy mrocznej magii, pana kryształów, pana i zdobywcy, i tak dalej, i tak dalej, i tak dalej.

Do: Krystyna, królowa Changei i szwajcarskiego sera.

Królowo nie złota, lecz zielona! W imieniu kancelarii JKM Sombry mam do ciebie parę pytań!

1. Nadal jesteś takim słodkim i naiwnym dzieciakiem?

2. Sama sprawujesz władzę w Changei?

3. ...i gospodarka ci nie siada?

4. Kto dowodzi siłami zbrojnymi, bo chyba nie ty?

5. Czy w związku z niespodzianką, którą dołączyłem do listu, bardzo śmierdzi w twoim pałacu, czy też nadal śmierdzi serem?

Pozdrawiam. PS. Zanim odpiszesz - umyj kopyta!

 

Odpowiedź na to wyślę dla "Zebry" ^^

~ Nightmare

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dość długim procesie walki z tym dziełem szatana, stworzonym by uprzykrzyć życie wszystkim porządnym ludziom oddającym się relaksowi, zwanym potocznie klamką do sali tronowej dostała się szaroczarna (z nutką czerwieni w postaci opaski, ale to mało istotny detal) postać, posuwająca się miarowym, choć cudownie chwiejnym krokiem w stronę tronu zajmowanego przez nieletnią władczynię. Gaz nie wydawał się stanowić zbytniej uciążliwości. Może to przez maskę gazową z dwoma filtrami po bokach? Któż to może wiedzieć. Tak czy inaczej człowiek wątpliwej trzeźwości stawiając dzielny opór powietrzu, szalejącej podłodze i dzikim podrygom właściwie całej budowli stanął dumnie przed Królową Podmieńców, po czym pokłonił się z szacunkiem. Pytania oczywiście przetłumaczone, bo ciężko zrozumieć słowa istoty stającej mężnie nawet przeciw własnemu językowi.

 

1. Czy uznajesz pomysł Sombry z wieżą za tak dobry, iż postanowiłaś skorzystać z niego?

2. Nie masz może jakiś dwudziestu groszy? Są mi niezbednie potrzebne.

3. Widzę, że dbasz o edukację swoich obywateli. Wyjaśnisz mi może zatem dlaczego sama nie chodzisz do szkoły?

4. Chciałabyś wziąć udział w konkursie na hymn Sombralandu, czy jak tam zwie się kraj towarzysza króla?

5. Słyszałem, że Wolfast udostępnił się pewnej miłej osobie. Prawda li to?

6. Słyszałaś o czymśtakim jak kanon? Jak pod jego wzgledem oceniasz swoje szanse na zagarnięcie tronu Equestrii?

7. W ogóle po co wam wszystkim, do jasnej cholery ten tron? Zdobiony jakiś czy coś?

8. Stanowisko wobec SRKPE?

 

Na ósmym pytaniu zakończył się ten monolog, w rzeczywistości wielokrotnie dłuższy niż przedstawione tu kilka linijek. Tomasz nie żądał od Królowej specjalnie wiele uwagi, w końcu należy wziąć pod uwagę, iżniedługo zaczyna się dobranocka. Zwyczajnie więc zaszył się z osobistym zapasem wody życia w jakimś konciku, oczekując na odpowiedź. 

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witaj królowo! Z tym okrzykiem wpadam do pałacu, ciężko oddycham a następnie padam na kolana.

O, Nightmare, dobrze wyglądasz!

Pani robaków, Chrystalis, czy mogłabyś mnie włożyć do kokonu? Przyda ci się uzbrojona strażniczka?

To tylko jedno pytanie, odpowiedz w tym temacie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pani. Co sądzisz o ludziach? I czy chcesz ich podbić?

 

Dziwni są... Nie lube ich :P

 

Dobra, a co pianino i pisanie ma z nim wspólnego?

 

Ne wiem :P

 

1.Znasz Jashina ? :rd6:

 

A kto to? :P

 

Po dość długim procesie walki z tym dziełem szatana, stworzonym by uprzykrzyć życie wszystkim porządnym ludziom oddającym się relaksowi, zwanym potocznie klamką do sali tronowej dostała się szaroczarna (z nutką czerwieni w postaci opaski, ale to mało istotny detal) postać, posuwająca się miarowym, choć cudownie chwiejnym krokiem w stronę tronu zajmowanego przez nieletnią władczynię. Gaz nie wydawał się stanowić zbytniej uciążliwości. Może to przez maskę gazową z dwoma filtrami po bokach? Któż to może wiedzieć. Tak czy inaczej człowiek wątpliwej trzeźwości stawiając dzielny opór powietrzu, szalejącej podłodze i dzikim podrygom właściwie całej budowli stanął dumnie przed Królową Podmieńców, po czym pokłonił się z szacunkiem. Pytania oczywiście przetłumaczone, bo ciężko zrozumieć słowa istoty stającej mężnie nawet przeciw własnemu językowi.

 

1. Czy uznajesz pomysł Sombry z wieżą za tak dobry, iż postanowiłaś skorzystać z niego?

2. Nie masz może jakiś dwudziestu groszy? Są mi niezbednie potrzebne.

3. Widzę, że dbasz o edukację swoich obywateli. Wyjaśnisz mi może zatem dlaczego sama nie chodzisz do szkoły?

4. Chciałabyś wziąć udział w konkursie na hymn Sombralandu, czy jak tam zwie się kraj towarzysza króla?

5. Słyszałem, że Wolfast udostępnił się pewnej miłej osobie. Prawda li to?

6. Słyszałaś o czymśtakim jak kanon? Jak pod jego wzgledem oceniasz swoje szanse na zagarnięcie tronu Equestrii?

7. W ogóle po co wam wszystkim, do jasnej cholery ten tron? Zdobiony jakiś czy coś?

8. Stanowisko wobec SRKPE?

 

Na ósmym pytaniu zakończył się ten monolog, w rzeczywistości wielokrotnie dłuższy niż przedstawione tu kilka linijek. Tomasz nie żądał od Królowej specjalnie wiele uwagi, w końcu należy wziąć pod uwagę, iżniedługo zaczyna się dobranocka. Zwyczajnie więc zaszył się z osobistym zapasem wody życia w jakimś konciku, oczekując na odpowiedź. 

 

1. Ne

2. Moje!

3. Chodzę!

4. Neeee...

5. ??

6. Ne wiem, co to...

7. Ne wiem, co to...

 

Witaj królowo! Z tym okrzykiem wpadam do pałacu, ciężko oddycham a następnie padam na kolana.

O, Nightmare, dobrze wyglądasz!

Pani robaków, Chrystalis, czy mogłabyś mnie włożyć do kokonu? Przyda ci się uzbrojona strażniczka?

To tylko jedno pytanie, odpowiedz w tym temacie...

 

>:(

Zadnych lobaków! Idź sobe!

 

Dobra, na tym kończy się ten zestaw odpowiedzi. Widzę, że Chrys jest już śpiąca, więc idę zagrzać jej mleka z miłością. To na tyle w tym temacie i zapraszam do zadawania kolejnych pytań, naszej małej Chrys :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[PMV] Knife Party - Chrysalis [FULL] (Fire Hive DubStep) Proszę o rozpatrzenie  tej piosenki. :hBB25: 

 

Może by tak linczek?

Napisałam. Nie dasz linka, nie odpowiem. Proste.

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Do Chrysalis podchodzi podmieniec wyglądający jak ona w jej dorosłym wieku tylko jest on młodszy* Witaj Chrysalis jak się masz?

Czemu jesteś młodsza?

Zebry atakują Changeę co robimy?

*stoi i czeka na odpowiedź*

 

1. Ne wem :P

 

Ja wiem. Chyba próbowała użyć jakiegoś zaklęcia na Celestii, no i ono zabrało jej trochę wieku. Albo raczej kilka wieków.

 

2. HUGS! :chrysalhug:

 

Witaj chrysaliss, tutaj Ice Bubble, i mam kilka pytań:

1. Dlaczego akurat dziury są symbolem mocy? :chrysalhug:

2. Dlaczego jesteś taka fajna?

3. Dlaczego księżniczki cię nie lubią?

4. Czy lubisz Nightmare moon albo Lunę? :forgiveme:

5. Czy chciałabyś czasem odejść od tych podmieńców by odpocząć? :changeling:

 

1. Ne wem, po plostu tak jest...

2. Bo tak :P

3. Ne wem :<

4. Ani ta, ani ta.

5. Ne!

 

Hej Chryss zacznij normalnie odpowiadać na pytania

 

Widać, że ktoś tu jest nie na czasie. Chrys (pisze się przez jedno S) jest aktualnie źrebakiem, więc nie może "normalnie" odpowiadać na pytania, nawet gdyby chciała.

 

Chrys... Chrys... Ladne bzmi :P

 

1 Dlaczego hugi od ciebie mnie lekko przerażają?  :chrysalhug: 

2 Bolał cię kręgosłup po hugu od Fluffle Puff?

3 Chcesz jeszcze raz? 

Na razie wystarczy.

 

1. Ne wem :P

2. Ne pamietam ;_;

3. Hmm... Moze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Lubisz PFUDOR?

 

2. Ne wiem, co to :(

 

2 PFUDOR to taniec Fluffle puff na tęczy i skrót od

Pink

Fluffy

Unicorns

Dancing

On

Rainbows

 

A leci to tak + wersja dla wytrwałych 

 

Pora na pytania

1 pomogłem?

2 Z pomocą Slediego i Cydru każda zebra otrzymała Huga może być?

3 Lubi pani czytać?

4 chcesz ciastko?

5 lubisz kanapki z serem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Podchodzi do małej Chrysi mała żółta klacz jednorożeć*

Hejo Krysiu, mam kilka pytań:

1.Chciałabyś być dorosła?

2. lubisz pierogi?

3.Jaki lubisz najbardziej napój?

4.Jakie byś chciała zwierzątko?

5.Czy masz już jakieś?

6.Lepiej być dzidzią czy dorosłom?

7.O której chodzisz spać?

8.Jaki lubisz typ muzyki?

9.Jaki lubisz kolorek?

10.Czy wolisz żebym cię nazywała Chrysalis czy Krysia?

11.Czy chcesz być czarna czy jakaś inna? (w czarnym ci ładniej C:)

12.Chcesz mieć dzieci jak dorośniesz? (mam naadzieje że nie :O)

13. Czy chciałabyś w sobie coś zmienić?

14.ile masz lat?

15.Jakie lubisz najbardziej słodyce? <słodyce specjalnie napisane>

16.Chciałabyś mieć mały przytulny domek czy zamek? (taki jaki masz)

17.Jak jesteś mała to kto się zajmuje wojskiem?

18.Czy chciałabyś być mała czy duża?

 

Na dziś to tyle...

Edytowano przez Chrysia Krysia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...