Skocz do zawartości

Przyjaźń według Kiepskich [Human] [Crossover] [Komedia]


Gość Iluzja Pie

Jak oceniasz tego Fica drogi czytelniku ?  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz tego Fica drogi czytelniku ?

    • Jesteś Pani genialna ! W mordę jeża ! (8,9,10/10)
    • Całkiem całkiem panie Paździoch...(5,6,7/10)
    • Nie no , co to ma być ? (3,4,/10)
    • Z czym do ludzi koleżanko ?(0,1,2/10)
      0


Recommended Posts

Gość Iluzja Pie

Witam ! :)
Jest to opowiadanie które piszę dla odstresowania się :pinkie2:
Prolog już kiedyś napisałam ale to po prostu tak dla siebie na komputerze i nie wiem czy przypadnie wam do gustu ale udostępniam tak na próbę ! :)
Jest to połączenie naszego serialu MLP i serialu telewizyjnego sławnego w całej Polsce ,,Świat według Kiepskich".
Zawsze oglądałam to jak leciało i nawet ostatnio też praktykuję oglądanie go o 23:00 na Polsat 2 więc dlaczego by nie udostępnić tego :pinkie2:
Jeżeli się spodoba to napiszę pierwszy rozdział jak wymyśle co ta kanalia może zdziałać w Ponyville.
Ale bez zbędnych spojlerów Zapraszam !
UWAGA ! UWAGA !
- Opowiadanie może zawierać przekleństwa jak również celowe powtórzenia i gwarę typową dla pijaków i innych kanalii społeczeństwa.
Gorąco Proszę o komentarze po przeczytaniu!
Podziękowania dla : grik1
Dzięki Łukaszku :>

Miłego czytania xD
Prolog :)

Rozdział 1
Rozdział 2
https://docs.google.com/document/d/1GKiXYnxNzLFATnzPzESrwoksPHsJ5oKgKWkMTiJ08Cc/edit?usp=sharing - Rozdział 3 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Tak, rozdział jutro bo wypożyczyłam sobie ,,Jasność" Stephena Kinga i tak spędzę większość wieczoru :)

Dzięki wszystkim za komentarze i zachęcam do dalszego ekhem... komentowania :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy projekt. Mimo, że nie jestem zwolennikiem serialu Świat według Kiepskich. To znam go na tyle, aby śmiało napisać, że klimat serialu został bardzo dobrze oddany w ficu. Czekam na pierwszy rozdział. Zapowiada się bardzo ciekawa komedia.

A ten fragment. Po prostu zabawny:

"Dawaj kurde moje pieniądze ciężko zarobione!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani! Powiem szczerze... Jak zobaczyłem ten wątek to w mordę jeża pomyślałem se że jakoś mi to nie przypadnie a jednak kurde mimo sceptycznego nastawienia, jak zobaczyłem se treść i se w mordę jeża przeczytałem to się tak kurde uśmiałem, że kurde nawet teraz nie wiem co powiedzieć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Rozdział 1 gotowy !

Nie spodziewałam się aż takiego odzewu z waszej strony :)

Dziękuje za fajne komentarze często w ,,Boczkowym" i ,,Ferdkowym" języku :pinkie2:

Do napisania tego rozdziału użyłam

- Wikicytaty ,, Ferdynand Kiepski"

- Nonsensopedia - cytaty

- Świat według Kiepskich Odcinki

a) o kosmitach

b)o krasnoludkach

Aby lepiej poznać jak Ferdek reaguje na inny świat ale nie myliłam się w tej kwestii :)

Jak zawsze zależy mu na tym żeby zarobić i się nie narobić i oczywiście na alkoholu więc starałam się jak najbardziej skupić na tych kwestiach podczas jego wizyty w Equestrii :)

Miłego czytania w mordę jeża !

I jeszcze raz bardzo proszę o komentarze, gdyż nie wiem co poprawiać i ewentualnie ulepszać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...