Skocz do zawartości

Przyjaźń według Kiepskich [Human] [Crossover] [Komedia]


Gość Iluzja Pie

Jak oceniasz tego Fica drogi czytelniku ?  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz tego Fica drogi czytelniku ?

    • Jesteś Pani genialna ! W mordę jeża ! (8,9,10/10)
    • Całkiem całkiem panie Paździoch...(5,6,7/10)
    • Nie no , co to ma być ? (3,4,/10)
    • Z czym do ludzi koleżanko ?(0,1,2/10)
      0


Recommended Posts

Gość Iluzja Pie

Uwagi przed przeczytaniem

- Bez skojarzeń w ostatnich słowach Applejack (jak Ferdek usypia)

A tak pozatyym to miłego czytania :)

Dzięki Wszystkim

Pinka De Pie :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordę jeża, jeżozwierza! (moje prywatne powiedzonko)

Pomysł połączenia tych dwóch seriali był świetny! Nie da się zapanować nad śmiechem :lol:

Jedyne do czego mogę się przyczepić, to ciut za wesoła reakcja kucyków na alkohol... Żeby od razu tak im się spodobała wódka :crazytwi: Ale to tylko tyle...

Ogólnie jest super, nie wiem jak ty to robisz, ale dialogi Ferdka są jak pisane przez scenarzystę "Kiepskich".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie
O w mordę jeża, jeżozwierza! (moje prywatne powiedzonko)

Pomysł połączenia tych dwóch seriali był świetny! Nie da się zapanować nad śmiechem :lol:

Jedyne do czego mogę się przyczepić, to ciut za wesoła reakcja kucyków na alkohol... Żeby od razu tak im się spodobała wódka :crazytwi: Ale to tylko tyle...

Ogólnie jest super, nie wiem jak ty to robisz, ale dialogi Ferdka są jak pisane przez scenarzystę "Kiepskich".

Tu właśnie miałam problem, trudno było określić jak nasze kochane kucyki mają zareagować na wódkę .

Wybrałam taką wersję, oceńcie sami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Dziękuję za pozytywne oceny w komentarzach i ankiecie.

Naprawdę nie spodziewałam się takiego obrotu sytuacji, zaczęłam to pisać jak mnie kolega z pracy wkurzył i nie miałam co ze sobą zrobić a Wy tak miło to przyjeliście . :pinkie2:

Rozdział trzeci planuję napisać dzisiaj po pracy, ewentualnie dziś i jutro dokończyć, postaram się jak najszybciej bo aż się ciepło na sercu robi jak ktoś jak Wy docenia moją pracę. Więc jeszcze raz DZIĘKUJE ! ! ! ! !

Pinka De Pie :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Nie miałam weny przez te dwa dni więc mogę jedynie zaprosić na Fica mojego kolegi pod tytułem ,,Ostatnie pięć minut", jest w dziale ,,Inne"
Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, nie każdy autor może od tak, napisać następny rozdział :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pani, jestem rad, że to przeczytałem i czekam na moc kolejnych rozdziałów. Albowiem wszystkiego się mogłem spodziewać, dosłownie wszystkiego, ale nie Ferdzia! Moją ulubioną kanalię z całej Polski i okolic. Jest genialne, te teksty, te zachcianki, te gagi... 

 

Proszę pani... ja się pani zaczynam kłaniać... i czekam na więcej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...